Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi ilgili 724. bölüme baktım.

İlk olarak denizci gemisi Green Bit'te iken Sunny yol almış durumda.

Bir sonraki sayfada Fuji gemiyi Sunny'e doğru kaldırıyor. Nasıl kaldırdığı gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteor inmeye başlıyor. Ancak burada da Fuji'nin hareketi gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteorun biri gemiye ineceği esnada denizci gemisi de düşmesini tamamlamak üzere iken Law meteoru gemiye yönlendiriyor.

Bir sonraki sahne senin attığın sahne, dumandan dolayı geminin suya inip inmediği tam anlaşılmıyor, ya suya indi ya da çok az mesafe kaldı inmesine. Sunny'nin diğer açısını çizdiği için sonraki sahnelerde de gemiyi göremiyoruz.

Esasında Fujitora gemiyi uçurmuyor yahut havada asılı tutmuyor. Basitçe gemiyi kaldırıp atması gibi bir durum söz konusu, onu da nasıl yaptığını göstermemiş mangaka. Yani gemiyi kaldırıp atma ve meteor indirme hareketlerini yaptıktan sonra oturup yemek yemesi ihtimal dahilinde. Zira, hareketler gösterilmemiş. Elinde yemek varken meteorun indiği gösterilse tamam derdim ama böyle bir sahne yok.
Kaldırıp attığı bir gemiyi acil bir durumda havada nasıl yönlendirecek? Onu geçtim sürekli kılıcını bir kez kullanması yeterli diyorsun, doğru mu anladım?

Şimdi ilgili 724. bölüme baktım.

İlk olarak denizci gemisi Green Bit'te iken Sunny yol almış durumda.

Bir sonraki sayfada Fuji gemiyi Sunny'e doğru kaldırıyor. Nasıl kaldırdığı gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteor inmeye başlıyor. Ancak burada da Fuji'nin hareketi gösterilmemiş.

Bir sonraki sayfada meteorun biri gemiye ineceği esnada denizci gemisi de düşmesini tamamlamak üzere iken Law meteoru gemiye yönlendiriyor.

Bir sonraki sahne senin attığın sahne, dumandan dolayı geminin suya inip inmediği tam anlaşılmıyor, ya suya indi ya da çok az mesafe kaldı inmesine. Sunny'nin diğer açısını çizdiği için sonraki sahnelerde de gemiyi göremiyoruz.

Esasında Fujitora gemiyi uçurmuyor yahut havada asılı tutmuyor. Basitçe gemiyi kaldırıp atması gibi bir durum söz konusu, onu da nasıl yaptığını göstermemiş mangaka. Yani gemiyi kaldırıp atma ve meteor indirme hareketlerini yaptıktan sonra oturup yemek yemesi ihtimal dahilinde. Zira, hareketler gösterilmemiş. Elinde yemek varken meteorun indiği gösterilse tamam derdim ama böyle bir sahne yok.
Kılıca zoan yedirme gördük sonuçta bir canlı formu veriyorsun o yüzden kontrol etmen normal ama meteor meyvesi yemiş bir kılıca her istediğini nasıl anlatacan? Bak bu Enma ile karıştırılmasın. Enma'nin yaptığı şey hep aynı. O yüzden onu sadece kontrol ediyorsun. Biraz saçma yani.

Bu arada Fuji'nin kılıçsız bir şeyler yaptığı açık açık gösterilmedi hiçbir zaman.
O yüzden bir taraf kesin haklı denemez.
Ne zaman açık açık skill kullansa elinde kılıç var.
O gemi uçarken yaşanan her şey off screen gerçekleşiyor.
Ha açık bir şekilde kılıçsız gösterilir eyvallah denilir.

Fujinin meyvesi lawla aynı işte,lawda smokerın kalbini yanına gelerek aldı,fujininde dibine girmesi lazım adamın,niye kılıç varken zorlasın kendini.

Hayır Japon mitosu için çok önemli bir figür olarak adlettirilen Kaplan'ı yakıştırmış bu adama. Hakisi ve Meyve gücünden bahsetmiyorum bile. Zamanında Doffy ve tayfası bu adamı alır diyen vardı ya. Hani ne bileyim jsdfgıdjjg Kuğu lan adam kuğu büzük pica Issho'ya saldırıyor hahahahahha cidden akıl almaz kafalar var forumda :dd
O da dof'a dalacağına mal gibi kafes tutmasaydı aga.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık