Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'da Kral haki vardır da kullanacak afilli bir yer için bekletiyordur Oda Efendi. Bu saatten sonra yeni keşfedeceğini sanmıyorum.

Hâlâ Lufyy'nin Ceasar,Doff,Craker,Katakuri gibi adamlarla dövüşüp Kaido ile karşılaşması mantıklı gelirken Zoro'nun beş para etmez adamlar ile dövüşüp direk Kaido ile mücadele etmesi bana ters geliyor. Haksızlık, adam kayırma, densizlik ve torpil yapılmış gibi hissediyorum. Yanlış anlaşılmasın tabi Zoro'da dövüşsün ama daha doğru düzgün kendini geliştiremeden al sana Emma git Yonkou ile kapışabiliyorsa önüne gelen 10 kişi ilk güç atlamasın da Yonkou indirsin.

Hâlâ Lufyy'nin Ceasar,Doff,Craker,Katakuri gibi adamlarla dövüşüp Kaido ile karşılaşması mantıklı gelirken Zoro'nun beş para etmez adamlar ile dövüşüp direk Kaido ile mücadele etmesi bana ters geliyor. Haksızlık, adam kayırma, densizlik ve torpil yapılmış gibi hissediyorum. Yanlış anlaşılmasın tabi Zoro'da dövüşsün ama daha doğru düzgün kendini geliştiremeden al sana Emma git Yonkou ile kapışabiliyorsa önüne gelen 10 kişi ilk güç atlamasın da Yonkou indirsin.
Kaido'yu bırak King ile dövüşmesi bile Zoro'ya çok büyük torpil olur. Jack Aşura'ya yenildiği için küçük görüyorlar, Aşura gayet güçlü bir karakter ve kınlar arasındaki en güçlü kılıç ustalarından biri İnu ve Neko günlerce birbirlerine paslaya paslaya dövüşmüş ve beraberliği bozamamışken Aşura'nın direkt olarak üstünlük kurabilmesi zaten gücünü az çok gösteriyor. Daha Luffy İmparator seviyesi değilken Zoro'nun 1. Komutan seviyesi olmasını beklemek hata. Jack gayet uygun bir rakip Zoro için.

Gerçekten de hiç kılıçsız kullanmadı mı acaba?

O sahne gemi havadan indikten sonrasıydı sanırım. Isshonun gemiyi kıliçsız kaldırdığına ilişkin bir çizim var mı ? Gemiyi süreklo kaldırıp indirerek yol aliyorlar ama nasıl kaldırdığı çizilmedi diye hatırlıyorum. :)

O sahne gemi havadan indikten sonrasıydı sanırım. Isshonun gemiyi kıliçsız kaldırdığına ilişkin bir çizim var mı ? Gemiyi süreklo kaldırıp indirerek yol aliyorlar ama nasıl kaldırdığı çizilmedi diye hatırlıyorum. :)
Hayır, o sahnede gemi halen uçar pozisyonda. Uçtuğu da aynı sayfada görülüyor. Ayrıca yine yemek yediği sırada gökten meteor falan indiriyor. Sahne başında da gemi doğrudan uçarak geliyor. Gerçi boşuna konuşuyorum. Sen "Evet, kılıç olmadan da uçurabiliyormuş" diye kabul etmek yerine, ufacık şeyler bularak aksini kanıtlamaya çalışırsın, unuttum bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık