Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H. haki kişinin büyük bir irade ile hedeflediği vizyonundan dolayı doğan bir mistik güçtür. Şu ana kadar anlatılanlar bu çıkarımıma ulaştırıyor.
Zoro'nun vizyonu büyük ve ulaşmak istediği hedefine,sarsılmaz güçlü iradesini sergileyebiliyor. H.haki'ye sahip olması çok muhtemel görüyorum olmaması da şaşırtıyor one piece okuyucuları ve izleyicileri. Ha... sahip olması beni heyecanlandırıyor mu? hayır.

Zaten H.Haki'ye sahip olanlar içinde de aynı heyecan duymuyorum; Çünkü bana kişiye spesifik bir tamga gibi geliyor,bir de rakipler arası güç gösteri malzemesi gibi geliyor.
Zamanında Luffy için aşırı heyecanlamıştım.Onu da çok özel bir şey sandığımdan ve ilerde nasıl kullanılacağını bilmediğimden, ama genel olarak karaktere ayrı bir hava katıyor. Gaza getiriyor beni ara sıra.:mincika:

İhtimali var ama yarı yarıya bence. Biraz korkmaya başlamadım değil tayfa yerine 9 Kın, WB korsanları ve Nova'lar daha çok iş yapabilir. Ama Enma'yı Zoro'ya verdiğine göre Zoro ana dövüşe dahil de olabilir.
9 Kın destek olur. Oniwabanshu, Numbers ya da F6 gibi oluşumlara müdahil olabilir. Özellikle f6. Oniwabanshu ve Numbers'ları bizim tayfa halleder gibi duruyor. Zoro için çok sağlam bir dövüş kaçınılmaz. Ben Oda'yı tanıyorsam bu adam Enma'yı Zoro'ya verip gidip de Jack'miş, Who'ymuş bunları final boss yapmaz Zoro için. Hani karakterin kendisi bile Kaido diyorken bu tarz "low" beklentileri olanlar hala var ama durum böyle. Zoro akar birileri bakar diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık