Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten vergo'da kas göstermeye çalısan fitness'cı gibi sürekli haki göstermeye çalışıyor.:D
Ciddi ciddi Rosinante'nin Vergo'dan güçlü olduğunu düşünüyorum zaten.
Vergo dediğimiz adam yaralı birine tüm gücüyle saldırıyor. Kendisine direnç bile göstermeyen adama vuruyor da vuruyor. Ama bu yaralı adam bütün çabalarına rağmen bilincini bile kaybetmiyor.
Sonra bu yaralı adam, hasta çocuğu alıp kaçıyor. Bir posta daha dayak yiyor, defalarca kurşunlanıyor.
Bilinci hala açık.
Yerde o halde yatarken üzerine karlar yağıyor. Uzunca bir süre bilincini yine açık tutuyor. Sanırım bomba seslerini duyunca kendini bırakıyor.
Ben buradan Rosinante'nin oldukça dayanıklı biri olduğunu anlıyorum. Bu kadar dayanıklı adamın saldırı gücü de az değildir.
En azından yaralı haline vargücüyle saldırdığı halde öldürememiş ve 13 yıl daha da güçlendikten sonra da en büyük başarısı anca Sanji'nin bacağını çatlatmak olan birinden daha güçlüdür bence. :bilmem:

Ciddi ciddi Rosinante'nin Vergo'dan güçlü olduğunu düşünüyorum zaten.
Vergo dediğimiz adam yaralı birine tüm gücüyle saldırıyor. Kendisine direnç bile göstermeyen adama vuruyor da vuruyor. Ama bu yaralı adam bütün çabalarına rağmen bilincini bile kaybetmiyor.
Sonra bu yaralı adam, hasta çocuğu alıp kaçıyor. Bir posta daha dayak yiyor, defalarca kurşunlanıyor.
Bilinci hala açık.
Yerde o halde yatarken üzerine karlar yağıyor. Uzunca bir süre bilincini yine açık tutuyor. Sanırım bomba seslerini duyunca kendini bırakıyor.
Ben buradan Rosinante'nin oldukça dayanıklı biri olduğunu anlıyorum. Bu kadar dayanıklı adamın saldırı gücü de az değildir.
En azından yaralı haline vargücüyle saldırdığı halde öldürememiş ve 13 yıl daha da güçlendikten sonra da en büyük başarısı anca Sanji'nin bacağını çatlatmak olan birinden daha güçlüdür bence. :bilmem:
Zaten o 4 yonetici koltuğuna torpille gelmediyse illaki güçlüdür. Ama apoo gibi birine uzun menzilli bir rakip daha iyi olurdu sanki.

Zaten o 4 yonetici koltuğuna torpille gelmediyse illaki güçlüdür. Ama apoo gibi birine uzun menzilli bir rakip daha iyi olurdu sanki.
Belki de. Ama o meyveyi nötrleyen biri de oldukça avantajlı olacaktır. Rosinante'nin savaş gücünü hiç görmedik aslında. Sadece gizli/baskın tarzı işlerini ve sinirlendiği sivilleri nasıl dövdüğünü gördük. Az hastane yakmadı.
Ancak ciddi bir savaşta/dövüşte nasıldır, yeninin altında neler gizlidir bilmiyoruz. Tabanca ve el bombalarından ibaret değildir herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık