Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tarafın da net olarak yetenekleri belli değil, ancak gördüklerimize bakarsak Apoo kazanır gibi görünüyor.
Apoo menzilimdesin derken; enstrümanlarının yaydığı sesleri bir mesafeye kadar patlayıcı, kesici vs gibi kullanıyor diye düşünemez miyiz?
Bence Rosi'nin meyvesi hiyerarşik üstünlük göstermese de bir düelloda çok avantajlı Apoo'ya karşı. Ama tabi ikisi arasındaki savaşta Apoo affetmez gibi.

İki tarafın da net olarak yetenekleri belli değil, ancak gördüklerimize bakarsak Apoo kazanır gibi görünüyor.
Gördüklerimiz derken? Apoo'nun meyve yeteneği dışında hiçbir şeyini görmedik. Anca Kid'in göstere göstere yaptığı saldırıyı tepeleme aldı. He yenildi mi bilmiyoruz ama sanki çok bir şey yapamayacakmış gibi bir hava vardı. (Şahsen en zayıf novanın kendisi olduğuna inanıyorum ayrıca)

Rosinante ise vurduğu yeri yakan oldukça dayanıklı biriydi.
Tabanca, bomba gibi silahlar kullanıyordu. Gerçi bunların normalde pek bir etkisi olduğunu görmedik savaşlarda ama Apoo'nun Rosinante kadar dayanıklı biri olduğunu sanmıyorum ben.
Ama haklısın her ikisinin de yeteneklerini tan anlamıyla görmüş değiliz. O yüzden merak ettiydim ben de.

Apoo menzilimdesin derken; enstrümanlarının yaydığı sesleri bir mesafeye kadar patlayıcı, kesici vs gibi kullanıyor diye düşünemez miyiz?
Bence Rosi'nin meyvesi hiyerarşik üstünlük göstermese de bir düelloda çok avantajlı Apoo'ya karşı. Ama tabi ikisi arasındaki savaşta Apoo affetmez gibi.
Üstü değil, antisi. Lastik ve elektrik gibi olduklarını düşünüyorum. Yani Rosinante'ye Apoo'nun meyvesi etki etmeyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık