Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Link sıkıntılıydmış:d

Sabonun kendisi diyor ki ne kadar sürecek bu zaman kaybı . Yani oda farkında Fujitoranın sırf göstermelik kendisi ile çarpıştığının ki diyor gücünün bu olmadığını biliyorum.

Fujitora bildiğin keyfine takılıyor. Huff huff diye efektle belirtilmiş şekilde zorlanan da Sabo tipinden anlaşılan :)
Bu sahneyi biliyorum Teşekkür ettim okunabilen halini attığın için ama gördüğün gibi Sabo'nun dişlerini de görebiliyoruz xD Senin dayanak noktaların fena değiller kabul etmek lazım yalnız o noktalar bu sahneyle darbe aldılar çünkü ne kadar ciddi değil desek bile bu adam bir Amiral ve yanında Kor Amiral'in kafası çatladı, tek bir kişiye karşı bir çok kişi ile beraber çizildi ve bir şey yapamadı yada yapmadı.

Her şeye rağmen Akainu'nun Teach korsanlarına karşı çizilmesinden yada WB korsanlarına karşı çizildiği sahneden faydalanmakta sıkıntı görmüyorum tabi bu sahneyi de görmezden gelmeyerek.

800 yıldır 4 imparator mu vardı piyasa da?
Roger korsan çağını açacak 4 imparator hükümeti yıkabilecek.

Buna inanmaya devam edebilirsin bence mümkün değil.

Hükümeti devirmek için antik silah vb pek çok şey gerekli.
4 imporotor olmasına gerek mi var.Her çağın önde gelenleri var sonuçta. Bu arada 4 İmparator bir arada savaşa girse amerika kadar bir toprak kütlesi yaşanmaz hale gelir şu ana kadar gösterilen hükümeti 4 imparator çok rahat yok eder he ileride hükümet tarafında çok op güçler görürüz o zaman yaptığın yorumu mantıklı görebilirim.

Yemin ediyorum tam bir komedisin.

Daz Bonesi kesmekten çekinmeyen Mihawkı durdurup ayak altında gezme diyen Crocodile sahnesi:
Mihawk ne Yonkou gücünde.
Yonkou Mihawka Vistayı yollayıp ilgilen diyen Marco:

Bunlara karşı sus pus olan sen.
Argümanın ne yov mifak en güçlü kılıç ustası DEİKU orda bilerek çekildi yoksa oooo.

Ama bunlara karşı hederö hödö yapan yine sen:

Argümanları sorgulamak için önce kendini sorgula.

Bobbin sadece en basit örneği. Sen kendi kılıç ütopyanda yaşamaya devam et.
Bence Mf’den örnek verme çok fazla. Yanlış hatırlamıyorsam Mf de Sengoku eşek tekleyemiyordu...

Eşek ne alaka?

Teklemesi ne alaka onu ayrıca merak ettim? Niye teklesin. Yani orda ciddi şekilde Doc Q'nun eşeğinin ölmesini mi bekliyorsun.
Nasıl ne alaka? Koskoca Sengoku vuruyor sonuçta reyiz. Sadece o değil ki. Sırf Mf yüzünden Sengoku zamanında fikir adamı ilan edildi. Yani güç dengeleri için çok sağlıklı bir arc değil. Kaldı ki Mihawk’ın da çok umurunda olan bir savaş değildi.

Nasıl ne alaka? Koskoca Sengoku vuruyor sonuçta reyiz. Sadece o değil ki. Sırf Mf yüzünden Sengoku zamanında fikir adamı ilan edildi. Yani güç dengeleri için çok sağlıklı bir arc değil. Kaldı ki Mihawk’ın da çok umurunda olan bir savaş değildi.
Sengoku şok dalgasını vurunca Teach ve tayfasının girdiği şekil:

MF ark 30 bölüme 3 saatlik savaşın sığdırıldığı bir arc.

Ek olarak Mihawk konusuna gelince ben bu sitede 10 yıldır yazarım ve 2010'dan beri Mihawkı savunan bir adamım. Benim anlatmak istediğim işine gelince istediği karakteri olmayan şeylerden övüp olan sahnelerinde ölü numarası yapanların , işine gelmeyen adamların sahnesinde boşa partinaj artistlik hareketler diye saçmalaması.

4 imporotor olmasına gerek mi var.Her çağın önde gelenleri var sonuçta. Bu arada 4 İmparator bir arada savaşa girse amerika kadar bir toprak kütlesi yaşanmaz hale gelir şu ana kadar gösterilen hükümeti 4 imparator çok rahat yok eder he ileride hükümet tarafında çok op güçler görürüz o zaman yaptığın yorumu mantıklı görebilirim.
Dünya Hükümetine güçlü demek için bunları görmeyi bekliyorsak yorum yapmanın ne anlamı kalıyor. Adamlar Antik Krallığı yıkıp yerine yeni düzen kurmuş 800 yıldır da tıkır tıkır işletiyorlar. Bunu biliyor olmamız bile Dünya Hükümeti'nin manyak güçlü bir oluşum olduğunu söylememiz için yeterli. Sonuçta bu adamlar su tabancası ile falan silmediler Antik Krallığı.

Sengoku şok dalgasını vurunca Teach ve tayfasının girdiği şekil:

MF ark 30 bölüme 3 saatlik savaşın sığdırıldığı bir arc.

Ek olarak Mihawk konusuna gelince ben bu sitede 10 yıldır yazarım ve 2010'dan beri Mihawkı savunan bir adamım. Benim anlatmak istediğim işine gelince istediği karakteri olmayan şeylerden övüp olan sahnelerinde ölü numarası yapanların , işine gelmeyen adamların sahnesinde boşa partinaj artistlik hareketler diye saçmalaması.
Ben sana kötü niyetle yazmadım zaten. Tartışmaya da karışmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece Mf arc’ı çok sağlıklı değil diye yazmak istedim. Eşek muhabbeti de zamanında çok makarası yapılmıştı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık