Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sana kötü niyetle yazmadım zaten. Tartışmaya da karışmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece Mf arc’ı çok sağlıklı değil diye yazmak istedim. Eşek muhabbeti de zamanında çok makarası yapılmıştı :D
Valla yıllardır savunduğum Mihawkı karşı argüman olarak kullanacak duruma geldim. O derece bi tuhaf durumdayım :)

Karakterlerin kişiliği tavrının para etmediği bir tartışma ortamı oldu bura.

Sen mevcut 4 Yonko Dünya Hükümetin'i yıkar diye düşündüğün için. Yoksa serideki bir çok şeyin temeli çıkacak olan Antik Krallık'ın 4 Yonkonun çok üzerinde bir güce sahip olacağından şüphem yok.
Onun sebebi @Kompositör'ün goroseileri öne sürerek bu hükumet 3-4 yonkouya düşmez demesi. Dersin ki antik silahı var vs. Yoksa karakterlerin bireysel gücünden ötürü hiçbir şekilde 4 yonkouya dayanamaz hükumet. Hee şu saatten sonra goroseinin her biri yonkou gücünde çıkarsa başka.

olm verdiğiniz saçma örneklere dikkat edin la bu ne kuscam :S wb de deprem meyvesi ile kimseyi öldürememişti mi dememiz lazım. op bu.

Ryuma kendi döneminde vermiş odunu geçmiş korsanmış, ejdermiş alayına, adamların vanodan haberi yok odeni daha yaşıyor zannediyor koca hükümetin denizci filo amiralleri. akainu ile sengoku, mom-kaydo ittifakına oden de eklenirse mıçarız modunda geziyorlar, denizcilerin o kadar da albenisi yok zaten. 4 imp. totali kadar güçlü olup, adalet naraları atacaksın ama halkı ejderlere peşkeş çekeceksin, o sahip oldukları makam ve güç hanelerinde rezillik puanlarını artırmaktan başka bi işe yaramaz, erkek olup hükümetin karşısına dikilmedikleri sürece.

Oroçi bile cp0 ı tehdit ediyor bizi alt edemezsiniz, ejder, denizci tüm gücünüzle saldırsanız bile bizi yenemezsiniz ardımızda kaydo var diyor ama birebir dövüşte amiraller kaydoyu yener diyeni bile var. Tabi kaydoyu bi amiral yenebilir diyenlerin hükümeti dahil etmeden, denizciler, 4 imp ve onlara ait tüm güçlerin toplamından daha güçlü demesi abes olmuyor. Beş kodaman ve ım ın gücü nedir ne değildir orası ayrı bi konu.

Hasır şapka tayfası Luffy, Zoro ve Jinbei harici çöptür net.
Hasır Şapka tayfası mantık çerçevesinde olabilecek en güçlü nova(yeni nesil) tayfadır saydığın üçlü dışında sanji 4. Adam olarak yaş ve potansiyel bakımından çok fazla şey vaad edem biri Brook Franky bile diğer nova tayfalarında sağ kol olabilecek adamlar yani demek istediģim tayfamızın 4. 5. Ve hatta 6. Adamı bile oldukları ve olması gereken yerlerin üstündeler daha fazla olmaları mantıksız olurdu.

Law geldi aklıma birden logiaları ayırarak söylüyorum haki diye bir şey olmasa Law serinin zirvelerinde olurmuş.

Nereye yazacağımı bilemedim buraya yazayım. :sapkali: yanlış yerse affola.

Japonya'da koronadan dolayı olan ohal bitmiş. Belki manganın aralarına da yansır. Ve daha az ara olur. :hmm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık