Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanmam reyiz. Adamlar koşa koşa Kaido’ya gidiyorlar artık kucak olmaz herhalde. Luffy’nin kucağı alışkanlığından oldu zaten :D
Yalnız senin Kid de işi biliyor he. Bölümün sonuna kadar ağzı açık bizimkileri izledi sonra tam Apoo’nun boşluğunda yapıştırdı herifi akıllı adam :D
Ben de arada yolda karınca görünce izliyorum.Eğlensinler diye bekledi ama baktı top gibi sektiriyor bunları apo girdi araya ezdi sinek gibi.

Hasır Şapka tayfası mantık çerçevesinde olabilecek en güçlü nova(yeni nesil) tayfadır saydığın üçlü dışında sanji 4. Adam olarak yaş ve potansiyel bakımından çok fazla şey vaad edem biri Brook Franky bile diğer nova tayfalarında sağ kol olabilecek adamlar yani demek istediģim tayfamızın 4. 5. Ve hatta 6. Adamı bile oldukları ve olması gereken yerlerin üstündeler daha fazla olmaları mantıksız olurdu.
Diğer novaların kaptanları hariç zaten çöp, eğer Luffy ve Doflomingoyu saymayalım Donquite ailesi bizim tayfadan güçlüydü mesela. Ayrıca Brook ve Franky Kid, Law, Bege tayfasında sağ kol olacak seviyede değiller.

Diğer novaların kaptanları hariç zaten çöp, eğer Luffy ve Doflomingoyu saymayalım Donquite ailesi bizim tayfadan güçlüydü mesela. Ayrıca Brook ve Franky Kid, Law, Bege tayfasında sağ kol olacak seviyede değiller.
Law ve bege tayfasında kim varki bence olabilirler Doffy zaten süpernova değil lakin olsa bile bence Luffy dofdan
Zoro vergodan
Sanji picadan güçlü onlarin tayfası kalabalıktı sadece işlevselliği ve gücü orana vursak bizimkiler bence öndedir

Apo olayına çok takılmamak lazım odanın tarzı belli artık zaten luffy başta bi sekilde aşağılanacak kaçarı yok bunun

Vs ne olur birşey demeyeyim herhalde Apoo alır.Vergo utanmasa ayağını kaldıracaktı tekme atarken.Rosi'nin çapı belli.

Ama şunu iyi biliyorum.

2 tane ses ile alakalı meyve yemiş karakter var elde.Biri son sayıda da gördüğümüz gibi ağır hain.Peki ya diğeri ? Bu bir tesadüf olabilir mi ? Yoksa Oda'nın dehası mı ? Onda da ağır birşeyler var gibi. :D

Not : Tesadüflere inanmam.:oleyo2:
Apoo Ses meyvesi
Rosinante Sessizlik
Apoo Rakibini Patlatıyor, Yakıyor
Rosinante Kendini Patlatıyor, Yakıyor
Apoo Korsan
Rosinante Denizci
Apoo Kalleşlik için Hain
Rosinante Kardeşini dizginlemek için vay bee sen demesen fark edemeyecektim ulan ODA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık