Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin'emon: Beyaz turp
Denjiro: Sığır eti
Kikunojo: Şirataki eriştesi
Raizo: Dulavratotu kökü
Aşura Doji: Kinçaku moçisi
Nekomamuşi: Balık ezmesi
Kawamatsu: Yumurta

Daha önce dikkat eden oldu mu, bilmiyorum. Ancak yukarıda Dokuz Kın'dan yedi tanesinin en sevdiği yiyecekler var. Bu yedi malzeme oden çorbasına koyulan ana malzemelermiş. Geriye iki kişi kalıyor. Kanjuro'nun en sevdiği yiyecek lahana sarması, İnuaraşi'nin en sevdiği yiyecek de kemik ve tavuk kanadıymış. Dokuz Kın içindeki yedi kişinin oden çorbası malzemelerini sevmesi, yalnızca iki kişinin en sevdiği yiyeceklerin oden çorbasında olmaması ve bu iki kişiden birinin hain olması beni düşündürdü. Altından bir şey çıkmayabilir, ancak dikkatimi çekti yine de.
Hiç dikkatimi çekmedi çünkü bu bilgiyi ilk kez görüyorum, daha önce görsem de bir çıkarımda bulunamazdım çünkü Oden'in malzemelerini bilmiyorum. Tam olarak dediğin gibiyse Inu'nun öleceği dışında aklıma bir şey gelmiyor. Inu ve Neko arasındaki hainlik suçlaması da vardı evet ama bana bu saatten sonra başka hain çıkmaz gibi geliyor. Olsa olsa Inu ölür. Kalan sağlar bir Oden oluşturur. Yine de belli olmaz tabi : ))

Son düzenleme:
Hiç fikkatimi çekmedi çünkü bu bilgiyi ilk kez görüyorum, daha önce görsem de bir çıkarımda bulunamazdım çünkü Oden'in malzemelerini bilmiyorum. Tam olarak dediğin gibiyse Inu'nun öleceği dışında aklıma bir şey gelmiyor. Inu ve Neko arasındaki hainlik suçlaması da vardı evet ama bana bu saatten sonra başka hain çıkmaz gibi geliyor. Olsa olsa Inu ölür. Kalan sağlar bir Oden oluşturur. Yine de belli olmaz tabi : ))
SBS bilgilerini incelerken dikkatimi çekti benim de.

Kin'emon: Beyaz turp
Denjiro: Sığır eti
Kikunojo: Şirataki eriştesi
Raizo: Dulavratotu kökü
Aşura Doji: Kinçaku moçisi
Nekomamuşi: Balık ezmesi
Kawamatsu: Yumurta

Daha önce dikkat eden oldu mu, bilmiyorum. Ancak yukarıda Dokuz Kın'dan yedi tanesinin en sevdiği yiyecekler var. Bu yedi malzeme oden çorbasına koyulan ana malzemelermiş. Geriye iki kişi kalıyor. Kanjuro'nun en sevdiği yiyecek lahana sarması, İnuaraşi'nin en sevdiği yiyecek de kemik ve tavuk kanadıymış. Dokuz Kın içindeki yedi kişinin oden çorbası malzemelerini sevmesi, yalnızca iki kişinin en sevdiği yiyeceklerin oden çorbasında olmaması ve bu iki kişiden birinin hain olması beni düşündürdü. Altından bir şey çıkmayabilir, ancak dikkatimi çekti yine de.
Güzel yakalamışsınız altından bir şeyler çıkabilir de oden çorbası kemikli et veya kemik suyu katılarak da yapılıyor olabilir mi?

Harbi haaa xd Kikuya erkek dedik ikimiz, inanamadılar. Buna inanmiyorlar, ama olacak...:oleyo:

Benim dikkatimi Odenin boyu çekti. O boylarda kullandığı Enma'nin Zorodan daha uzun olması gerekiyor. Adamin uzunluk anlayışı tamamen bozuk
Tek yüzük gibi eline alanın boyuna geliyor katana :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık