Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Doğru sen haklıymışsın benim aklımda sadece güç olarak kalmış.
-Bunu ayrı teknik saymak daha dogru olur.
-3.seviye olarak değilde boşa giden enerjini kontrol etmek olarak ele almamız lazım.
Sen de haklı çıkabilirsin de ben böyle anladım olayı. Çünkü Luffy bu hakiyi kullanmadan öncesinde Hyo Amca kullanabiliyordu her ne kadar onun kullandığı bir alt teknik olsa da ama bence Luffy'nin haki gücü her türlü daha yüksekti Hyo Amca'dan. Bu da dayanak aldığım diğer bir nokta.

Sen de haklı çıkabilirsin de ben böyle anladım olayı. Çünkü Luffy bu hakiyi kullanmadan öncesinde Hyo Amca kullanabiliyordu her ne kadar onun kullandığı bir alt teknik olsa da ama bence Luffy'nin haki gücü her türlü daha yüksekti Hyo Amca'dan. Bu da dayanak aldığım diğer bir nokta.
Yok o konuda haklısın ben güç olarak düşündüm tek.Manga'da açıkça söylemiş seriden baya uzak kaldığımdan hemde kullanan herkes kalbur üstü olduğundan benim aklımda farklı kalmış.
Ben direkt hakin güçlü ise boşa giden enerjinide kullanınca akışı elde edersin diye düşünüyordum.
O akışı haki'si normal olan biriside elde edebilir bunu söylemiş manga'da.

Hala Zoro "NALAKA" diyenler muhalefetin en boşunu yapıyor. Keşke bu kadar boş ve kalitesiz tartışmalar döndürülmeseydi de hoş bir tartışma ortamı olsaydı.

Zoro King'e 2 kişiyle dalıp hala diri durumda iken Kaido'ya mı yürür, Denjiro ya da Marco King'e rakip olur da Zoro direkt Kaido'ya mi yürür bilmiyorum ama Zoro bir şekilde Kaido'ya yürümez ise Oda en az buradaki muhalefet kadar boş bir yazar olacak gözümde.

Hala Zoro "NALAKA" diyenler muhalefetin en boşunu yapıyor. Keşke bu kadar boş ve kalitesiz tartışmalar döndürülmeseydi de hoş bir tartışma ortamı olsaydı.

Zoro King'e 2 kişiyle dalıp hala diri durumda iken Kaido'ya mı yürür, Denjiro ya da Marco King'e rakip olur da Zoro direkt Kaido'ya mi yürür bilmiyorum ama Zoro bir şekilde Kaido'ya yürümez ise Oda en az buradaki muhalefet kadar boş bir yazar olacak gözümde.
Bu kadar şeyin üstüne en azından bir kere saldırması lazım ya. Bakalım ne yapacak?

Kin'emon: Beyaz turp
Denjiro: Sığır eti
Kikunojo: Şirataki eriştesi
Raizo: Dulavratotu kökü
Aşura Doji: Kinçaku moçisi
Nekomamuşi: Balık ezmesi
Kawamatsu: Yumurta

Daha önce dikkat eden oldu mu, bilmiyorum. Ancak yukarıda Dokuz Kın'dan yedi tanesinin en sevdiği yiyecekler var. Bu yedi malzeme oden çorbasına koyulan ana malzemelermiş. Geriye iki kişi kalıyor. Kanjuro'nun en sevdiği yiyecek lahana sarması, İnuaraşi'nin en sevdiği yiyecek de kemik ve tavuk kanadıymış. Dokuz Kın içindeki yedi kişinin oden çorbası malzemelerini sevmesi, yalnızca iki kişinin en sevdiği yiyeceklerin oden çorbasında olmaması ve bu iki kişiden birinin hain olması beni düşündürdü. Altından bir şey çıkmayabilir, ancak dikkatimi çekti yine de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık