Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlangıç saldırısı Zoro'nun agırlığına yakışmaz.
Onu mangakanın Luffy'yi kahraman yapma merakından dolayı dedim. Luffy'nin son vuruşu yapması olayı Allahın emri gibi görülmese Zoro son vuruşu yapmalı zaten. Eğer öyle olmazsa daha önce Kaido'nun handikap alacağı bir saldırı yapabilir. Ama teke tek biriyle mutlaka dövüşmeli bence.

Onu mangakanın Luffy'yi kahraman yapma merakından dolayı dedim. Luffy'nin son vuruşu yapması olayı Allahın emri gibi görülmese Zoro son vuruşu yapmalı zaten. Eğer öyle olmazsa daha önce Kaido'nun handikap alacağı bir saldırı yapabilir. Ama teke tek biriyle mutlaka dövüşmeli bence.
İlk vuruş son vuruş önemli değil ama Zoro hiç bir şekilde daha fazla rol alamaz ki bu da çok normal bir durum. Ha nasıl olur, hem Kaido hem de Big Mom'a karşı dövüşürler. O zaman Kaido'ya daha fazla hasarı Zoro verebilir. Ama normal şartlarda Zoro'nun Kaido'ya karşı daha fazla zarar vermesini beklemek mantıklı değil. Böyle bir şeyden de Mangaka suçlanamaz çünkü ana karakter belli.

Zoro'da zarar verebilir veya Kid'den, Law'dan daha fazla zarar verir bunlar ise ihtimal dahilinde. Neticede bir nevi Zoro yılı ve Oda Zoro fanı. : ))

Kin'emon: Beyaz turp
Denjiro: Sığır eti
Kikunojo: Şirataki eriştesi
Raizo: Dulavratotu kökü
Aşura Doji: Kinçaku moçisi
Nekomamuşi: Balık ezmesi
Kawamatsu: Yumurta

Daha önce dikkat eden oldu mu, bilmiyorum. Ancak yukarıda Dokuz Kın'dan yedi tanesinin en sevdiği yiyecekler var. Bu yedi malzeme oden çorbasına koyulan ana malzemelermiş. Geriye iki kişi kalıyor. Kanjuro'nun en sevdiği yiyecek lahana sarması, İnuaraşi'nin en sevdiği yiyecek de kemik ve tavuk kanadıymış. Dokuz Kın içindeki yedi kişinin oden çorbası malzemelerini sevmesi, yalnızca iki kişinin en sevdiği yiyeceklerin oden çorbasında olmaması ve bu iki kişiden birinin hain olması beni düşündürdü. Altından bir şey çıkmayabilir, ancak dikkatimi çekti yine de.
Kanjuro ayrıntısı güzelmiş. Daha önce oden neymiş lan diye baktığımda tavuk kanatlı versiyonlarını gördüğümü hatırlıyorum ama dediğin gibi mutlaka olması gereken malzemeden değil ssdece ekstra tad katmak için farklı yörelerde kullanılıyormuş. Bana kalırsa bu Wano dışından gelmesine gönderme, Inu tüm minkleri temsil ediyor bu sonradan tad vermek için eklenmiş malzeme ile.

Kanjuro ayrıntısı güzelmiş. Daha önce oden neymiş lan diye baktığımda tavuk kanatlı versiyonlarını gördüğümü hatırlıyorum ama dediğin gibi mutlaka olması gereken malzemeden değil ssdece ekstra tad katmak için farklı yörelerde kullanılıyormuş. Bana kalırsa bu Wano dışından gelmesine gönderme, Inu tüm minkleri temsil ediyor bu sonradan tad vermek için eklenmiş malzeme ile.
O zaman Nekomamuşi için kedilerin sevdiği bir şey yazabilirdi, ama bu şekilde yapmış. İnuaraşi'nin bir gözü toprağa bakıyor olabilir.

İlk vuruş son vuruş önemli değil ama Zoro hiç bir şekilde daha fazla rol alamaz ki bu da çok normal bir durum. Ha nasıl olur, hem Kaido hem de Big Mom'a karşı dövüşürler. O zaman Kaido'ya daha fazla hasarı Zoro verebilir. Ama normal şartlarda Zoro'nun Kaido'ya karşı daha fazla zarar vermesini beklemek mantıklı değil. Böyle bir şeyden de Mangaka suçlanamaz çünkü ana karakter belli.

Zoro'da zarar verebilir veya Kid'den, Law'dan daha fazla zarar verir bunlar ise ihtimal dahilinde. Neticede bir nevi Zoro yılı ve Oda Zoro fanı. : ))
Yeri gelecek ana karakter de yerini bilecek :artiz::gamyon:

Adadaki en iyi saldırı gücü Zoro'da. Zoro bu işten uzak tutulmamalı. Luffy de 2 vursun yeter ona :flaugh:

Yeri gelecek ana karakter de yerini bilecek :artiz::gamyon:

Adadaki en iyi saldırı gücü Zoro'da. Zoro bu işten uzak tutulmamalı. Luffy de 2 vursun yeter ona :flaugh:
Zoro uzak durmaz canım. Ben de Kaido'yu çizmesini bekliyorum. Ama Luffy'den çok öne çıkamaz

Zoro 1 vuracaksa Luffy 2 vurur evet : ))

Benim açımdan problem yok. Zoro Luffy'den daha çok iş yapacak diye ümit eden varsa sonra üzülmesin diye diyorum. Akame ga Kill animesi değilki bu : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık