Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam, dayanıklı olsun, bu konuda hemfikiriz ama dayanıklı olması fizik gücünün üst seviyede olduğu anlamına gelmez, şöyle ki meyve yeteneğini kullanmadan yaptığı tek bir saldırısı yok, varsa göster, göster ki Law'ın fizik gücü üst seviyededir diyeyim. Adam room açmadan nefes almıyor, sen bana fizik güçten, hakiden bahsediyorsun :D Bunun yanı sıra, Zoro'dan daha da hızlı olsun, buna da kabul...

Sorduğun soru ise, @Densetsu no Samurai 'de değinmiş, üst seviye haki kullanan, mesela Katakuri gibi bir savaşçı karısında Law çok fazla dayanamaz.

Law, yaptığı bütün saldırıları meyve yeteneğiyle desteklerken Zoro sadece fizik güç, kılıç yetenekleri ve hakisini kullanıyor. Buradan yola çıkarak, Zoro'nun Law ile arasındaki meyve farkını bu üç güç unsuruyla dengeleyeceğini hatta Law'ın önüne geçeceğini düşünüyorum. Bir de Pica'yı kestikten sonra araya giren fb'de Mihawk'ın kendisini haki üzerine eğitmesi var, buradan gelen bir yatkınlıkta bekliyorum.
Zorodan lawın üstünde olduğuna dair bir şey göremedik. Yada ben gözden kaçırdım.Fakat görünen kısımlarda haki ve fiziksel olarak net bir üstünlük pek söz konusu değil. Tamamıyla beklenti ve tahminler üzerine olur bu karşılaştırma.

Ha bunlar Mihawk'tan eğitim aldı diye mi hep. o_O Allah Allah, Luffy'de Rayleigh'ten eğitim aldı ama tek yedi. Demek ki Rayleigh'te iş yok. :hoo:
Bunlar Zoro samadan hep oysa ki Zoroyu olduğu gibi kabul etsek hiç bir sıkıntı yok.
Law Zoro ile çocuk gibi oynar yapmayın etmeyin ya.
Söz konusu Zoro oldu mu? Herkesten üstün unutma ne dersen de onlar senin hayal ürünün oluyor. :D

Bunlar Zoro samdan hep oysa ki Zoroyu olduğu gibi kabul etsek hiç bir sıkıntı yok.

Söz konusu Zoro oldu mu? Herkesten üstün unutma ne dersen de onlar senin hayal ürünün oluyor. :D
Ah senin yorumlarına nasıl katılıyorum bir bilsen. :good:

Bizim face grubunda utanmasalar Zoro'yu KK yapacaklar. Ha pardon utanmıyorlar zaten KK olabilir kafasında olanlar var. Gruptakiler sağ olsun ben iyice saldım Zoronatikleri istediklerini desinler. :hhh:

Law'ın Dof'la dövüşmesinin tek sebebi, hayatının amacının o olması. O amacını da başaramadı zaten. Bununla karakter mi övülür yahu? :hhh:
Law ve Zoro aynı seviyededirler aşağı yukarı. Zoro'nun gözlemde p.up alması lazım Law'ı yenebilmesi için.

Zorodan lawın üstünde olduğuna dair bir şey göremedik. Yada ben gözden kaçırdım.Fakat görünen kısımlarda haki ve fiziksel olarak net bir üstünlük pek söz konusu değil. Tamamıyla beklenti ve tahminler üzerine olur bu karşılaştırma.
Fiziksel olarak üstün olabilir. Fujitora'nın yer çekiminden çıkartabiliriz. Zoro'ya yaptığı baskı daha fazla olmasına rağmen Zoro'ya dayanıp saldırı yapabildi. Law ise yanlış hatırlamıyorsam Fujitora'nın kendisini bir an bıraktığı zaman kaçmıştı. Şimdi kimse Zoro'ya daha az baskı yaptı demesin. Zoro'ya uyguladığı kuvvetle direk çukur açtı adam. Hatta sonraki Zoro vs Fujitora'da gördüğümüz Zoro kılıç çarpıştırdı Fujitora ile...

Yinede kim yener bilemem ama Law'ın, Zoro ile top gibi oynayamayacağı kesin. Oynar diyenlerin de laf attığı Zoroculardan farkı yok.

Fiziksel olarak üstün olabilir. Fujitora'nın yer çekiminden çıkartabiliriz. Zoro'ya yaptığı baskı daha fazla olmasına rağmen Zoro'ya dayanıp saldırı yapabildi. Law ise yanlış hatırlamıyorsam Fujitora'nın kendisini bir an bıraktığı zaman kaçmıştı. Şimdi kimse Zoro'ya daha az baskı yaptı demesin. Zoro'ya uyguladığı kuvvetle direk çukur açtı adam. Hatta sonraki Zoro vs Fujitora'da gördüğümüz Zoro kılıç çarpıştırdı Fujitora ile...

Yinede kim yener bilemem ama Law'ın, Zoro ile top gibi oynayamayacağı kesin. Oynar diyenlerin de laf attığı Zoroculardan farkı yok.
Bir an bırakmadı. Orada Law, uyguladığı baskı üzerine Fuji'yi uyardı. Beni sıkı tut yoksa kaçabilirim dedi ve kaçtı.

Law'ın Dof'la dövüşmesinin tek sebebi, hayatının amacının o olması. O amacını da başaramadı zaten. Bununla karakter mi övülür yahu? :hhh:
Law ve Zoro aynı seviyededirler aşağı yukarı. Zoro'nun gözlemde p.up alması lazım Law'ı yenebilmesi için.
Ah ah şu seride mantığına oturtamadığınız tek şey de bu zaten. Evet amacıydı. Bu amacı gerçekleştirirken yanında kim vardı? Luffy. Ana karakter olan Luffy varken kim patron olanı yenmiş. Birisi çıkıp söylesin, haklısın der ağzımı kapatır susarım.

Bir an bırakmadı. Orada Law, uyguladığı baskı üzerine Fuji'yi uyardı. Beni sıkı tut yoksa kaçabilirim dedi ve kaçtı.
Tamam Zoro'ya uyguladığı kuvvetin daha az olduğunu göstermiyor. Ayrıca tayfa içinde bile Zoro fiziksel olarak en güçlüsü olabilir. Adam daha zaman atlaması öncesi apartman kaldırıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık