Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar şaşırması doğru değildi. Zaten takip ediyordu Zoro'yu ve iradesi ile gücünü biliyordu. Bu kadar çabuk olmasına bile bu derece şaşırmamalıydı. Gözü(!), hakisi falan hak getire yani bu sahnede. Bad writing deyip geçelim.
İki yıl antrenman yerine Kuma ile anlaşıp, Wano'ya tokatlasaydı mı demek istiyorsun?

Aynen. Katakuri'de de göz var o sayede biliyor içinden geçecek saldırının yerini. Sen herhalde gizliden gizliye insanları laflarına muhalif yapıp, bilmeden Mihawk'ı övdürtmeyi planlıyorsun. Ben seni anladım.
Katakuri vücudunun içinden geçenleri bilir tabii.Kendisi için olacakları görüyor ve buna müdahale eden yok.Ama çevresindeki herşeyi görüp hata yapmadan nokta atışı yapabilseydi Sanji jelibonu yemişti zaten.Geleceği görmesi de yeterli değil öyle nokta atışı yapacaksan iyi takip etmen lazım.Mihawk geleceği görüyor olabilir şaşırtmaz beni.Ama bu gözlerin normal olduğu manasına gelmez belki çok ileri düzey görmesini sağlıyordur herşey olabilir.

Yani şuna şahit olduk mangada.Luffy'nin esamesi okunmuyor adam gözlerle işaretliyor.Bu gücü kullanamayan adama tabii ki eskisi gibi bakmayacağım.Büyük kayıp olarak göreceğim.Anormal bir durum olur aynı şekilde değerlendirmek benim için.Nasıl yumruk Garp'ın olayı yumruksa bu adamın da gözler olmalı ki böyle bir lakap takılmış.

Shanks görünmez olsa ne unutulmaz düellosu kısa sürede düelloyu kazanırdı herhalde.Kesip geçmesi biraz abartı olurdu ama kazanırdı rahat.

Bence bu kadar geç kalmasına şaşırdı.
Belki gazı vardır da onu tutarken yüzü böyle bir ifade alıyordur.

İki yıl antrenman yerine Kuma ile anlaşıp, Wano'ya tokatlasaydı mı demek istiyorsun?
Yok ya. Önce git babunları yen diyor ya. Yenince de şaşırıyor. Ne bekliyordu yani. Seni en tepede bekleyeceğim diye söz verdiği adamdan şüphe mi etti.
Şahin Gözü(!) aslında hiçbir halta yaramıyor mu acaba diyorum. Bazıları fazla mı abartıyor, fazla mı beklentiye giriyor, hayali şeyleri çok gereksizce gerçek mi kabul ediyorlar acibaaaa diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık