Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki gazı vardır da onu tutarken yüzü böyle bir ifade alıyordur.

Yok ya. Önce git babunları yen diyor ya. Yenince de şaşırıyor. Ne bekliyordu yani. Seni en tepede bekleyeceğim diye söz verdiği adamdan şüphe mi etti.
Şahin Gözü(!) aslında hiçbir halta yaramıyor mu acaba diyorum. Bazıları fazla mı abartıyor, fazla mı beklentiye giriyor, hayali şeyleri çok gereksizce gerçek mi kabul ediyorlar acibaaaa diyorum.
Boşluğuna denk gelip Zoro aniden çıkınca şöyle yapmış da olamaz mı?

Biraz sakinleşin.
Şaşırılacak bir şey yok. Luffy'nin iradesine zaten ilk bölümlerde şahit olmuş bu adam. Kendi ağzından duyuyoruz bendrn çok daha ilerisini hedefliyorsun diyor. Zoro'da ise bu bebe düşündüğümden bi tık daha iyi herhalde diye şaşırıyor.

Katakuri vücudunun içinden geçenleri bilir tabii.Kendisi için olacakları görüyor ve buna müdahale eden yok.Ama çevresindeki herşeyi görüp hata yapmadan nokta atışı yapabilseydi Sanji jelibonu yemişti zaten.Geleceği görmesi de yeterli değil öyle nokta atışı yapacaksan iyi takip etmen lazım.Mihawk geleceği görüyor olabilir şaşırtmaz beni.Ama bu gözlerin normal olduğu manasına gelmez belki çok ileri düzey görmesini sağlıyordur herşey olabilir.

Yani şuna şahit olduk mangada.Luffy'nin esamesi okunmuyor adam gözlerle işaretliyor.Bu gücü kullanamayan adama tabii ki eskisi gibi bakmayacağım.Büyük kayıp olarak göreceğim.Anormal bir durum olur aynı şekilde değerlendirmek benim için.Nasıl yumruk Garp'ın olayı yumruksa bu adamın da gözler olmalı ki böyle bir lakap takılmış.

Shanks görünmez olsa ne unutulmaz düellosu kısa sürede düelloyu kazanırdı herhalde.Kesip geçmesi biraz abartı olurdu ama kazanırdı rahat.
Aynen kamki, Usopp a da göze zoom yapıyorlar onda da şahin göz varmış dimi ahaha Çünkü gözüyle görüyor dimi. Yani k.hakiyle haşa görmüyor. Hani çevir kazı yanmasın diye bi laf vardır, sen çevire çevire yakıyorsun resmen.

İyi bir kılıç ustası kılıcını çıkarmadan rakibi ile arasındaki farkı bilebilir miydi, neydi?
Senden güçlü veya zayıf olduğunu anlayabilirdin demek istiyordu sanırım.Yani Zoro'nun kendisinden çok zayıf olduğunu biliyor.Ama aradaki farkı metre değil ya tam olarak ölçecek kadar bilemiyor o kadar değil işte.Öyle olsa ne kadar fark varmış diye beyazsakala saldırmazdı zaten.Kendisinden güçlü olduğunu biliyor farkı görmek istiyordu.Zoro'yu daha zayıf olarak algılıyordu o konuda yanıldı.

Şaşırılacak bir şey yok. Luffy'nin iradesine zaten ilk bölümlerde şahit olmuş bu adam. Kendi ağzından duyuyoruz bendrn çok daha ilerisini hedefliyorsun diyor. Zoro'da ise bu bebe düşündüğümden bi tık daha iyi herhalde diye şaşırıyor.

Aynen kamki, Usopp a da göze zoom yapıyorlar onda da şahin göz varmış dimi ahaha Çünkü gözüyle görüyor dimi. Yani k.hakiyle haşa görmüyor. Hani çevir kazı yanmasın diye bi laf vardır, sen çevire çevire yakıyorsun resmen.
Yanlışın var. KK olmak bir tek DEİKU olmakla kıyaslanabilir o yüzden beni geçmekten zor diyor. Yoksa pek bir fark yok.

Senden güçlü veya zayıf olduğunu anlayabilirdin demek istiyordu sanırım.Yani Zoro'nun kendisinden çok zayıf olduğunu biliyor.Ama aradaki farkı metre değil ya tam olarak ölçecek kadar bilemiyor o kadar değil işte.Öyle olsa ne kadar fark varmış diye beyazsakala saldırmazdı zaten.Kendisinden güçlü olduğunu biliyor farkı görmek istiyordu.Zoro'yu daha zayıf olarak algılıyordu o konuda yanıldı.
Bilemiyorum valla. Zoro ve babunlar bu adamın rakibi oldu. O yüzden ikisinin de seviyesini az çok biliyordur. Mangaka hatası deyip geçiyorum ben. Yoksa sıkıntı oluyor. Velevki bu adamın "Şahin Göz" olayında güç durumu olsun, mutlak değildir. Mihawk da bazen hata yapabilir diyip geçmek lazım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık