Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki gazı vardır da onu tutarken yüzü böyle bir ifade alıyordur.

Yok ya. Önce git babunları yen diyor ya. Yenince de şaşırıyor. Ne bekliyordu yani. Seni en tepede bekleyeceğim diye söz verdiği adamdan şüphe mi etti.
Şahin Gözü(!) aslında hiçbir halta yaramıyor mu acaba diyorum. Bazıları fazla mı abartıyor, fazla mı beklentiye giriyor, hayali şeyleri çok gereksizce gerçek mi kabul ediyorlar acibaaaa diyorum.
"La daha tuvalete gidecektik, ne ara geldin" diye içinden geçirmiştir muhtemelen.

Bu kadar şaşırması doğru değildi. Zaten takip ediyordu Zoro'yu ve iradesi ile gücünü biliyordu. Bu kadar çabuk olmasına bile bu derece şaşırmamalıydı. Gözü(!), hakisi falan hak getire yani bu sahnede. Bad writing deyip geçelim.
Ben buna bir açıklama getirilebileceğini düşünüyorum.

Mihawk'ın orada esas şaşırdığı şey bence şu.

Zoro'nun 2 sene önceki ezik seviyesiyle bütün babunları yenebilmiş olmasına şaşırıyor.Birşey hissedememek falan değil olay haki ile anlaşılan birşey olsa bilgiye şaşırmazdı gibi.Babunlar zaten hala hayatta onu biliyoruz en son barbekü yapıyorlardı.Hani Aisa gibi ruhlar auralar falan kaybolmuş olsa ve Mihawk farketmese yadırganabilir.Ama oturduğu yerden dövüşün sonucunu nereden bilsin ki.O kadar da değil.Zoro kazanamaz diye düşünüyor o güç seviyesiyle.Ve Zoro şaşırtıyor.O tepkinin sebebi bence bu başka birşey değil.

Haki yani gözlem konum belirtiyor ve birisi ölürse sana söylüyor diye düşünüyorum.Bleach'teki reiatsu gibi işte.Ama sana kimin kazandığını söyleyeceğini sanmıyorum.

Ben buna bir açıklama getirilebileceğini düşünüyorum.

Mihawk'ın orada esas şaşırdığı şey bence şu.

Zoro'nun 2 sene önceki ezik seviyesiyle bütün babunları yenebilmiş olmasına şaşırıyor.Babunlar zaten hala hayatta onu biliyoruz en son barbekü yapıyorlardı.Hani Aisa gibi ruhlar auralar falan kaybolmuş olsa ve Mihawk farketmese yadırganabilir.Ama oturduğu yerden dövüşün sonucunu nereden bilsin ki.O kadar da değil.Zoro kazanamaz diye düşünüyor o güç seviyesiyle.Ve Zoro şaşırtıyor.O tepkinin sebebi bence bu başka birşey değil.

Haki yani gözlem konum belirtiyor ve birisi ölürse sana söylüyor diye düşünüyorum.Bleach'teki reiatsu gibi işte.Ama sana kimin kazandığını söyleyeceğini sanmıyorum.
İyi bir kılıç ustası kılıcını çıkarmadan rakibi ile arasındaki farkı bilebilir miydi, neydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık