Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha geçen arc Doffy'i zor yendiler. Kizaru, Doffy'e benzemez.
Şimdi şöyle, Doffy Fujitora'ya tekme attığı için Amiral dengi, yani Law ve Luffy zaten bir Amiral ile kapışmış sayılırlar. Kizaru da Doffy'den ve Katakuri'den sonra kolay lokma gelir xD
Çok da istese yapabilirmiş gibi durmuyor.Ayağa kalmaya çalışıyor ama kalkamıyor.Demek ki istemiyormuş ayağa kalkmak.Kucak istiyormuş.
Katakuri dvüşünü hatırla :(

Nasıl kaçıyor peki. Kolları bile titriyor ayağa kalkamıyor ama kaçabiliyor. Resmen okuyucunun aklıyla billur geçmektir bu. Eğer kaçabilir diyorsa ona göre bir Luffy portresi çizer. Sen yerde titreyen kolları dalgalı bir Luffy çizip istese kaçardı lan dersen okuyucu seni ciddiye almaz.
20 bölüm oldu mu ya üzerinden ne kadar geçti hemen unuttuk dimi. Katakuri ile dövüşen Luffy'nin de ayakları tir tir titriyordu ama ayağa kalkmaya devam etti. Vuruyorlar geri kalkıyor çocuk amaan neyse ya mangaka torpili deriz çünkü bi tek ana karakter göze batıyor.

Ne Bowse(re)tte akımıymış arkadaş, manga subredditi bununla kaynıyor. Japonya'da trend oldu, mangakalar Bowsette karakterini çizmeye başladı herkes kendi tarzıyla. Murata bile çizmiş(ti, kaldırmış, ben görmüştüm twitterında, (https://www.reddit.com/r/manga/comments/9ik6jw/murata_finally_joined_the_fun_with_a_sketch_of/).
Her şeyin başlangıcı da bu.
https://twitter.com/ayyk92/status/1042465252221181954/photo/1
Bu resmi attı, hem olay fenomen oldu hem de paylaşan, adamın 78 takipçisi varmış atmadan önce, şimdi olmuş 53.600.
Sonra bunu atmış yorum olarak.
https://twitter.com/ayyk92/status/1043855759904202752
> follower count is now x100 from before this started
> bunch of artists I follow and even Dragon Maid's made fanart
> got a Know-your-meme entry
> there's a top trending tag on Japan Twitter
What the hell is happening, I'm flattered but also a bit scared now.

2.00'dan sonrası baya duygusal değil mi yahu?

Ulan Ace(Reyiz) yaktın içimizi gece gece.
Ah ah şu adamı olduğu gibi bıraksalar keşke. Her bölümde kemiklerini sızlatıyorlar :D

Ace'in ölümü konusunda spoiler yemiştim. Keşke öleceğini bilmeseydim de gerçek anlamda hüzünlenseydim. Spoiler yememe rağmen üzülmüştüm ama öleceğini okurken ya da izlerken öğrenseydim daha mükemmel olurdu.

Ah ah şu adamı olduğu gibi bıraksalar keşke. Her bölümde kemiklerini sızlatıyorlar :D

Ace'in ölümü konusunda spoiler yemiştim. Keşke öleceğini bilmeseydim de gerçek anlamda hüzünlenseydim. Spoiler yememe rağmen üzülmüştüm ama öleceğini okurken ya da izlerken öğrenseydim daha mükemmel olurdu.
Akainu'dan yeniden nefret ettim. Pis herif.

Valla ne yalan söyleyim,6 ya da 7 sene önce felandı sanırım izlerken 19 yaşında felandım,gözümden yaş geldi,hatta inanamadım bekliyorum birisi bir şekilde iyileştirecek ölmemiştir kesin felan diye düşünüyordum kabullenemedim cidden,site cidden karakterden uzaklaştırıyor bazen,siteye üye olmadan önce daha duygusal bakıyordum ama burda biraz sürtüşme o duyguları öldürüyor onu farkettim,benim abilerim var izleyen felan 33 34 yaşında adamlar bütün karakterleri,tayfayı ayrı seviyorlar ve hiç kıstas gömme gibi durumlar yok kendi aralarında konuşurken felan,neyse çok uzattım ama sen yazınca aklıma geldi sitede acayip ortam var

Valla ne yalan söyleyim,6 ya da 7 sene önce felandı sanırım izlerken 19 yaşında felandım,gözümden yaş geldi,hatta inanamadım bekliyorum birisi bir şekilde iyileştirecek ölmemiştir kesin felan diye düşünüyordum kabullenemedim cidden,site cidden karakterden uzaklaştırıyor bazen,siteye üye olmadan önce daha duygusal bakıyordum ama burda biraz sürtüşme o duyguları öldürüyor onu farkettim,benim abilerim var izleyen felan 33 34 yaşında adamlar bütün karakterleri,tayfayı ayrı seviyorlar ve hiç kıstas gömme gibi durumlar yok kendi aralarında konuşurken felan,neyse çok uzattım ama sen yazınca aklıma geldi sitede acayip ortam var
+1

Ben spoiler yemesem kesin ağlardım :D Spoiler yememe rağmen acayip üzülmüştüm ki pişman değilim. Site konusunda kesinlikle haklısın. Tamam, site güzel, tartışabiliyorsun falan ama karakterlere bakış açın değişiyor. Ben de siteye üye olmadan önce senin gibiydim. Tayfanın hatası var mı yok mu bakmazdım, hepsini hatasız görürdüm. Ama şimdi bölümleri okurken başka gözle bakıyorum mecburen. Hatta ilk üye olduğumda çıldırıyordum bunlar neyi tartışıyorlar falan diye. Şimdi ben de onlar gibi oldum. Siteyi bulduğum için seviniyorum ama o eski masumiyet gittiği için de üzülüyor insan.

Acein ölümüne üzülünmez,sinirlenilir.Hatta küfredilir.Lanetler okunur bir kere altta kal be adam diye.
Doğru diyorsun ama ben çok sevdiğim için hiç o gözle bakmadım valla yanlışını bile görmedim,benim için yanlış değildi çünkü adamın karakteri öyleydi demiştim,burda yazılanları görünce az çok fikrim değişti ama nefret etmedim hiç,halen daha çok severim

+1

Ben spoiler yemesem kesin ağlardım :D Spoiler yememe rağmen acayip üzülmüştüm ki pişman değilim. Site konusunda kesinlikle haklısın. Tamam, site güzel, tartışabiliyorsun falan ama karakterlere bakış açın değişiyor. Ben de siteye üye olmadan önce senin gibiydim. Tayfanın hatası var mı yok mu bakmazdım, hepsini hatasız görürdüm. Ama şimdi bölümleri okurken başka gözle bakıyorum mecburen. Hatta ilk üye olduğumda çıldırıyordum bunlar neyi tartışıyorlar falan diye. Şimdi ben de onlar gibi oldum. Siteyi bulduğum için seviniyorum ama o eski masumiyet gittiği için de üzülüyor insan.
Bende bulduğuma seviniyorum,güzel bilgiler,teoriler dönüyor ve normalde bu kadar sıkı takip etmezdim site sayesinde daha çok bağlandım ama eksi yönü dediğin gibi duygusal ve çocukça baktığın şeyi öldürüypr bu itişmeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık