Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bu zor bir ihtimal. Roger öldükten sonra Oden öldürülüyor . Roger öldükten sonra başlıyor yani her şey.
Spoiler konusundan yorum taşırmasan iyi olur,
zaman yolculuğu
yerini sil, spoiler okumayanlar da oluyor genel tartışmada, şikayet halinde ban sebebidir bu.

Son düzenleme:
O söz istek ve arzu olayına da bağlanabilir bana kalırsa.
İki karakterde fiziki olarak bir birine çok benziyor. Biri önceki korsankral diğer sonraki. İkisi de D. soyundan. İkisi de aynı kişiliğe sahip nerydese. Bu kadar tesadüf bence normal olmamalı artık. Ya Roger'in ruhu Luffy'nin içinde ya da Roger gerçekten ölmedi Luffy ile son savaşta karşılaşacak.( ilki daha mantıklı geliyor ikincisi de Roger ölmeyeceğim demesinin gerçekleşmiş olması için)

Manga okumayıp burada takılan mı var yav? Burada onlarca şey gördüm mangada olup tartışılan.
Manga okuyup, spoiler okumayanlar var. Haliyle senin verdiğin bilgi daha çıkmamış bir bölümden olduğu için spoiler konusuna gitmeyen adam için sıkıntılı olabilir. Beni ilgilendirmiyor zaten de geçen haftalarda böyle bir olay olmuştu o yüzden uyarayım dedim.

Değiştirince bende öyle düşündüm. :D Beklediğim bir sahne var animede. O gelene kadar en çok gözüme hoş gelen avatarı arıyorum. Luffy avatarını fazlası ile kullandım biraz da Kata kullanayım dedim :D
Aynen o luffy avatarın baya iyiydi.
Herhalde aynı sahnenin anime versiyonunu bekliyorsun :D

Aynen o luffy avatarın baya iyiydi.
Herhalde aynı sahnenin anime versiyonunu bekliyorsun :D
Aslında aklımda iki tane vardı. Luffy avatarı ikinci sırada. Ondan önce Katakuri'nin Beyazsakal gibi canavar modda gözüktüğü sahne var. Ondan sonra da Luffy avatarımın anime versiyonunu kullanacağım. Gerçi onlar istediğim gibi çıkmazsa manga Luffy profilime geri dönerim. :D Bu nasıl peki?

Aslında aklımda iki tane vardı. Luffy avatarı ikinci sırada. Ondan önce Katakuri'nin Beyazsakal gibi canavar modda gözüktüğü sahne var. Ondan sonra da Luffy avatarımın anime versiyonunu kullanacağım. Gerçi onlar istediğim gibi çıkmazsa manga Luffy profilime geri dönerim. :D Bu nasıl peki?
Bu da iyi :) kata’yı farklı açıdan gösteren bir görsel :D biraz da ürkütücü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık