Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim forum gerçekten çok tuhaf.
Adamla yıllarca kaçar diye dalga geçerler ama şimdi mangaka kaçar diyince kaçamaz derler. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...:sapkali:

O ara yapabilirdi diyen arkadaşlar Luffy'nin adada çok kez bu tarz durumlara düştüğü ve tek başına kaçabildi mantığından yola çıkarak böyle bir yorumda bulunmuştu. Demek ki o mantık doğruymuş.

@RedTeroR

Lütfen çeviriye doğru bak. Koşmak istediği sürece bunu yapabilirdi demiş. Dövüşü kazanma anlamında da elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalırdı demiş. Elinden bir şey gelmezdi değil yani. Şimdi söylediğiniz lafı evirip kıvırmanın bir anlamı yok. Dediğiniz gayet açıktı. ''Hareket bile edemez Dof gelip kafasını ezerdi'' söylediğiniz. Demek ki öyle olmuyormuş o işler işte. Yahu niye bu kadar ZORR geliyor yanıldığını kabul etmek?
Çeviriye 10 kere baktım bir yerden başka yere saklanmak için kaçar, yanında kimse olmasa elinden gelenin en iyisini yapar demiş xD

Kaçabilirdi değil elinden geleni yapardı demiş xD sen doğrudan kaçardı demiştin yani kendini kıpırdatabilirmiş haklısın ama kaçabilip bilmeyeceği belli değil xD

Geçen yaptığın çıkarımdan sonra gözlerim kör oldu ne yazdığını göremiyorum, seçici körlük galiba senin yorumlarına karşı :hıh:
Bence çok mantıklı bir çıkarımdı sen olmayan şeylerin hayaliyle yaşadığın için sana mantıksız geliyor tabi :DD

Bence çok mantıklı bir çıkarımdı sen olmayan şeylerin hayaliyle yaşadığın için sana mantıksız geliyor tabi :DD
O çıkarımın neresi mantıklı len, en son senin fandaş Hasan da Ace'nin sırtına mutfakta vuruyorlar diye serinin güç dengesini ayarlamıştı, Lastik koklamak fazla tepkimeye yol açıyor :oleyo:

Çeviriye 10 kere baktım bir yerden başka yere saklanmak için kaçar, yanında kimse olmasa elinden gelenin en iyisini yapar demiş xD
Eee bizim söylediğimiz şey zaten Dof'a karşı savaşır değil ondan o süre boyunca kaçınır sonra da işini bitirirdi idi. Şimdi farklı bir şey söylemişiz gibi neyin algısı bu? Siz hareket bile edemez diyordunuz hacı? Hala daha etmiyor yahu. Yok Ferit senle tartışılmazmış.:S

Eee bizim söylediğimiz şey zaten Dof'a karşı savaşır değil ondan o süre boyunca kaçınır sonra da işini bitirirdi idi. Şimdi farklı bir şey söylemişiz gibi neyin algısı bu? Siz hareket bile edemez diyordunuz hacı? Hala daha etmiyor yahu. Yok Ferit senle tartışılmazmış.:S
Ya adam rezil etmiş senin karekteri saklanmak için elenden geleni yapar demiş. Saklanabilir yada kurtulur falan yok. Hatta o ingilizce çeviri yani elinden gelenin en iyisini yapar olayı tamamen sakat bir söz. Böyle ümitsiz insanların kullandıkları bir şey, tamam biliyoruz kafamıza vuracaklar ama elimizden gelenin en iyisini yapacaz gibi bir şey.

Neyse Luffy'nin karakterine uygun davranışlar bunlar, benim söylemek istediğim ise adamın açıklaması ve çizdiği manga arasındaki farkla alakalıydı. Sağolasın gene uzattın uzatabileceğin kadar :bilmem:

Ya adam rezil etmiş senin karekteri saklanmak için elenden geleni yapar demiş. Saklanabilir yada kurtulur falan yok. Hatta o ingilizce çeviri yani elinden gelenin en iyisini yapar olayı tamamen sakat bir söz. Böyle ümitsiz insanların kullandıkları bir şey, tamam biliyoruz kafamıza vuracaklar ama elimizden gelenin en iyisini yapacaz gibi bir şey.

Neyse Luffy'nin karakterine uygun davranışlar bunlar, benim söylemek istediğim ise adamın açıklaması ve çizdiği manga arasındaki farkla alakalıydı. Sağolasın gene uzattın uzatabileceğin kadar :bilmem:
Hala tek amacın olayı özünden saptırıp konuyu baltalamak. Bu kadar zaman boyunca boşuna tartışmışız , sağolasın.

Hala tek amacın olayı özünden saptırıp konuyu baltalamak. Bu kadar zaman boyunca boşuna tartışmışız , sağolasın.
Hasan neyin özünden bahsediyorsun adam öyle demiş olsa bile çizdiği çok farklı şey diyorum, gönderme yapıyorum adama, sen niye bu kadar çok savunuyorsun onu anlamadım. Luffy'nin o çizimlerinde kalkıp gidecek hal gibi bir şey yok. Ha sen dersin ki adam gider demiş ben kabul ediyorum sana karışamam ama ben yemedim diyorum. Bunu illa söylediği şekilde kabul etme gibi bir zorunluluğum mu var ? O durumu bana yansıtamamış çizimleriyle diyorum ve dalga geçiyorum elemanın yaptığıyla, bunun neresini anlamıyorsun :of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık