Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O haliyle kalkıp kaçardı hacı :hhh:
Bu halini kastetmedi Oda. Sizin oradan kalkamazdı dediğiniz hali için Oda istese yapabilirdi demiş. Hala işleri dalgaya getirip olayı ikinci plana atmaya çalışmak.:S Bir kere olsun yanılgıyı kabul edip hatalıydım , hatalı yorum yaptım diyebilmek lazım.:S

Bu halini kastetmedi Oda. Sizin oradan kalkamazdı dediğiniz hali için Oda istese yapabilirdi demiş. Hala işleri dalgaya getirip olayı ikinci plana atmaya çalışmak.:S Bir kere olsun yanılgıyı kabul edip hatalıydım , hatalı yorum yaptım diyebilmek lazım.:S
Çok da istese yapabilirmiş gibi durmuyor.Ayağa kalmaya çalışıyor ama kalkamıyor.Demek ki istemiyormuş ayağa kalkmak.Kucak istiyormuş.

Suç bizde mi E.oda'dami adamı çizdiği hale bak söylediği şeye bak.
Madem kendi kacabilecek niye kucak kucak dolandırıyorsun.

Ya bırak hatalı yorum xD adamın düştüğü hal ortada ben de dalga geçiyorum işte neyini anlamadın. Hem inceden gönderme var Oda'ya, elemanı kafası gidecekken gözlerini kaldıramaz halde çizip elinden geleni yapardı demesini herkes senin gibi anında yemiyor :artiz:

Ya bırak hatalı yorum xD adamın düştüğü hal ortada ben de dalga geçiyorum işte neyini anlamadın. Hem inceden gönderme var Oda'ya, elemanı kafası gidecekken gözlerini kaldıramaz halde çizip elinden geleni yapardı demesini herkes senin gibi anında yemiyor :artiz:
İlk defa manga verilerine göre konuşuyorsun gözlerim yeşerdi. Genelde hep olmayan şeylerin hayaliyle yaşardın ne oldu işine mi gelmeye başladı :DDD

Manga'yı çizen adam yapabilir demiş. O noktadan sonra tartışma bitiyor. Sen yersin yemezsin bilmiyorum. Mangaka yapardı demiş. Bak senden ya da burdaki herhangi başka birinden bahsetmiyorum. Bu seriye çizen ,yaratan, oluşturan, kaleme alan, hikayesini çizen artık daha ne denebilir aklıma gelmiyor ama bu serinin çizeri yapabilir demiş. Paşa paşa kabul etmekten başka bir yolun yok. Senin canının ne istediğine bağlı değil anlayacağın.

O ara forum yarıya bölündü. Bizim gibi kaçabilirdi diyenler haklı çıktı. Demek ki durumlar bahsettiğiniz kadar net durmuyormuş. Azıcık olgun bir tavır sergileyin yahu.:D

Nasıl kaçıyor peki. Kolları bile titriyor ayağa kalkamıyor ama kaçabiliyor. Resmen okuyucunun aklıyla billur geçmektir bu. Eğer kaçabilir diyorsa ona göre bir Luffy portresi çizer. Sen yerde titreyen kolları dalgalı bir Luffy çizip istese kaçardı lan dersen okuyucu seni ciddiye almaz.

Manga'yı çizen adam yapabilir demiş. O noktadan sonra tartışma bitiyor. Sen yersin yemezsin bilmiyorum. Mangaka yapardı demiş. Bak senden ya da burdaki herhangi başka birinden bahsetmiyorum. Bu seriye çizen ,yaratan, oluşturan, kaleme alan, hikayesini çizen artık daha ne denebilir aklıma gelmiyor ama bu serinin çizeri yapabilir demiş. Paşa paşa kabul etmekten başka bir yolun yok. Senin canının ne istediğine bağlı değil anlayacağın.

O ara forum yarıya bölündü. Bizim gibi kaçabilirdi diyenler haklı çıktı. Demek ki durumlar bahsettiğiniz kadar net durmuyormuş. Azıcık olgun bir tavır sergileyin yahu.:D
Kaçabilirdi değil elinden geleni yapardı demiş xD sen doğrudan kaçardı demiştin yani kendini kıpırdatabilirmiş haklısın ama kaçabilip bilmeyeceği belli değil xD

İlk defa manga verilerine göre konuşuyorsun gözlerim yeşerdi. Genelde hep olmayan şeylerin hayaliyle yaşardın ne oldu işine mi gelmeye başladı :DDD
Geçen yaptığın çıkarımdan sonra gözlerim kör oldu ne yazdığını göremiyorum, seçici körlük galiba senin yorumlarına karşı :hıh:

Nasıl kaçıyor peki. Kolları bile titriyor ayağa kalkamıyor ama kaçabiliyor. Resmen okuyucunun aklıyla billur geçmektir bu. Eğer kaçabilir diyorsa ona göre bir Luffy portresi çizer. Sen yerde titreyen kolları dalgalı bir Luffy çizip istese kaçardı lan dersen okuyucu seni ciddiye almaz.
O ara yapabilirdi diyen arkadaşlar Luffy'nin adada çok kez bu tarz durumlara düştüğü ve tek başına kaçabildi mantığından yola çıkarak böyle bir yorumda bulunmuştu. Demek ki o mantık doğruymuş.

@RedTeroR

Lütfen çeviriye doğru bak. Koşmak istediği sürece bunu yapabilirdi demiş. Dövüşü kazanma anlamında da elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalırdı demiş. Elinden bir şey gelmezdi değil yani. Şimdi söylediğiniz lafı evirip kıvırmanın bir anlamı yok. Dediğiniz gayet açıktı. ''Hareket bile edemez Dof gelip kafasını ezerdi'' söylediğiniz. Demek ki öyle olmuyormuş o işler işte. Yahu niye bu kadar ZORR geliyor yanıldığını kabul etmek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık