Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkettiysen zorla mihawk’ı da sokmaya çalışıyorlar :D mihawk kaido’nun hakisine bayılır la :D
Lütfen;

-Mihawk'ın gözlerinden dolayı en iyi gözlem hakisi onda,
-Kılıçtaki çizik olayından dolayı en iyi silahlanma hakisi onda,
-Mi-ha-wk ismindeki ''ha'' hecesi de haoshoku hakiyi işaret ediyor. Bu yüzden en iyi haoshoku haki onda.

Bu kadar özelliğe rağmen bayılmış falan demen hiç hoş değil :) :D

Sadece o kesebiliyormuş diyerek de Mihawk'ı övelim bir yandan. :oleyo2:

Öyleyimdir.

Aksi söylenene dek ben çekiyor diye kabul ederim. Sadece meyve kullanıcılarına kullanması bir tek onları çekebildiğini göstermez illa, onu demek istiyorum ben. Bir tek onlara dokunması gerekiyordu zira meyve güçlerini iptal etmesi hâlinde büyük bir avantaj kazanıyor.

Luffy G4'ü sadece meyve kullanıcılarına karşı kullanıyor demek gibi bir şey olur. Biraz yamuk örnek ama olsun. Hordy'e kullanmadı ama Cracker, Katakuri ve BM'ye kullandı. Demek ki sadece onlara kullanabiliyor diyebilirim ben de. Senin dediğin doğru çıkabilir, çıkamaz değil ama sonuca doğrudan varmamak lazım. :D
Yahu çektiğini görsek kabul et zaten bende kabul ederim ama bu teknikle çektiği kişiler insan ve meyve kullanıcıları sen ne istersen kabul et bana ne. Benim gördüğüm bu. Kara delik tekniğiyle her şeyi çekiyor zaten onda sıkıntı yok.

Yahu Luffy ile bu bir mi? Ona bakarsan Luffy de G2 yaşamından götürüyor ama G3 götürmüyor. Cidden mantıklıymışsın kabul ettim bu karşılaştırmandan sonra :D

Yahu çektiğini görsek kabul et zaten bende kabul ederim ama bu teknikle çektiği kişiler insan ve meyve kullanıcıları sen ne istersen kabul et bana ne. Benim gördüğüm bu. Kara delik tekniğiyle her şeyi çekiyor zaten onda sıkıntı yok.

Yahu Luffy ile bu bir mi? Ona bakarsan Luffy de G2 yaşamından götürüyor ama G3 götürmüyor. Cidden mantıklıymışsın kabul ettim bu karşılaştırmandan sonra :D
O kadar sabit fikirli bir insansın ki doğrudan moda girmiş ve karşı taraf ne anlatmaya çalışıyor diye anlamaya dahi çalışmadan kendi fikrini yüceltmek adına karşı tarafa ikinci defa laf sokmaya çalışmışsın, tebrik ederim. Özellikle yamuk örnek olduğunu belirtmiş olmama rağmen inatla başka bir tarafından anlayarak da ben de senin ne olduğunu kabul ettim. Bundan sonra da laf anlatmak gibi bir şeyle uğraşmam merak etme. :D

O kadar sabit fikirli bir insansın ki doğrudan moda girmiş ve karşı taraf ne anlatmaya çalışıyor diye anlamaya dahi çalışmadan kendi fikrini yüceltmek adına karşı tarafa ikinci defa laf sokmaya çalışmışsın, tebrik ederim. Özellikle yamuk örnek olduğunu belirtmiş olmama rağmen inatla başka bir tarafından anlayarak da ben de senin ne olduğunu kabul ettim. Bundan sonra da laf anlatmak gibi bir şeyle uğraşmam merak etme. :D
Ben mi laf sokmaya çalışmışım yoksa mantık işine girerek sen mi bir düşün istersen. Neyse sana iyi boş yapmalar pardon iyi tartışmalar.

Ben mi laf sokmaya çalışmışım yoksa mantık işine girerek sen mi bir düşün istersen. Neyse sana iyi boş yapmalar pardon iyi tartışmalar.
Mantık bilimine göre yanlış olduğu bir gerçek, bir tarafımdan sallamadım. :/ Sen forumda fazla tartışmaya girmiş, doğrudan savunmaya geçmişsin. Refleks olmuş, anlıyorum. İllet forum. Kahrol!

Şöyle düşün, Black Hole yaparken yaptığı şey ile Dark Vortex yaparken yaptığı şey tamamen aynı. Bir elini karanlığa çevirip bir noktaya odaklamak. Black Hole yaparken durduğu yerin altına nişanlıyor ve orayı hedef haline getirip herşeyi çekmeye başlıyor, Dark Vortex yaparken sadece tek bir kişiye nişanlıyor ve sadece o kişiyi çekiyor. Aynı şey.

Tersten bak.

''Kaido'da neden ejder meyvesi var belli oldu.Yoksa imkanı yok WB'ye karşı durmasının.''

Yaş olarak bakarsak daha çok uyuyor sanki benim dediğim.
Olay o değil.

Kaido, Bm gibi. Görünen o ki normal bir insan değil. Vücudu değişik.

Wb ise daha çok Shanks gibi. Normale daha yakın.

Bir tarafta doğuştan değişik birisi, diğer tarafta normale yakın bir insan. Aradaki farkı kapatmak için Wb'ye en güçlü olduğu düşünülen paramecia verilmiş.

Olay o değil.

Kaido, Bm gibi. Görünen o ki normal bir insan değil. Vücudu değişik.

Wb ise daha çok Shanks gibi. Normale daha yakın.

Bir tarafta doğuştan değişik birisi, diğer tarafta normale yakın bir insan. Aradaki farkı kapatmak için Wb'ye en güçlü olduğu düşünülen paramecia verilmiş.
Shanks'a da tama mı vermişler?

Biri çıkıp Kaido Shanks'a ejder toplarını verir demesin de. Ups. Ben dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık