Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi büyük sware word kullanmış. Kısacası meali;
Şimdi Tamanın 2 adet anlamı bulunmakta dfksjfs
Birincisi ruh anlamında diğerini burada şey etmeyeyim :D

Diğer yandan da işte Doragon ball göndermesini de yapmayı eksik bırakmamış :D Ayrıyetten Shanks kardeşimizi övmeyi eksik etmemiş. İşte bunlar hep yukatalı Nami yüzünden sfkjsdfgfsd
Son yorum bükücü skskskskksd :hhh:

Sanmıyorum.Oda WB'yi o kadar efsane olarak tanıttıktan sonra ''Ancak deprem meyvesiyle bunlarla aynı seviyede oluyor'' konumunda biri olarak gösterir,öyle düşünmemizi sağlar mıydı sence ? İkisinden de meyveyi çıkarsak Kaido'nun WB'yi yeneceğinin garantisini verebilir misin mesela ?

Meyvesiz değerlendirirsen Kaido'nun ne avantajı var ? Benim gördüğüm bir tek beden sertliği ki bu da savunmada Kaido'ya avantaj sağlar.Daha işin gerisinde doruki,b.haki,k.haki gibi kavramlar var.Kaldı ki doruki de eşit desek diğer iki haki türünde WB'nin daha önde olduğunu düşünüyorum.Ha bir de dayanıklılık var.Kaido'dan bi WB dayanıklılığı da beklemem.

Yani Kaido'nun doğuştan sağlam bir bedene sahip olması ''meyvesiz Kaido>meyvesiz WB'' anlamına gelmez.
Ben de benzer fikirdeyim zaten. Ben karakterlerin genel oluşturuluş şekline baktım. Olayın işine doruki, dayanıklılık, haki gibi faktörler de giriyor. Misal: Bm, özel vücut + meyveden oluşmuş. Wb ise Bm'ye göre daha normal bir vücut+ görece Bm'nin meyvesinden daha güçlü bir meyveyle oluşturulmuş. Diğer faktörlerle ise WB farkı koymuş gibi gibi. Tam da anlatamadım gerçi ama neyse anlamışsındır sen.

Ben de benzer fikirdeyim zaten. Ben karakterlerin genel oluşturuluş şekline baktım. Olayın işine doruki, dayanıklılık, haki gibi faktörler de giriyor. Misal: Bm, özel vücut + meyveden oluşmuş. Wb ise Bm'ye göre daha normal bir vücut+ görece Bm'nin meyvesinden daha güçlü bir meyveyle oluşturulmuş. Diğer faktörlerle ise WB farkı koymuş gibi gibi. Tam da anlatamadım gerçi ama neyse anlamışsındır sen.
Shanks, WB'den sake, Kaido'dan top, BM'den kız almış, denizden adam, Roger'dan da tecrübe almış öyleyse. Ne diyeyim? :oleyo2:
Tek kelime ile ''kullanıldım''. :(
Profiline bile girmeye hakkımız yok. Oh olsun!

Anladım demek istediğini.Ama senin dediğin daha yüzeysel bir bakış açısı oluyor.O yüzden direk haki,doruki,dayanıklılık gibi kavramları da işin içine dahil etmek daha iyi gibi.Çünkü attığın ilk mesajda direk ''WB farkı ancak meyvesiyle kapatıyor'' anlamı çıkıyor.:D Halbuki tam tersi ihtimal de olabilir.Yani Kaido o farkı ejder meyvesiyle kapatıyor olabilir.Zaten Oda'nın WB'ye olan hypelamalarını düşünürsek WB'yi ''Ancak meyveyle farkı kapatan adam'' konumunda göstermesinin imkanı bile yok bence.

Shanks, WB'den sake, Kaido'dan top, BM'den kız almış, denizden adam, Roger'dan da tecrübe almış öyleyse. Ne diyeyim? :oleyo2:
Profiline bile girmeye hakkımız yok. Oh olsun!
Ah ah ben de senin beynine girip ne düşündüğünü anlayamamıştım. Onun yanında benim profilime girememek ne ki :D

Anladım demek istediğini.Ama senin dediğin daha yüzeysel bir bakış açısı oluyor.O yüzden direk haki,doruki,dayanıklılık gibi kavramları da işin içine dahil etmek daha iyi gibi.Çünkü attığın ilk mesajda direk ''WB farkı ancak meyvesiyle kapatıyor'' anlamı çıkıyor.:D Halbuki tam tersi ihtimal de olabilir.Yani Kaido o farkı ejder meyvesiyle kapatıyor olabilir.Zaten Oda'nın WB'ye olan hypelamalarını düşünürsek WB'yi ''Ancak meyveyle farkı kapatan adam'' konumunda göstermesinin imkanı bile yok bence.
Benimki yüzeyseldi,evet. Zaten bana göre Shanks ve WB'nin yaptıkları daha saygı duyulması gereken şeyler.

Yalnız Kaido'nun farkı kapatan olabilmesi için eğer varsa ejder meyvesinin en güçlü konumunda olması falan gerekiyor. Wb meyvesi hakkında baya övgü yapıldı çünkü. O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık