Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantık bilimine göre yanlış olduğu bir gerçek, bir tarafımdan sallamadım. :/ Sen forumda fazla tartışmaya girmiş, doğrudan savunmaya geçmişsin. Refleks olmuş, anlıyorum. İllet forum. Kahrol!
Mantık bilimine göre doğru olduğunu düşünüyorsun ama kullandığın mantık alakası ne? Luffy meyveyi sadece meyve kullanıcılarına karşı kullanmıyormuş ne alaka?

Hemde son zamanlarda tartışmalara pek girmedim + olarak da neyin savunmasına geçeceğim ki? Mesaj sayılarına bakarsak kim daha çok tartışmaya girip savunmaya geçmiş az çok belli oluyor.

Şöyle düşün, Black Hole yaparken yaptığı şey ile Dark Vortex yaparken yaptığı şey tamamen aynı. Bir elini karanlığa çevirip bir noktaya odaklamak. Black Hole yaparken durduğu yerin altına nişanlıyor ve orayı hedef haline getirip herşeyi çekmeye başlıyor, Dark Vortex yaparken sadece tek bir kişiye nişanlıyor ve sadece o kişiyi çekiyor. Aynı şey.
Yapabilir zaten Erkan bir şey dediğim yok. Fakat bana farklı geldi bu iki tekniğin kullanış şekli. Birinde diğer maddeleri ve insanları çekerken diğerinde çektiği kişiler sadece insan ve meyve kullanıcısı olanlar. Aynı şekilde çektiği kişilerin meyvesini iptal de ediyor o anda. Neyse herkes böyle düşünüyorsa böyle kabul edelim bizde sorun yok ama dediğim gibi bana farklı geldi teknik kullanımları.

Olay o değil.

Kaido, Bm gibi. Görünen o ki normal bir insan değil. Vücudu değişik.

Wb ise daha çok Shanks gibi. Normale daha yakın.

Bir tarafta doğuştan değişik birisi, diğer tarafta normale yakın bir insan. Aradaki farkı kapatmak için Wb'ye en güçlü olduğu düşünülen paramecia verilmiş.
Sanmıyorum.Oda WB'yi o kadar efsane olarak tanıttıktan sonra ''Ancak deprem meyvesiyle bunlarla aynı seviyede oluyor'' konumunda biri olarak gösterir,öyle düşünmemizi sağlar mıydı sence ? İkisinden de meyveyi çıkarsak Kaido'nun WB'yi yeneceğinin garantisini verebilir misin mesela ?

Meyvesiz değerlendirirsen Kaido'nun ne avantajı var ? Benim gördüğüm bir tek beden sertliği ki bu da savunmada Kaido'ya avantaj sağlar.Daha işin gerisinde doruki,b.haki,k.haki gibi kavramlar var.Kaldı ki doruki de eşit desek diğer iki haki türünde WB'nin daha önde olduğunu düşünüyorum.Ha bir de dayanıklılık var.Kaido'dan bi WB dayanıklılığı da beklemem.

Yani Kaido'nun doğuştan sağlam bir bedene sahip olması ''meyvesiz Kaido>meyvesiz WB'' anlamına gelmez.

Vallahi büyük sware word kullanmış. Kısacası meali;
Şimdi Tamanın 2 adet anlamı bulunmakta dfksjfs
Birincisi ruh anlamında diğerini burada şey etmeyeyim :D

Diğer yandan da işte Doragon ball göndermesini de yapmayı eksik bırakmamış :D Ayrıyetten Shanks kardeşimizi övmeyi eksik etmemiş. İşte bunlar hep yukatalı Nami yüzünden sfkjsdfgfsd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık