Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyi çektiğini nerde gördük yav? Alet veya meyvesiz birini çekti mi? Ben mi kaçırdım böyle bir şeyi?

Meyve diğer maddeleri içine alabiliyor fakat bireysel şekilde bir şeyi çektiğini görmedik. Çektiği kişiler meyve kullanıcılarıydı. Eliyle tuttuğunda ise meyveyi iptal ediyordu bu da meyve ile ilgili bir şeyi olduğunu az çok açıklıyor ki meyve çalma yeteneği bile buna bağlanabilir gibi geliyor.
Ace ve Luffy'e karşı kullanmış olması doğrudan sadece meyve kullanıcılarına karşı kullanabildiği anlamına gelmez ki. Adamın çekebilme gücü var. Sen doğrudan sonuca atlıyorsun. Mantık bilimi açısından yaptığın yanlış. :(

Hayır öyle olmamıştır şöyle konuşarak ikna etmiştir Shanks. - Beni burada yenersin eyvallah ama ölmezsem sıkıntı büyük Mihawk gelir alır ifadeni. Bu konuşmayı yaptıktan sonra soğuk terler döken Kaidou sakinleşir ve gitmekten vazgeçer ben daha büyük savaş çıkaracağım der.
İstemeden buz dağı kesen adam Mihawk, bunun bıyıklarını eline verir gönderir :a:

Hayır öyle olmamıştır şöyle konuşarak ikna etmiştir Shanks. - Beni burada yenersin eyvallah ama ölmezsem sıkıntı büyük Mihawk gelir alır ifadeni. Bu konuşmayı yaptıktan sonra soğuk terler döken Kaidou sakinleşir ve gitmekten vazgeçer ben daha büyük savaş çıkaracağım der.
Hahahaha tamam tamam mihawk’da olsun sizi mi kıracam :hhh: mihawk’ı shanks’in peşinde koşan küçük çocuk yaptınız iyice :D

Ace ve Luffy'e karşı kullanmış olması doğrudan sadece meyve kullanıcılarına karşı kullanabildiği anlamına gelmez ki. Adamın çekebilme gücü var. Sen doğrudan sonuca atlıyorsun. Mantık bilimi açısından yaptığın yanlış. :(
Mantık bilimine girdiğine göre bayağı mantıklısın sen yav. :D

2 tekniğe baktığımızda arada fark olduğunu görebilmiş olman gerekirdi.

Black Hole tekniğiyle karanlığa çekiyor sadece insan değil diğer canlılar ve maddeleri de başka bir boyuta alıyor.
Diğer tarafta Kurouzu yeteneğiyle sadece insanları çekiyor. Gördüğümüz şey ise çektiği kişilerin meyve kullanıcısı olmaları ve çekildiklerinde meyvelerinin iptal olması. Neyse ileride bu teknikle meyve kullanıcısı olmayanları çekerse siz haklısınızdır.

Ek olarak sadece Ace ve Luffy'e değil Wb'ye de bu tekniği kullanıyor.

Mihawk Kaido'nun berberi çıkıyormuş. Ahahhahahahahha... Sakalları keserken muazzam bir b.haki seviyesi kasmış.:D
Sadece o kesebiliyormuş diyerek de Mihawk'ı övelim bir yandan. :oleyo2:
Mantık bilimine girdiğine göre bayağı mantıklısın sen yav. :D
Öyleyimdir.
Neyse ileride bu teknikle meyve kullanıcısı olmayanları çekerse siz haklısınızdır.
Aksi söylenene dek ben çekiyor diye kabul ederim. Sadece meyve kullanıcılarına kullanması bir tek onları çekebildiğini göstermez illa, onu demek istiyorum ben. Bir tek onlara dokunması gerekiyordu zira meyve güçlerini iptal etmesi hâlinde büyük bir avantaj kazanıyor.

Luffy G4'ü sadece meyve kullanıcılarına karşı kullanıyor demek gibi bir şey olur. Biraz yamuk örnek ama olsun. Hordy'e kullanmadı ama Cracker, Katakuri ve BM'ye kullandı. Demek ki sadece onlara kullanabiliyor diyebilirim ben de. Senin dediğin doğru çıkabilir, çıkamaz değil ama sonuca doğrudan varmamak lazım. :D

Dark Vortex nokta atışı, direk tek bir kişiye yönelik ve bu sebepten çok hızlı çekiyor.

Black Hole alan saldırısı, daha yavaş ama bütün bir kasabayı yutabiliyor.

İkisinde de meyveli meyvesiz insanlarıda çekebilir.

Black Hole'ü teke tek bir dövüşte kullanması zor olur, o sebepten Dark Vortex ile işini görüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık