Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kara delik yaparak çekebiliyor zaten?
İşte iki teknik farklı birbirinden kurouzu tekniği daha çok meyvelere yönelik gibi görünüyor. Yani meyve kullanıcısı çekiyor veya meyve ile yapılan saldırıyı nötrlüyor gibi. Diğer teknikle dediğin gibi evler dahil her şeyi çekebiliyor.

Bu kanıya nasıl vardın yav. Çekiyor her şeyi.
Herşeyi çektiğini nerde gördük yav? Alet veya meyvesiz birini çekti mi? Ben mi kaçırdım böyle bir şeyi?

Meyve diğer maddeleri içine alabiliyor fakat bireysel şekilde bir şeyi çektiğini görmedik. Çektiği kişiler meyve kullanıcılarıydı. Eliyle tuttuğunda ise meyveyi iptal ediyordu bu da meyve ile ilgili bir şeyi olduğunu az çok açıklıyor ki meyve çalma yeteneği bile buna bağlanabilir gibi geliyor.

Çekemiyorlar hacı, Shanks bas baya korkutmuş.

Senaryo aşağı yukarı şu şekilde gelişmiştir.

Shanks
Sen bizim Mihawk ile atttığımız vslerden haberdarsın değil mi Kaido ?

Kaido
Evet daha dün gibi hatırlıyorum

Shanks
Bu sefer hakimi kapatmam ayık ol :mincika:

Kaido
Kaçın la kaçın :oleyo2:
Shanks kaido karşısında mihawk dese “kaido mihawk kim la” der :D. Shanks açmıştır gıral hakisini sonra çat iki çentik atmıştır.

İşte iki teknik farklı birbirinden kurouzu tekniği daha çok meyvelere yönelik gibi görünüyor. Yani meyve kullanıcısı çekiyor veya meyve ile yapılan saldırıyı nötrlüyor gibi. Diğer teknikle dediğin gibi evler dahil her şeyi çekebiliyor.

Herşeyi çektiğini nerde gördük yav? Alet veya meyvesiz birini çekti mi? Ben mi kaçırdım böyle bir şeyi?

Meyve diğer maddeleri içine alabiliyor fakat bireysel şekilde bir şeyi çektiğini görmedik. Çektiği kişiler meyve kullanıcılarıydı. Eliyle tuttuğunda ise meyveyi iptal ediyordu bu da meyve ile ilgili bir şeyi olduğunu az çok açıklıyor ki meyve çalma yeteneği bile buna bağlanabilir gibi geliyor.
Komple bütün Impel Down bazuka timini çekmişti, tekrar bak.

Kesin işin içinde aşk var ya da bir kadın var göreceksiniz. Bunun başka açıklaması olamaz.
Çok fazla Yeşilçam izlemişsin sen.:oops:

En olası ihtimal konuşarak anlaşıp Shanks'in Kaido'ya bir şeyler vermiş olması durumu. Peki Kaido tek başına mı Mf'ye doğru yolculuğa çıktı yoksa tayfayla mı, bu da önemli. Tek başına çıktıysa uçarak Shanks ile karşılaşmadan gidebilirdi. :)

Shanks kaido karşısında mihawk dese “kaido mihawk kim la” der :D. Shanks açmıştır gıral hakisini sonra çat iki çentik atmıştır.
Hayır öyle olmamıştır şöyle konuşarak ikna etmiştir Shanks. - Beni burada yenersin eyvallah ama ölmezsem sıkıntı büyük Mihawk gelir alır ifadeni. Bu konuşmayı yaptıktan sonra soğuk terler döken Kaidou sakinleşir ve gitmekten vazgeçer ben daha büyük savaş çıkaracağım der.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık