Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen kardeş Kaido Shanks'ı köpeği yapar tayfasını da zevkine besler. Luffy vs Usopp neyse Kaido vs Shanks odur. Allah'tan forumda sizler gibi aklı başında üyeler var da bu tarz konularda insanları aydınlatıyorsunuz.
Yok dövüşleri çekişmeli olur ama adamları bilmediğimizden konunun açılması abes. Çünkü nasıl dövüştüklerine dair her hangi bir bilgimiz yok.

Diğer yorumsa tamamen arkadaş içindi, ben Shanks ve Kaido arasında dağ daş var demiyorum. Konusu saçma diyorum.

Yerinde bir kural olmamış bence.Eğer gücü bilinmeyen her karakterin vs anketi kapatılacaksa elimizde vs konusu açılacak 5-10 tane falan karakter kalır heralde.Bir vs anketini değerlendirmek için illa karakterlerin yeteneklerini ayrıntılı bir şekilde bilmemize gerek yok.Eğer burası Naruto ya da Bleach forumu olsaydı hak verebilirdim ama op biraz bu işi bozuyor.Opta belli gruplar var ve bu gruplardaki kişilerin güç seviyesi çok yakın veya eşit.Mesela amiraller.Oda'nın bu mertebedeki karakterleri çok yakın bir seviyede tasarladığı çok net bence.Mesela Ryo'nun her ne kadar yüzünü görmesek bile Aok,Kizaru üzerinden bir değerlendirme yapıp sonuca varabiliriz.Ya da şöyle diyim.Bir amiral vs sağ kol konusu açılsa güçlerini bilmeden direk amirale oyumu basarım.Ha Shiryu gibi muhtemel son bossun sağ kolu gibi istisnalar olaya dahil olabilir ama onlarda konu içinde tartışılır.Ya da antilik durumu varsa bunlarda aynı şekilde konu içinde tartışılabilir.Bunu dediğim için yüzeysel değerlendiriyorsun da diyebilirsin ama kendi açımdan bazı konularda böyle konumları gereği genel bi değerlendirme yapmayı doğru buluyorum ve benim gibi düşünenlerde vardır heralde.

Kısacası bi vs anketini değerlendirmek için illa karakterlerin tüm yeteneklerini bilmemize gerek yok.Serideki konumları,diğer karakterlerle olan ilişkilerinden de yola çıkılıp bir fikir yürütülebilir.O yüzden fazla kısıtlama getirmişsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık