Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok öyle değil, Roger'in açtığı yara var ama ondan sonra açılan iki tane daha yara var, istersen WB'nin Shiki ile konuştuğu yere tekrar bakabilirsin :good:
Ben onu kastediyorsun sandım o zaman olabilir tabii.

Mom karşılaşmış Wb muhtemelen dövüştü.Shanks gidip konuşup durdurdu.Kaido rahat durmuyor yerinde olabilir.

Ben onu kastediyorsun sandım o zaman olabilir tabii.

Mom karşılaşmış Wb muhtemelen dövüştü.Shanks gidip konuşup durdurdu.Kaido rahat durmuyor yerinde olabilir.
Roger'in açtığı tam ortadaki yara, sağa ve sola tekrar yaralar almış, öyle az bu yaralar da değiller hane. WB'nin açık dövüştüğünü düşünüyorum o yüzden bu kadar çok yarası var ama yenilme ihtimali yok, muhtemelen Kaido'nun şaftını kaydırmıştır :gamyon:

Son zamanlarda harbi çok kilitlenmeye başladı konular tartışmalar havada kalıyor. Kilitlerken nedenini de açıklasanız keşke. Kabak tadı vermeye başladı.

Son zamanlarda harbi çok kilitlenmeye başladı konular tartışmalar havada kalıyor. Kilitlerken nedenini de açıklasanız keşke. Kabak tadı vermeye başladı.
Basit ya, yeterince bilgi sahibi olmadığın karaktere vs konusu açamazsın, açılanlar da yan sekmede görününce kitleniyor. Genel tartışma konusunda konuşmak yasak değil, isteyen burdan devam edebilir sanırım.

Basit ya, yeterince bilgi sahibi olmadığın karaktere vs konusu açamazsın, açılanlar da yan sekmede görününce kitleniyor. Genel tartışma konusunda konuşmak yasak değil, isteyen burdan devam edebilir sanırım.
Kaido vs Shanks nedir arkadaş ? Böyle bir konu neden açılır, son dönem zaten iyice tuhaflaşmışlardı, çok yerinde olmuş kapatılmaları :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık