Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 açınca Luffy en az amiral etmiyor.O işleri bir geç.

Lucci kim ile dövüştü seride ? Luffy.E Luffy üzerinden değerlendirmeyeceğiz de ne yapacağız.Sanki seride başkaları da dövüşüyormuş gibi yazmışsın.Luffy ark bosslarını döver.Başkaları için sadece süre verilir bu yendi denir.Bu manganın dövüş mevzusu bu.Bir ana karakterin iki yıllık gelişimi ile başka bir karakterin iki yıllık gelişimi aynı olamaz.Bu kadar kesin bir şeyi neden ısrar ile kabul etmiyorsun anlamıyorum.İki sene önce Luffy>Lucci mi ? evet.İki sene sonra Luffy>>Lucci kesin bir şey.Aradaki farkı sen de 2 ben diyeyim 10.Fark gayet açık.

Bak orada gayet güzel Lucci küçüklükten beri eğitiliyor yazmışım.Oruçun öncesinde bilinen bir dövüş geçmişi var mı,yok.
Evet neden ilginç.Boundman sağ kola üstünlük kuruyor imparatora savunma yaptırıyor.Shanks'in akainuyu durdurmasından aman aman bir farkı yok.Buradan akainudan üstün demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Herhalde okumadın mangaya göre göstergeler bu yönde sizin önyargılarınızın aksine.

Niye gelişemiyormuş yahu mangada demiyor mu etçil zoan bu ne kadar çalışırsam o kadar güçlenirim diye.Adam belki nefes almadan çalıştı 2 sene luffye yenilince nereden biliyorsun ? Ki ben zaten asıl Cp0 üyelerini Lucci,Kaku vs yendikten sonra kendilerini kabul ettirdiklerini düşünüyorum.

Senin dediğin gibi Luffy>Lucci diyelim öyle dahi olsa Lucci sağ kola eş değer bir adam olabilir gayet mümkün.Luffy yendi dediğin adam kazandım diye tayfaya yöneldiği için yerdeki luffynin işini bitirmiyor öyle bir yenilgi söz konusu.Luffy ancak böyle kazanabilmesine rağmen bir daha kımıldayamamıştı.Kılpayı kazandı o dövüşü.Anlayacağın isterse mangaka bu adamı sağ kol ayarı rahatlıkla yapabilir.

G4 açınca Luffy en az amiral etmiyor.O işleri bir geç.

Lucci kim ile dövüştü seride ? Luffy.E Luffy üzerinden değerlendirmeyeceğiz de ne yapacağız.Sanki seride başkaları da dövüşüyormuş gibi yazmışsın.Luffy ark bosslarını döver.Başkaları için sadece süre verilir bu yendi denir.Bu manganın dövüş mevzusu bu.Bir ana karakterin iki yıllık gelişimi ile başka bir karakterin iki yıllık gelişimi aynı olamaz.Bu kadar kesin bir şeyi neden ısrar ile kabul etmiyorsun anlamıyorum.İki sene önce Luffy>Lucci mi ? evet.İki sene sonra Luffy>>Lucci kesin bir şey.Aradaki farkı sen de 2 ben diyeyim 10.Fark gayet açık.

Bak orada gayet güzel Lucci küçüklükten beri eğitiliyor yazmışım.Oruçun öncesinde bilinen bir dövüş geçmişi var mı,yok.
''G4 açınca Luffy en az amiral etmiyor.O işleri bir geç.''Bu cümle dışında mesajında katıldığım hiçbir fikrin yok.
Tamam ana karakter çoğu karakterden hızlı gelişir ancak her seride olduğu gibi ana karaktere rakip olabilecek ağırlıktaki ve serideki vizyonunu tamamlamayan karakterlerde en az ana karakter kadar gelişebilir ve güçlenebilir.Bunun en basit örneği Cobydir.
Ben kendi adıma Luccinin kendi vizyonunu tamamlamadığını düşünüyorum ve şuan luffyle bir dövüşe girse luffy en az 2 yıl önceki kadar zorlayacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık