Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı son bir kaç aydır dönen tartışmalardaki yaş durumundan haberdarsın. Her ağzını açan yaş diyordu ve şimdi bu çıktı :oleyo2: Büyük açıklamaymış ama göz ardı etmemek lazım :a:

@Alpamis altı ayda yaptıkları ile ilgili bir sıkıntım yok hatta iki yılın ardından gelenler olmasa yani Oda her zaman aynı türden Luffy dövüşleri yapmasa hiç sıkıntım olmazdı.

Oda, mevcut tutan durumu devam ettirme ihtiyacı duyduğunu defalarca söyledi. Özellikle bu ay içinde yapılan açıklamalarının tamamı bu durum üzerineydi. Her zaman Luffy'nin aynı türden fazla uzatılmış, gereksiz dış etkenlerle dolu dövüşleri olacak. Bunlar seni ne kadar mutlu edecekse umarım bir kaç misli daha da artar alacağın zevk ama bana zevk vermiyor. Oda'yı bu konuda yermiyorum, tutan senaryoyu bozma riskine girmemesini de anlıyorum ama dediğim gibi sevmiyorum bu durumu.

Yaş konusuna değinmek gibi bir amacım yok zaten adam söyleyeceklerini söylemiş. Alışkanlık olduğu için, karakterlerin karakterlerini merak ettiğim için devam ediyorum seriye. Arada sana laf atmakta fena olmuyor :hhh:
Neyse Sabo hala 22 yaşında öttürüyor bana dokunan yok :a:

Bak sen kurgu nedenleri açısından bu kadar kabullenmiş durumda iken madem Ace ve Wb kurgu yüzünden öldü ölmeselerdi luffy kk olamayabilirdi dediğimizde bu durumu niye kabullenmiyordun ? Bizim böyle yorum yapmamızın sebebi luffy çok potansiyelli ondan erken yaş dediğiniz için.Hikaye içinde saçmalıklarla böyle kurgu yönünden de shounen olduğu için.Birinde müdahale varken hikayede saçmalıklar olmaması olanaksız bunu kabullenmek işinize gelmiyordu.Ayrıca eğitim muhabbetinizin de sonuna gelmiş bulunduk.Hikaye içinde kimse ölmesin diye bahane üretse de asıl sebebi erken yaşta kk olması içinmiş.Hikaye içinde de öyle.O yoğun eğitimi almasa erken yaşta kk olamaz.Güçlü adamlarla dövüşüp güçlenmek yetmez bunu yaparken de sağlam haki temelin sağlam gear formun olacak o da 2 sene içinde geldi.Yani erkenden hamuru verdi yoğurmasını hızlı yapacak.O hamur bile normal şartlarda oluşması çok daha uzun sürerdi.
Çünkü Kurgu Luffy'nin KK olması. Onlar yaşasa bile Luffy her türlü KK olacaktı. Aradan çıkarılmaları doğrudan Luffy ile ilgili değil. Çünkü WB'nin yerine göz koyan Teach idi. WB ve Ace indi yerine ''TEACH'' geldi. Her ölen karakter Luffy için öldü diyebiliyorsan buyur tutan yok seni.:D

@RedTeroR

O değilde Ace yaşasa KK olur muydu ne diyon? :D

@Çörekçioğlu Luffy

Boşver fazla üstlerine gitme.:D

Luffy fazla zaman alsa seninki de alacaktı hadi gene iyisin. Tüm tayfanın yaşı belli bir seviyenin altında olan herkesin balı varmış :hhh:

@Alpamis adam öldükten sonra iki yıl ara verdiler, Ace Reis yaşasa Luffy'i kollarının altına alır bir ara kral yapardı :a: Kendisinin öyle bir amacı yoktu.
Ace yaşasa Luffy aksine potansiyeli sayesinde çok güçlü olacaktı o yaşta yani öyle mi?

Ace yaşasa Luffy aksine potansiyeli sayesinde çok güçlü olacaktı o yaşta yani öyle mi?
Ace'nin potansiyeli Luffy'den yüksek diyordum, falanca yaşta şöyle olur böyle olur demedim hiç bir zaman. Luffy'den çok daha üstün bir potansiyeli olduğunu söylediğim ise doğrudur hala söylüyorum çok daha üstündü potansiyel olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık