Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mal herif daha fazla ara veremezdim diyeceğine 20 yaşında salsaydın çocukcağızı denize de en azından yaş olarak otursaydı biraz bazı şeyler. Kendisinin elinde değilmiş gibi ıkınıp duruyor çocuğu kk yapacam diye hahaha!

İngizliceyi katletti arkadaşlar. Adam Luffy'nin daha olgun olmasını istemiyordum demiş o yüzden 2 yıl ara yaptım demiş. Çıkarılan anlamı görüyor musun? :D

@Çörekçioğlu Luffy

Onları bir tek onlar anlar sen boş ver onları.:D
La itiraf ediyorsun işte. Daha olgun olmasını istemiyordum ne demek? Bunları yapabilmesi için daha çok zaman gerekli demek ama shounen için 2 yıl ekleyebildim 12'nin 2 sini aldım demiş.

Lan işin özü 2 yıl az diyor işte adam, daha ne desin. shounen diye vurgulamış. 12 yıl sonra diyememiş işte.
2 değilde 5 olsa ne değişecek yani? Luffy 24-25 yaşında olsaydı şuan mesela. Adam gene genç yaşında öttürüyor olacaktı.
12 yıl ne lan 12 yıl ara hangi seride gördün ayarsız herif :/ Yok 30 yıl eğitim yapsın anasını.

İngizliceyi katletti arkadaşlar. Adam Luffy'nin daha olgun olmasını istemiyordum demiş o yüzden 2 yıl ara yaptım demiş. Çıkarılan anlamı görüyor musun? :D

@Çörekçioğlu Luffy

Benim anladığım 17 çok küçüktü bu kadar kısa süreçte yonkou vs si olmaz zaman koydum diyor. Ama çok da koymak istemedim çünkü shounen manga sonuçta diyor.

@Çörekçioğlu Luffy

E bu şu anlama çıkıyor.2 sene eğitim verdirmesem uzun yıllar sonucunda kk olacak seviyeye ulaşırdı.Olgun olurdu böyle olmasını shounen açısından istemedim demek istemiş.Sen demiyormuydun en son kimse ölmesin diye aldı eğitimi hahaha Oda'ya göre ise genç yaşta kk olmak için almış. :) Artık kıvıracağınız alan da bırakmıyor adam :D

La itiraf ediyorsun işte. Daha olgun olmasını istemiyordum ne demek? Bunları yapabilmesi için daha çok zaman gerekli demek ama shounen için 2 yıl ekleyebildim 12'nin 2 sini aldım demiş.
Selim zaten olayın shounen kısmı olduğu için Luffy bu kadar erken yaşta bu kadar güçlü oluyor.

İşin kurgu kısmı zaten başından beri biliniyor. Buna itiraz eden yoktu ki? Gerçekte bu karakterler var Luffy'de emeğiyle bu tarzda çiziliyor diyen olmadı ki? Kurguyu nasıl yorumluyonuz anlamış değilim ben.

Açıklamada şaşılacak bir durum yok. Hikaye açısından yorumlarsak Luffy bu kadar kısa sürede bu işleri başarmış. Mantığınıza kurban.:D

@Millennium Wizard

Sen kurguyu yorumlamak ile hikayeyi yorumlamak arasında gidip geliyorsun.

Hikaye içinde WB aldığı yaralar yüzünden ölmüştür. Kurguda ise ölmesi gerekiyordu Oda bu yüzden onu MF'ye sokup bu şekilde yaralar almasını sağldı dersin. Luffy'nin hikayede eğitim almasının sebebi bu. Kurguda ise herhalde belli bir amaç için bunu yaptıracak. Size bunu açıkladığıma inanamıyorum şu an.:D

2 değilde 5 olsa ne değişecek yani? Luffy 24-25 yaşında olsaydı şuan mesela. Adam gene genç yaşında öttürüyor olacaktı.
12 yıl ne lan 12 yıl ara hangi seride gördün ayarsız herif :/ Yok 30 yıl eğitim yapsın anasını.

Benim anladığım 17 çok küçüktü bu kadar kısa süreçte yonkou vs si olmaz zaman koydum diyor. Ama çok da koymak istemedim çünkü shounen manga sonuçta diyor.
Aslında hiç bir sorun yok ama her ağzını açan bakın bu yaşında böyle yapıyor falan dedikçe durum buna geldi. Yoksa 25 bile çok erken bir yaş. Yani, sonuçta bu açıklama Luffy'i yaşı üzerinden yüceltenler için yeterince can sıkıcıdır. Tabi illa çevirecem, dürecem başka yerlere sıkıştıracam diye diretirlerse yapacak bir şey yok.

La zaten adamın çizdiği saçma sapan dövüşlerden belli değil mi ? Herif sadece Lütfü kk olsun diye değil aynı zamanda rakiplerini yensin diye de ıkınıyor :hhh: Bu kadar zorlama bu kadar dandik bir ana karakter olamaz ya kikahoh :ehe:

Luffy'nin shounen mantığından dolayı 20 yaşında kk olucağı belli bir şey değil miydi zaten ? Çokta şaapmamak lazım.Luffy'nin olayının mantığı en baştan beri potansiyel değil shounen mantığıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık