Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu yeni açıklama ACE fanları için çok kötü olmuş be. Oda, savundukları şeyleri kursaklarında bırakmış resmen. Artık bundan sonra yok Ace KK olurdu, şöyle yapardı böyle uçardı demezsiniz umarız:hhh:

Ben mi ayıkamıyorum la durumu ? 2 sene zaman atlaması yapmamım sebebi şonenlik bozulmasın diye demiş.
Neresini anlamadın la, kısaca Lufy'nin hakkı değil bu işleri başarmak ama shounen olduğu için sadece 2 sene ekledim diyor. Daha fazla yapmaya elim gitmedi demiş, büyük lufy olmazmış. Potansiyel falan hikaye çıktı. Oda elleriyle gömmüş. Lufy 20 olmadan neler neler yaptı diye öne sürenlere aslında yapamazdı demiş. :D
Puhahaha doğru mu okuduk ?Luffy fanları bitik luffy fanları vefat.:hhh:
Daha bana Lufy 6 ayda bu kadar ilerledi demesinler. Kaç shichi indirmişti.:D

Adam açık açık demiş ki 2 senede bundan kk falan olmaz evrenimin kurallarına aykırı.Ancak shounen olduğu için daha yaşlı şekilde olması gerekirken bunu yapamıyorum.Bu yaşta yaptım olacak idare edin demiş kısacası.Diğer türlü okunmaz korkusundan sanırım.Ek olarak 2 senede çok daha fazla gelişim yaşamasını sağlamış işte.Hep dediğimiz gibi eğitimin attığı nokta çok farklı olmuş.Eğitim şart işte üstelik bu eğitim bile normalde 2 yıl olmaması lazım dediğine göre belki 5 yıllık eğitimde öğreneceği şeyleri 2 yıla sıkıştırmak zorunda kalmış.

Neresini anlamadın la, kısaca Lufy'nin hakkı değil bu işleri başarmak ama shounen olduğu için sadece 2 sene ekledim diyor. Daha fazla yapmaya elim gitmedi demiş, büyük lufy olmazmış. Potansiyel falan hikaye çıktı. Oda elleriyle gömmüş. Lufy 20 olmadan neler neler yaptı diye öne sürenlere aslında yapamazdı demiş. :D

Daha bana Lufy 6 ayda bu kadar ilerledi demesinler. Kaç shichi indirmişti.:D
Bu açıklama 2 yıldan öncesini bağlamıyor ki?

Benim anlamadığım niye açıklama yapıyorsunuz, her şey net! İsteyen istediği şekilde yorumlasın :oleyo2:

@Eustass Captain Kidd Reis sen nasıl pıçağçısın ya :artiz:

Herhangi birisinin 20 30 yıllık devleri 2-3 yılda indirmesi anca mangalarda olur zaten :D Gerçeklikte böyle bir şey olmaz.Fazla takılmayın yani.Ha 13 yıl ha 3 yıl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık