Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İllaki söyleyen olmuştur ama bende tekrar söylemek istedim,şimdi gene big mom fbsine bakarken aklıma geldi,Oda bu ödülleri güçten başka birşeye yaramasın diye yapmış gibi,zorodan sonra hiç korsan avcısı gördüğümü hatırlamıyorum,ha varsa bile sağlam görmedik,şöyle bir sağ kol gücünde yada komutan gücünde ödül kovalayan adamlar görsek güzel olurdu bence,birde daha çocuk yaşında başına ödül koyulan ben büyük tehdit olan bm ye boş boş asker gönderileceğine o yaşta bir amiral gönderip işini çekmek vardı,denizcileri yapmış tamam ama sanki sadece var olmak için var gibi hiçbir amaçları veya yaptığı şeyler yok gibi,aynı zamanda yonkou oluşumlarına da adam yollama,gizli adam sokma vs tarzı şeyler yapabilirlerdi,daha aktif gösterilebilirdi denizciler,neyse ödül ve denizciler öylesine var gibi
Ben de tam bunu yazmayı düşünüyordum. Weevil'in yanındaki kadın çıkarcı ve paracı bir tip, Luffy'ninde ödülü görünce böyle bir şeye girişebilir.

One Piece editörü Naito, üç saat önce Twitter üzerinden yapılan canlı yayıda Reverie'nin 10 bölüm içinde biteceğini söylemiş. Ayrıca çok uzun sürmediği için "ark"tan saymıyormuş.

Naito, Hasırşapkalar'ın yakında Wano'ya girmeleri gerektiği için Oda'nın Reverie'ye düzinelerce bölüm harcamayacağını söylemiş. Naito, Reverie'ye birçok önemli bilginin tıkıştırıldığını ve bu yüzden takipçilerin tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceklerini söylemiş.

Sandman'e teşekkürler.
Sana da teşekkürler :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık