Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun üstüne biraz teoristlerden :)D :D) teori bekliyorum.. GARP ve D. ve MONKEY ailesi.. gerçekten kimse GARP-san a gıkını çıkaramıyor... Adam kutsal ejderlere herşey söylüyor.. Şu da var one piece o kadar geniş ki ne babalar var ve yeni yeni piyasaya çıkıyor.. FUJİ reis , ryokyuou (Raaraaaraa).. Bun lar eften püften karakterler değil.. Onların devrinde neleri neleri olmuş.. Bu adamların denizcilerde ne işi var ne bağlantıları var... Daha önce bir üst denizciler ile mi takılıyorlardı.. Nerelerdeydi?? falanlar falan lar.....
Garp'ın boşboğazlık ettiği kişi kutsal ejder değil, sıradan bir ülke kralı. Garp'ın denizcilerle ilk iletişimini ben de merak ediyorum. Ama 800 yıl önceki savaşa da bağlamazlar diye düşünüyorum. Dediğin gibi evren büyük, bir bakmışsın Roger'ın kardeşi varmış da bizimkileri görecekmiş falan. Belli olmaz bu işler. :D

Yonkou olmak kişisel güçten öte. İmparatorluk kurmak ve bunu yıllarca sürdürmek kolay değil.

Kaido ve ordusunu bu yüzden çok merak ediyorum.

1 milyon bak tam 1.000.000 kişi ölüyordu adama sebep, melek oldu başımıza.
Altı sıfırı her yerden mi attılar nedir? :(

Sistemde at izi it izine karışınca kesin konuşamıyoruz tabi ama özellikle o iki örgüt tamamen yok edilmeli.
Bunu burada konuşsak daha iyi olur :/
Ben hep diyorum da işte :/ Özellikle Pink hâlâ pis işler yapıyor. Milleti öldürüyor falan. Ama neymiş karısına ve çocuğuna değer veriyormuş. Aklıma bizim mafya filmlerini getiriyor :hhh:
Bon Kurei konusunda da haklısın.

Bunu burada konuşsak daha iyi olur :/
Ben hep diyorum da işte :/ Özellikle Pink hâlâ pis işler yapıyor. Milleti öldürüyor falan. Ama neymiş karısına ve çocuğuna değer veriyormuş. Aklıma bizim mafya filmlerini getiriyor :hhh:
Bon Kurei konusunda da haklısın.
Karısına, ailesine yalan söyleyip aldatıyor üstelik. O tarafını gören yok. O kadının yerinde olmayı kim ister la? Ne kadar severse sevsin. Adam terörist ve karısının yanında namuslu taklidi yapıyor, bu övülecek bi şey de değil ki! :fool:

Son düzenleme:
Karısına, ailesine yalan söyleyip aldatıyor üstelik. O tarafını gören yok. O kadının yerinde olmayı ki ister la? Ne kadar severse sevsin. Adam terörist ve karısının yanında namuslu taklidi yapıyor, bu övülecek bi şey de değil ki! :fool:
Ama bebek kostümü giyiyor :oleyo2: Zaten onun ile Franky'nin dövüşü en uyuz olduğum dövüş. Taksit taksit saldırıyorlardı. Yav kafes kapanacak siz hâlâ saçma işler peşindesiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık