Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano da aşk işler bu.Belki eskiye dönük gidip gelir,belki şimdi ki zamandan şogunun kızı ve alt kademeden biri tarzı.Ama beklediklerimiz çıkmayacak buna eminim :D

Reverie'de Luffy'nin annesi gözükür mü acaba? Tabi ''Luffy'nin annesi bu'' diye bir şey olmaz ama üçüncü defa gösterilir herhalde (Daha önce iki defa gösterildiğini söylemişlerdi, yanlış hatırlamıyorsam).

One Piece editörü Naito, üç saat önce Twitter üzerinden yapılan canlı yayıda Reverie'nin 10 bölüm içinde biteceğini söylemiş. Ayrıca çok uzun sürmediği için "ark"tan saymıyormuş.

Naito, Hasırşapkalar'ın yakında Wano'ya girmeleri gerektiği için Oda'nın Reverie'ye düzinelerce bölüm harcamayacağını söylemiş. Naito, Reverie'ye birçok önemli bilginin tıkıştırıldığını ve bu yüzden takipçilerin tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceklerini söylemiş.

Sandman'e teşekkürler.
Editörden sonrası ilgimi çekmedi. :/

Merhabalar Arkadaşlar.. Son manga da GARP-SAN 'ı gördük ve eminimki hepimiz mutlu olduk.. Ama benim dikkatimi çeken aradaki konuşmalar..
Garp'ın hiç bir şeyi sallamaması ve rahat davranması..( Bu söylediği şeyin cezası idam!!)..
Şunu düşündüm. D. ler olarak MONKEY ailesi D.'ler içerisinde farklı bir konumda gibi geldi bana ve geçmişte tarihe farklı şekilde damga vurmuşlar.. GARP çünkü rahatın rahatı ve konumu şüphe uyandırıyor. Sanki büyük bir fedakarlık yapıyormuş gibi.

Bunun üstüne biraz teoristlerden :)D :D) teori bekliyorum.. GARP ve D. ve MONKEY ailesi.. gerçekten kimse GARP-san a gıkını çıkaramıyor... Adam kutsal ejderlere herşey söylüyor.. Şu da var one piece o kadar geniş ki ne babalar var ve yeni yeni piyasaya çıkıyor.. FUJİ reis , ryokyuou (Raaraaaraa).. Bun lar eften püften karakterler değil.. Onların devrinde neleri neleri olmuş.. Bu adamların denizcilerde ne işi var ne bağlantıları var... Daha önce bir üst denizciler ile mi takılıyorlardı.. Nerelerdeydi?? falanlar falan lar.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık