Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum dediğim şeyi anlayamadın galiba , BM logia değil yani kendini haki ile savunmazsa saldırılara açık konumda olacak bu yüzden hakisi üst düzey de haki basmadığında dizlerinin üstüne çökünce dizlerinin kanadığını gördük. Ancak akainu da böyle bir durum yok gerçek vücudunu magmanın içinde yer değiştirerek vücudunu korayabiliyor. Bu tüm logialar için geçerli savunduğum şey de bu akainu'nun gözlem hakisi çok güçlü olmak zorunda silahlanma hakisine o kadar çok ihtiyacı yok. Bence bu tüm logialar için geçerli.
Dostum benimde demek istediğim şey Paramecia olsan bile k.hakin çok iyi olursa saldırıları atlatman için logia olmana gerek yok diyorum o saldırılardan vücudunu kullanarak da sıyrılabilir,atlatabilirsin demek istemiştim. Logia olduğun zaman daha da avantajlı olursun orası ayrı ama bu demek değildir ki k.hakisi tavan yapmış bir paramecia çok güçlü ataklardan,saldırılardan sıyrılamaz(anlamına gelmez). He şu dersen anlarım Paramecialar logialara göre daha fazla b.haki kasıyorlar o yüzden savunma+b.haki pozisyonunu alıyorlar desen daha iyi olurdu ama kim bilir gelecek bölümlerde k.haki tavan yapmış bir paramecia görürüz. Katakuriyi dahil etmiyorum o özel bir parameciaydı logia formunu alabiliyordu.

Son düzenleme:
Dostum benimde demek istediğim şey Paramecia olsan bile k.hakin çok iyi olursa saldırıları atlatman için logia olmana gerek yok diyorum o saldırılardan vücudunu kullanarak da sıyrılabilir,atlatabilirsin demek istemiştim. Logia olduğun zaman daha da avantajlı olursun orası ayrı ama bu demek değildir ki k.hakisi tavan yapmış bir paramecia çok güçlü ataklardan,saldırılardan sıyrılamaz(anlamına gelmez). He şu dersen anlarım Paramecialar logialara göre daha fazla b.haki kasıyorlar o yüzden savunma+b.haki pozisyonunu alıyorlar desen daha iyi olurdu ama kim bilir gelecek bölümlerde k.haki tavan yapmış bir paramecia görürüz. Katakuriyi dahil etmiyorum o özel bir parameciaydı logia formunu alabiliyordu.
Ya benim dediklerimi anlayamıyor musunuz ? Benim yazdıklarım içinde paramecia lafı geçmiyor. İddiam şu logiaların diğer insanlara nazaran daha az silahlanma hakisine ihtiyaçları var. Gözlem hakilerine daha çok ihtiyacı var. İddiam bu senin dediklerinle çok farklı şeyler konuşuyoruz.

One Piece editörü Naito, üç saat önce Twitter üzerinden yapılan canlı yayıda Reverie'nin 10 bölüm içinde biteceğini söylemiş. Ayrıca çok uzun sürmediği için "ark"tan saymıyormuş.

Naito, Hasırşapkalar'ın yakında Wano'ya girmeleri gerektiği için Oda'nın Reverie'ye düzinelerce bölüm harcamayacağını söylemiş. Naito, Reverie'ye birçok önemli bilginin tıkıştırıldığını ve bu yüzden takipçilerin tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceklerini söylemiş.

Sandman'e teşekkürler.

One Piece editörü Naito, üç saat önce Twitter üzerinden yapılan canlı yayıda Reverie'nin 10 bölüm içinde biteceğini söylemiş. Ayrıca çok uzun sürmediği için "ark"tan saymıyormuş.

Naito, Hasırşapkalar'ın yakında Wano'ya girmeleri gerektiği için Oda'nın Reverie'ye düzinelerce bölüm harcamayacağını söylemiş. Naito, Reverie'ye birçok önemli bilginin tıkıştırıldığını ve bu yüzden takipçilerin tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceklerini söylemiş.

Sandman'e teşekkürler.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık