Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bunu o mesaja yazsaydın burada millet birbirine girmezdi. Konu kilit, deyip geçmişsin. Konu özensiz de, senin mesajın da özensiz olmuş. Biraz kendi hatalarımızı da görelim.
Konunun neden kilitlendiği açık aslında. Mihawk yüzünden bunun olduğunu düşünen kişide ben art niyet ararım. @sensey beni etiketlemiş ama bildirim gelmedi, yoksa cevap verirdim.

Öncelikle konunun kapanma sebebi Mihawk değil. Özensiz ve baştan savma olduğu için kapattım. Konu sahibi bu konu ile ilgili bana geri dönüş yapmadı, yapsa sebebini ona da açıklardım. Sen daha düzgün bir şekilde bu konuyu açarsan kapatılmaz.
Tamam da konuyu düzenleyebilirdim. Konuyu kilitlemeye gerek yoktu. Uyarırdın bende düzenlerdim. Daha önce bu tarz şeyler oldu.

Konunun neden kilitlendiği açık aslında. Mihawk yüzünden bunun olduğunu düşünen kişide ben art niyet ararım. @sensey beni etiketlemiş ama bildirim gelmedi, yoksa cevap verirdim.
Dediğim gibi açık da olsa bir açıklama gerekiyor. Kimse öyle anlamamış çünkü. Tartışmanın büyümesinin sebebi başka bir üyenin hakaretleri gerçi.

@Sir Crocodile

Ayıp etmişsin.''Kendine hakaret olarak algılıyorsan algıla'' demişsin ama yazdığın direk hakaret oluyor.Ayrıca ''Kanıtlayamacayağın konularda kesin konuşmaktan kaçın'' deyip Mihawk'ı savunanlara aptal diyerek kendin fazla emin konuşmuşsun.Şurda alt tarafı manga okuyoruz.Adamlar istediğini savunur bu kadar sert olmanın anlamı ne ?
Ben adama hakaret etmedim fakat adam sürekli bununla geliyor. Ne desem de gelecek ne diyeyim? Adama dedim zaten birine aptal desem derim. Fakat forumda kimseye demedim. Buna niye diyeyim?

Orada adamlar tartışmışlar ve kesin gibi yazmışlar oylamişlar. Bu arkadaş bile orada olan bir şeyi gelip paylasiyir boyle diye. Orada ki adamların aptal olduklarının göstergesidir. Bu beklenti farklı kesin yorum farkli. Beklentin olabilir, fakat ortada olmayan bir şey ile bir şeyi beklersen ve bunu kendine inandirip sanki Mangaka yazmış gibi sonuç çıkarıp oylarsan bu ne demektir?

Ben en başından vs konularının kapatılmasına karsiyim. Öyle de olucam bilinen bir karakterin neyini tartışıp yüceltiliyor? Görünen hali kabul edilmiyor fakat yücelttikçe yüceltiliyor.

Tamam da konuyu düzenleyebilirdim. Konuyu kilitlemeye gerek yoktu. Uyarırdın bende düzenlerdim. Daha önce bu tarz şeyler oldu.
Konun orada duruyor, arkadaşım. Düzenleyip, Bana haber verirsen yeniden açılır. Böyle bir ihtimal olduğu için konuyu komple silmeyip, kilitledim sadece. Konu pek umrunda değil sanıyorum, gelip sormadın bile neden kilitlediğimi.

Mihawk yüzündendir demedim diyeyim öncelikle. Tüm bu tartışma aptal ifadelerinden dolayı çıktı. Bir örnek:
Gösterilen gücüyle seviyesi belli olan bir adamı bu kadar zirveye taşıyıp tartışmak aptalliktir. Bu o adamların doğru bir tartışma yaptıklarını kanitlamaz.

Senin sürekli attığın şeyin de bir kesinliği yoktur. Boş bir konudur.
Sence hakaret değil mi bu? @Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık