Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin tokatladığı adamı yücelten bir insan gelmiş Mihawk'ı "sözde" yüceltenlere aptal diyor. :)

Açılan vs konusuna saçmalık diyor.

Sitenin yöneticisi açıklama yapmadan konuyu kitliyor. Ne kadar saçma olursa olsun bir konu kitlenirken sebebi yazılır. Sebebini yazın ki zamanı gelince onları da hatırlatalım. :)

Bir de; eğer ben Mihawk'ı amiralden güçlü görüyorsam, ona birisi amiral dediğinde benim açımdan küçümsenmiş olur. Bu amiralleri güçsüz yapmaz. Ya da benim amiralleri güçsüz gördüğüm söylenemez.

Türkçe bize basit bir dil. Zirveye taşımak aptallıktır diyorsun. Kim bu aptal insanlar? Dediğine göre Mihawk'ı zirveye taşıyanlar değil mi?
Evet. Gördüğüz seviyeyle bunun olmadığı belli. Fakat gelipte bu kesinmiş gibi yazanlar ve bunu kendilerine inandiranlar icin daha iyi bir açıklamanın var mi?

Orada ki kişiler bunun ta kendisi zaten. Gelip diyorlar ki daha her şeyini kullanmadı ciddileşmedi ama. MF de En güçlü adama attığı saldırı 3. Tümende takildi. 5. Tümeni geçemedi. Bu adam neye göre orada o kadar tartisilmiş. Bu adamı Yonkou ve üstü görenler neye göre görmüş. Bunu açıklayamadan bu tartışmayı bu kadar uzamış ve sonucunda sacma sapan, kanitlayamayacaklari bir sonuca varmişlar.

Sende bunu Sanki Mangaka ve editörlerinin açıklaması gibi buraya atiyorsun. Dediğim gibi bu neyi kanitlar? Bu adamların aptalliklarindan başka bir şey kanitlamaz. Bana sürekli aynı açıklamayı yaptiriyorsun. Yeterli açıklamayı zaten yapiyorum.

Sen Mihawk'in Yonkou seviyesinde olduğunu bana kanitla. İstediğin Yonkou ile vs konusu aç. Fakat kanıtla kanitlayamayacagın konuda ise kesin ve net yorumlardan kaçın.

Sıkmayın canınızı, bir zaman gelecek Mihawk vs Kaido & Linlin açılacak :/ O gün geldiğinde bu gün yazıp çizidiklerinizin haklı gururnu yaşayacaksınız!

Mihawk'ın seviyesi de kapatılsın. Bizim aşırı objektif ve zeki forumumuz çözmüş işi. Aptallar için konunun açık durmasına gerek yok.

Evet. Gördüğüz seviyeyle bunun olmadığı belli. Fakat gelipte bu kesinmiş gibi yazanlar ve bunu kendilerine inandiranlar icin daha iyi bir açıklamanın var mi?

Orada ki kişiler bunun ta kendisi zaten. Gelip diyorlar ki daha her şeyini kullanmadı ciddileşmedi ama. MF de En güçlü adama attığı saldırı 3. Tümende takildi. 5. Tümeni geçemedi. Bu adam neye göre orada o kadar tartisilmiş. Bu adamı Yonkou ve üstü görenler neye göre görmüş. Bunu açıklayamadan bu tartışmayı bu kadar uzamış ve sonucunda sacma sapan, kanitlayamayacaklari bir sonuca varmişlar.

Sende bunu Sanki Mangaka ve editörlerinin açıklaması gibi buraya atiyorsun. Dediğim gibi bu neyi kanitlar? Bu adamların aptalliklarindan başka bir şey kanitlamaz. Bana sürekli aynı açıklamayı yaptiriyorsun. Yeterli açıklamayı zaten yapiyorum.

Sen Mihawk'in Yonkou seviyesinde olduğunu bana kanitla. İstediğin Yonkou ile vs konusu aç. Fakat kanıtla kanitlayamayacagın konuda ise kesin ve net yorumlardan kaçın.
Bu forumda benim kadar bence ve olabilir kullanan üye azdır. Arada :a: koyarak cümleleri net yazıyorum şakasına.

Yine aptallık yapıyor diyorsun bu kadar üyeye. Net ifadelerle konuşsam da aptal diyemezsin kurallara göre. Dersen yöneticilerin kararına kalıyor her şey.

@Chrollo Lucilfer
@kuroashi.no.sanji1993

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık