Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ı en fazla savunanlardan biri olarak diyorum bunu, Mihawk ile yonkoları vs attırmamıza gerek yok. Adamın ne olduğu belli değil, önce bir iş yaptığını görelim, diğer türlü, beklenti üzerine geçen tartışmalardan sitede istemeyeceğimiz kadar fazla var zaten.

Boş verin ne güzel Dof, Kata, Luffy mevzuları dönüyor, vs kokmaya başladı site :oleyo2:

"En iyi kılıç ustasi " Seri de bu ünvanin peşinden koşan kac kişi gördük söylermisin?

Hiç kimse, Zoro hariç. Shanks ile vs attığı zamanlar ise o kadar geçmişte ki Shanks o zamanlar meyvesız BB'den hasar alıyor ve hiç bir şey yapamiyor. Sonrasında o kadar güçleniyor ki WB "Merdivenleri hizli tirmandin" diyor. Kısacası Shanks üzerinden Mihawk övmek o kadar anlamsız ki anlatamam. Adamlar geçmişte kılıç düellosu yapmışlar o kadar.
shanks güçlendi mihawk yerinde mi saydı? en iyi kılıç ustası ünvanıda boş haklısın ne gerek var kılıç ustalarına.

Mihawk'ı en fazla savunanlardan biri olarak diyorum bunu, Mihawk ile yonkoları vs attırmamıza gerek yok. Adamın ne olduğu belli değil, önce bir iş yaptığını görelim, diğer türlü, beklenti üzerine geçen tartışmalardan sitede istemeyeceğimiz kadar fazla var zaten.

Boş verin ne güzel Dof, Kata, Luffy mevzuları dönüyor, vs kokmaya başladı site :oleyo2:
haklısın bir şey görmedik ama maksat forum canlansın konuşalım muhabbet edelim hem şimdi açıcağız sonra ilerde hortlatacağız daha zevkli olmuyormu öyle :D

@Sir Crocodile O konu da vs "inceleme". İstediğini diyebilirsin tabii.

Sana saçma gelebilir ama dünya genelinde Mihawk Amiral/Yonko dengi görülüyor:

Senin saçma dediğin konuyu 54 sayfa tartışmışlar:
https://orojackson.com/threads/big-mom-vs-mihawk.38885/page-54

Bir başka forumda ise Mihawk önde:
http://www.millenniumforums.com/showthread.php?37824-Big-Mom-vs-Mihawk

Bu konu saçma olma nedeniyle kapatılamaz bence. Oldukça karşıt görüş var çünkü.
Hayir başka forumlarda sacma sapan adamların tartıştığı ve kesin olmayan fanların mantığını bana mi atiyorsun. Senin o attığın anketin gerçekleştiği forumda. Crocodile icin Ryokugyu'yu alacak diye bir konu var seri sonunda ki savaş için. Ve cogu kişi de teoriyi muhteşem buluyor. Fakat bu boyle diye bu forumda ki herkesin bunu kabul etmesine ve bunun kesin olduğuna inanmasına gerek yok.

Bu konununda ondan bir farkı yok hatta daha değersiz. Çünkü benim dediğim konu bir teori onda bir emek var. Bu ise sadece 1 yorumdan ibaret bir konu. Konuyu açan kişiye bir şey dediğim yok konu acmak isteyebilir. Fakat görünen gücü Yonkou'nun yanından bile geçmeyen bir konu acilmasi. Bu konunun başka bir forumda açılmış ve tartışılmış olması bu konunun sacma olduğunu değiştirmiyor. Hatta orada ki kişilerin ne kadar aptal olduklarının göstergesidir.

shanks güçlendi mihawk yerinde mi saydı? en iyi kılıç ustası ünvanıda boş haklısın ne gerek var kılıç ustalarına.
Hayir güçlenmiş en iyi kılıç ustası olmuş işte. Kılıç da en iyi Mihawk olabilir. Fakat bu Yonkoular ile kapişabileceği anlamına gelmiyor.

Bu arada düzgün cevap ver.

haklısın bir şey görmedik ama maksat forum canlansın konuşalım muhabbet edelim hem şimdi açıcağız sonra ilerde hortlatacağız daha zevkli olmuyormu öyle :D
Ya haklısın ama şöyle bir şey var bu muhabbet baya yapıldı ve konusu var zaten. Mesela Mihawk'ın seviyesine girip o işi halledebilirsin. Mihawk ile yıllardır dönüp durdu site, şuan başka konular varken tekrar Mihawk'a sardırmaya gerek yok.

Şimdi konu açıldı diyelim ne yazacaz ? Yeni bir şey yok yazacak, varsa sen söyle :bilmem:

Hayir başka forumlarda sacma sapan adamların tartıştığı ve kesin olmayan fanların mantığını bana mi atiyorsun. Senin o attığın anketin gerçekleştiği forumda. Crocodile icin Ryokugyu'yu alacak diye bir konu var seri sonunda ki savaş için. Ve cogu kişi de teoriyi muhteşem buluyor. Fakat bu boyle diye bu forumda ki herkesin bunu kabul etmesine ve bunun kesin olduğuna inanmasına gerek yok.

Bu konununda ondan bir farkı yok hatta daha değersiz. Çünkü benim dediğim konu bir teori onda bir emek var. Bu ise sadece 1 yorumdan ibaret bir konu. Konuyu açan kişiye bir şey dediğim yok konu acmak isteyebilir. Fakat görünen gücü Yonkou'nun yanından bile geçmeyen bir konu acilmasi. Bu konunun başka bir forumda açılmış ve tartışılmış olması bu konunun sacma olduğunu değiştirmiyor. Hatta orada ki kişilerin ne kadar aptal olduklarının göstergesidir.

Hayir güçlenmiş en iyi kılıç ustası olmuş işte. Kılıç da en iyi Mihawk olabilir. Fakat bu Yonkoular ile kapişabileceği anlamına gelmiyor.

Bu arada düzgün cevap ver.
İstatistik diye bir şey var. 22+295+134+80+9=540 kişi oy kullanmış. Bizim meşhur konu gibi bu konu da onlarda en çok tartışılan konulardan biri. Verdiğin örnekle bu bir değil.

Fakat görünen gücü Yonkou'nun yanından bile geçmeyen bir konu acilmasi. Bu konunun başka bir forumda açılmış ve tartışılmış olması bu konunun sacma olduğunu değiştirmiyor. Hatta orada ki kişilerin ne kadar aptal olduklarının göstergesidir.
Ayrıca aptal diyerek bize de aynısı demiş oluyorsun. Çünkü aşağıdaki konuda epeyce Amiral/Yonko/KK seçeneklerini işaretleyen var. O cümleye bir açıklık getirsen iyi olur. Aptal deme sebebin nedir? Onlarla bizler arasındaki fark nedir?
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi.725/

İstatistik diye bir şey var. 22+295+134+80+9=540 kişi oy kullanmış. Bizim meşhur konu gibi bu konu da onlarda en çok tartışılan konulardan biri. Verdiğin örnekle bu bir değil.

Ayrıca aptal diyerek bize de aynısı demiş oluyorsun. Çünkü aşağıdaki konuda epeyce Amiral/Yonko/KK seçeneklerini işaretleyen var. O cümleye bir açıklık getirsen iyi olur. Aptal deme sebebin nedir? Onlarla bizler arasındaki fark nedir?
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi.725/
Seride gösterilmeyen veya karakterin gösterilmiş gücüyle onu zirveye çıkarmak ve bu kadar tartışmak saçmaliktir. Sen ise bunu Mangaka'nin bir yazisiymiş gibi atıp şöyle tartışıyorlar boyle tartışıyorlar diyorsun. Bu neyi kanitlar? Bu konunun doğruluğunu, kesinliğini mi kanitlar. Hayir.

Seride sizin tabirinizle daha her şeyini göstermemiş bir adam üzerinden sacma bir tartışma döndüğünü kanitlar. Bana göre gösterdiği seviye bellidir.

"Açıklık getirsen iyi olur"??? İstemediğim sürece sana hiç bir konuda açıklık getirmem. Neye dayanarak böyle bir söz kullaniyorsun? Sanki yapmamı emreder gibi? Kendine gel. Ben diyeceğimi zaten dedim. Burada birine aptal desem zaten derim kimseden çekincem olmaz. Sen boyle bir şeyi de kendi kendine üzerine aliniyorsan bu beni ilgilendirmiyor kusura bakma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık