Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayir başka forumlarda sacma sapan adamların tartıştığı ve kesin olmayan fanların mantığını bana mi atiyorsun. Senin o attığın anketin gerçekleştiği forumda. Crocodile icin Ryokugyu'yu alacak diye bir konu var seri sonunda ki savaş için. Ve cogu kişi de teoriyi muhteşem buluyor. Fakat bu boyle diye bu forumda ki herkesin bunu kabul etmesine ve bunun kesin olduğuna inanmasına gerek yok.

Bu konununda ondan bir farkı yok hatta daha değersiz. Çünkü benim dediğim konu bir teori onda bir emek var. Bu ise sadece 1 yorumdan ibaret bir konu. Konuyu açan kişiye bir şey dediğim yok konu acmak isteyebilir. Fakat görünen gücü Yonkou'nun yanından bile geçmeyen bir konu acilmasi. Bu konunun başka bir forumda açılmış ve tartışılmış olması bu konunun sacma olduğunu değiştirmiyor. Hatta orada ki kişilerin ne kadar aptal olduklarının göstergesidir.

Hayir güçlenmiş en iyi kılıç ustası olmuş işte. Kılıç da en iyi Mihawk olabilir. Fakat bu Yonkoular ile kapişabileceği anlamına gelmiyor.

Bu arada düzgün cevap ver.
düzgün derken kötü bir şey yazmadım gayet üslubumun iyi olduğunu düşüyorum saçmalık falan lafları eden sensin.

Seride gösterilmeyen veya karakterin gösterilmiş gücüyle onu zirveye çıkarmak ve bu kadar tartışmak saçmaliktir. Sen ise bunu Mangaka'nin bir yazisiymiş gibi atıp şöyle tartışıyorlar boyle tartışıyorlar diyorsun. Bu neyi kanitlar? Bu konunun doğruluğunu, kesinliğini mi kanitlar. Hayir.

Seride sizin tabirinizle daha her şeyini göstermemiş bir adam üzerinden sacma bir tartışma döndüğünü kanitlar. Bana göre gösterdiği seviye bellidir.

"Açıklık getirsen iyi olur"??? İstemediğim sürece sana hiç bir konuda açıklık getirmem. Neye dayanarak böyle bir söz kullaniyorsun? Sanki yapmamı emreder gibi? Kendine gel. Ben diyeceğimi zaten dedim. Burada birine aptal desem zaten derim kimseden çekincem olmaz. Sen boyle bir şeyi de kendi kendine üzerine aliniyorsan bu beni ilgilendirmiyor kusura bakma.
İyi olur derken emir vermedim kesinlikle. Emir versem açıkla derim. Mihawk severler ile senin arandaki ilişki açısından iyi olur demek istedim. Haklı gözükmek için böyle şeyler yapmaya gerek yok.

Fakat görünen gücü Yonkou'nun yanından bile geçmeyen bir konu acilmasi. Bu konunun başka bir forumda açılmış ve tartışılmış olması bu konunun sacma olduğunu değiştirmiyor. Hatta orada ki kişilerin ne kadar aptal olduklarının göstergesidir.
Yukarıda Mihawk savunucularına aptal diyorsun açıkça.

@Chrollo Lucilfer @kuroashi.no.sanji1993

Modlar karar versin bence. Ben net bir hakaret algıladım.

Ya haklısın ama şöyle bir şey var bu muhabbet baya yapıldı ve konusu var zaten. Mesela Mihawk'ın seviyesine girip o işi halledebilirsin. Mihawk ile yıllardır dönüp durdu site, şuan başka konular varken tekrar Mihawk'a sardırmaya gerek yok.

Şimdi konu açıldı diyelim ne yazacaz ? Yeni bir şey yok yazacak, varsa sen söyle :bilmem:
her zaman çıkar bir şeyler. zaten tartış tartış bitmez bir konu olduğu için zevkli :D

İyi olur derken emir vermedim kesinlikle. Emir versem açıkla derim. Mihawk severler ile senin arandaki ilişki açısından iyi olur demek istedim. Haklı gözükmek için böyle şeyler yapmaya gerek yok.

Gösterilen gücüyle seviyesi belli olan bir adamı bu kadar zirveye taşıyıp tartışmak aptalliktir. Bu o adamların doğru bir tartışma yaptıklarını kanitlamaz.

Senin sürekli attığın şeyin de bir kesinliği yoktur. Boş bir konudur.

bir de bana düzgün cevap ver diyor anlamadım ne yapmak istediğini saçmalık aptal da bir şey yok ama:D

Gösterilen gücüyle seviyesi belli olan bir adamı bu kadar zirveye taşıyıp tartışmak aptalliktir. Bu o adamların doğru bir tartışma yaptıklarını kanitlamaz.

Senin sürekli attığın şeyin de bir kesinliği yoktur. Boş bir konudur.
Boş konu demek ayrı, aptal demek ayrı. Şimdi de aptal diyorsun yine. Bu kadar kişiye hakaret ediyorsun bence:

http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi.725/
Amiral gücündedir:145
Amiral üstü gücü vardır:61
İstese Yonko olur:34
İstese Korsanlar Kralı Olur:28

@X-Drake
Yöneticiler gerekeni yapar umarım.

Boş konu demek ayrı, aptal demek ayrı. Şimdi de aptal diyorsun yine. Bu kadar kişiye hakaret ediyorsun bence:

http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi.725/
Amiral gücündedir:145
Amiral üstü gücü vardır:61
İstese Yonko olur:34
İstese Korsanlar Kralı Olur:28

Yöneticiler gerekeni yapar umarım.
Sana kolay gelsin kardesim. Kendi kendine hakaret eden ilk varliksin sanirim. Dediğin gibibyönetici arkadaşların gereğini yapması nedeniyle.

Mesela sacma sapan vs konularını yasaklayabilirler. Böylece sacma sapan tartışmalar görmeyiz.

Sana kolay gelsin kardesim. Kendi kendine hakaret eden ilk varliksin sanirim. Dediğin gibibyönetici arkadaşların gereğini yapması nedeniyle.

Mesela sacma sapan vs konularını yasaklayabilirler. Böylece sacma sapan tartışmalar görmeyiz.
Türkçe bize basit bir dil. Zirveye taşımak aptallıktır diyorsun. Kim bu aptal insanlar? Dediğine göre Mihawk'ı zirveye taşıyanlar değil mi?

Mihawk'ı büyütmeyi ne zaman kesecek bu forum. Bu adam çok güçlü birisi. Serinin en güçlülerinden ama yonkou seviyesi değil işte. Mihawk'ın klasmanında Katakuri, Ben Beckman, bu hain gardian, Marco, Akainu, Kuzan, Kizaru, Fuji, Green budur Mihawk'ın konumu ve şurada saydığım isimlere bakıldığında Mihawk'ın küçümsendiğini düşünenler sadece aşağılık kompleksinde olanlardır bence. Mihawk amiral- sağ kol seviyesidir benim gözümde fazla değer yüklemenin lüzmu yok.
Sallama bir çıkarım olmuş... Bir manga için hiç kimse o bahsettiğin komplekse girmez :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık