Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya aslında severdim reisi de şu an Mihawk tartışanlara aptal diyen arkadaş soğuttu beni. Ama hala en kaliteli villainlerden olduğunu düşünüyorum One Piece'teki. Dofy'den kalitelidir mesela. Ayrıca en iyi ses aktörüne sahip kişidir benim gözümde. Öyle işte :)

Bu başka bir karakterde daha yok :a:

Yorumun hepsini al kardeşim algı yapma. Sana dedim birine aptal desem derim kimseden de çekinmem.
Hepsini aldım zaten. Algı yapma derken bir asıl sen algı yapıyorsun.

http://korsanfan.com/konu/genel-tartışma.6271/page-949#post-892311
Gösterilen gücüyle seviyesi belli olan bir adamı bu kadar zirveye taşıyıp tartışmak aptalliktir. Bu o adamların doğru bir tartışma yaptıklarını kanitlamaz.

Senin sürekli attığın şeyin de bir kesinliği yoktur. Boş bir konudur.
O seviyeye taşıyan Mihawk destekçilerine hakaret etmiş oluyorsun burada.

Ben adama hakaret etmedim fakat adam sürekli bununla geliyor. Ne desem de gelecek ne diyeyim? Adama dedim zaten birine aptal desem derim. Fakat forumda kimseye demedim. Buna niye diyeyim?

Orada adamlar tartışmışlar ve kesin gibi yazmışlar oylamişlar. Bu arkadaş bile orada olan bir şeyi gelip paylasiyir boyle diye. Orada ki adamların aptal olduklarının göstergesidir. Bu beklenti farklı kesin yorum farkli. Beklentin olabilir, fakat ortada olmayan bir şey ile bir şeyi beklersen ve bunu kendine inandirip sanki Mangaka yazmış gibi sonuç çıkarıp oylarsan bu ne demektir?

Ben en başından vs konularının kapatılmasına karsiyim. Öyle de olucam bilinen bir karakterin neyini tartışıp yüceltiliyor? Görünen hali kabul edilmiyor fakat yücelttikçe yüceltiliyor.
Arkadaş direk bana hakaret ettin yazmamış zaten.Sen ordaki arkadaşlara neden aptal diyorsun ? Mihawk'ı yonko gücünde ya da ona yakın bir seviyede gördüklerinden dolayı değil mi ? E arkadaşta aynı düşünceyi savunuyorsa bir nevi laf ona da gelmiş olmuyor mu ? Ben ''Croco'nun 2y sonra güçlenip döneceğini düşünenler aptaldır'' desem üstüne alınacak mısın alınmayacak mısın ? Bu olayda böyle işte.Ayrıca o forumdaki mesajları okumadım ama kimsenin kesin konuştuğunu sanmıyorum.Adamlar o seviyede görüyordur tartışıyordur.Zaten forumların amacı değil midir farklı gördüğümüz konuları tartışmak ?

Konuyu gördüm, ama içine girip bakmadım. Benim karşılaşma konularına pek yorum almadığımı bilbilirsin.
Biliyorum da işte o konu açık kalıp bu kitlenince ister istemez öyle düşünülebiliyor.Neyse problem çözüldüyse sıkıntı yok.

Bu ne la ? İlla adama ban attıracaksınız yani ?

@Sir Crocodile kişilere aptal demedi işi inada bindirdiniz, belli olmayan şeyin kesinliğinden bahsetti orda. Bu kadar insan üzerine gidilmez :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık