Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonra neden Brook fanısınız! Olmayıp da n'apalım? :a:
Ölsen de izindeyiz Brook-sama, gerçi sen zaten ölüsün yohohohohohohoho! :fool:

O değilde X Drake Reis bizdense onun fanı olmamız lazım Avatar'ı beğendim :gamyon:

Brook kim Luffy'nin yanında :artiz:
Luffy'nin yanında dağ gibi duran güvenilir bi tayfadaşımız kardeş. Luffy için ölmeyi göze alıp pone kopyası aldığı yetmedi BigMoma iki darbe daha vurdu en kritik zamanlarda. Gördüğümüz sahnede de kaptanının yarım bıraktığı işi tamamlarken bile saygıdan onun kılığına girmiş. Helal İskelet Reis :sapkali:
Kendi devletini kuracak Drake Reis. :a:

Luffy'nin yanında dağ gibi duran güvenilir bi tayfadaşımız kardeş. Luffy için ölmeyi göze alıp pone kopyası aldığı yetmedi BigMoma iki darbe daha vurdu en kritik zamanlarda. Gördüğümüz sahnede de kaptanının yarım bıraktığı işi tamamlarken bile saygıdan onun kılığına girmiş. Helal İskelet Reis :sapkali:
Kendi devletini kuracak Drake Reis. :a:
Hahaha güldürme beni ya, her Luffy Reis için ölmeyi göze alana adam desek bütün op evreni tek cins olur. Luffy Reis için ölmeyi göze alacak tabi onu da mı yapmasın :artiz:
Kaç yaşındaki kadının, 50 tane çocuğu olan ananın bilmem neyine bakayım diyor :oleyo2: Rezillik :artiz:

Hahaha güldürme beni ya, her Luffy Reis için ölmeyi göze alana adam desek bütün op evreni tek cins olur. Luffy Reis için ölmeyi göze alacak tabi onu da mı yapmasın :artiz:
Kaç yaşındaki kadının, 50 tane çocuğu olan ananın bilmem neyine bakayım diyor :oleyo2: Rezillik :artiz:
Buna kandırmaca derler kardeş.
Brooku yatağına atan kişi BigMom. Hem Brook da yaşlı ve BigMom karadulun teki. Gidip reisi kendi yatağına almaya utanmıyor da bundan mı utanacak? :artiz:
Brook bu arc ve daha nice zamanların yıldızıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık