Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen ben luffy nin kaidoyla teke tek dövüşeceğini düşünmüyorum.

Nedeni ise :

Kaidonun etrafın bir sürü nova var.

Sivaslı drake, hawkins, apoo ve kid

Bunlar da büyük rol oynayacaktır begenin oynadığı gibi.

Zaten E.oda “luffy saf güçle kaidoyu indirirse kimse tatmin olmaz” gibi bir şey demişti.
Luffy yenecem diyor ve yeniyor. Bi sürü mantık hataları göreceğiz yine, kesin 2 kere falan ölümün kıyısına gelir sonra biri kurtarır falan. Hep aynı kilişeler. Ben artık mundar olanlar olarak bakıyorum. Dof oldu sonra Cracker sonra Kata şimdi sırada Kaido var.

Luffy yenecem diyor ve yeniyor. Bi sürü mantık hataları göreceğiz yine, kesin 2 kere falan ölümün kıyısına gelir sonra biri kurtarır falan. Hep aynı kilişeler. Ben artık mundar olanlar olarak bakıyorum. Dof oldu sonra Cracker sonra Kata şimdi sırada Kaido var.
Bu olaydan bende çok korkuyordum ki E.oda açıklama yaptı Allahtan. “Kaidoyu nasıl indireceğimi hala bilmiyorum yumruk gücüyle indiği zaman kimse tatmin olmaz” demişti.

Ohooo siz daha bölüm gelmeden basmışsınız kötüye. Önyargılar tavan :D Oda, siz altın tepside bir şey sunsa burun kıvırırsınız valla :D Luffy geliştikçe ''cık, bu bölüm olmadı'' sesleri daha da yükseliyor arkadaş :D Bunun Türkçe'deki karşılığı başka da neyse artık :D

Yemişim iradesine saygı duymasını iyi yürekli mahalle abisi olmayacak bu adam KK olacak, Lucci'yi tokatladığı gibi tokatlaması lazım. Kata vssinde gördüğümüz olay ilk ve son olur umarım. Sen çok iradelisin kanka ben yatıyorum muhabbetine lanet olsun.

Wano'dan sonra bir zaman atlaması yapsa, ardından fb yapıp Luffy'nin bir iki çok güçlü adamla dövüşüp yendiğini, daha zorlu bir eğitim yaptığını falan gösterse Oda o andan sonraki Luffy'nin gidip Kaido'yu indirmesini kimse yadırgamaz la.

Yemişim iradesine saygı duymasını iyi yürekli mahalle abisi olmayacak bu adam KK olacak, Lucci'yi tokatladığı gibi tokatlaması lazım. Kata vssinde gördüğümüz olay ilk ve son olur umarım. Sen çok iradelisin kanka ben yatıyorum muhabbetine lanet olsun.

Wano'dan sonra bir zaman atlaması yapsa, ardından fb yapıp Luffy'nin bir iki çok güçlü adamla dövüşüp yendiğini, daha zorlu bir eğitim yaptığını falan gösterse Oda o andan sonraki Luffy'nin gidip Kaido'yu indirmesini kimse yadırgamaz la.
Güzel yorum :good:

Zoro, Mihawk, Kid, Sanji, Robin, Nami ve diğerleri. Luffy hariç her kim varsa onların amacı, ilerleyişi ve verdikleri mücadele benim daha çok ilgimi çekiyor. Mangaka zaman atlaması öncesinde yaptığı yanlışın bir benzerini şu dönemde de yapıyor :/ Bir arcta Luffy'e iki komutan aldırmakta nedir anlamıyorum! Hem öyle bileğinin hakkıyla söke söke felan da değil, bi dünya şans faktörüyle yardımla...! Şu manzara karşısında memnun olan varsa helal olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık