Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun sebebi hep Japonlar :( SBS sorularını falan az çok anlaşılıyordur nasıl bir manga anlayışları olduğu. Her şeye Sugeee, Kawaii diyen bir millet bunlar. En çok satışlar da orada oluyor. E haliyle Japonları memnun etmeye çalışınca böyle oluyor :( Japon kafasıyla okuyunca bayağı iyi bir manga.

Ama gene de seviyorum One Piece'i. Alışkanlık gibi bir şey haline gelmiş.

Bu laf çok saçma geliyor bana.İlla afilli şeylere ne gerek var ? Düz yumruklarla inmesi neden tatmin etmesin ? Adama doruki+b.haki kastırırsın azalta azalta bitirirler Kaido'yu.Yumruklar daha ilgi çekici bence.
Adam okuyucuyu nasıl bağlıcak Naruto gibi koca seride rasengan mı attırsın Luffye tabiki farklı teknikler verecek ki vermelide hem sıkmaması için hemde ilgi uyandırmak için. Ha yumruk yumruğa dövüş daha güzel oluyor bu net Hem Katakuri Hem Lucci yumruklarıyla dövüşen karakterlerdi ve tadları damağımızda kaldı. Kaidoda öyle muhtemel o yüzden zevkli olurda o seviye farkı nasıl kapanır bilmem. :(

Düz yumruklarla yenilirse kimse tatmin olmaz diyor. Mangaka Luffy'ye şekilli şüküllü bir güç verecem diyor yani.
Umarım öyle olmaz ya çünkü saçmalamaya başlıyor dövüş ortasında iyice. Yine kaçıp düşünüp dövüşe devam etmesini istemiyorum. En iyis grup halinde ve herkesin elinden gelenini yaptığı ve bol kanlı bir dövüş olur umarım. Zaten yonko vs sini teache karşı yapar luffy.

Mangaka öyle düşünmüyor olacak ki Luffy'ye sürekli yeni teknikler ve mod'lar veriyor. Dövüş stilinin sürekli taze kalmasını istiyor yani. Benim için hava hoş açıkçası. Seksi bir uyanış veya G5'e hayır demem.
Adam okuyucuyu nasıl bağlıcak Naruto gibi koca seride rasengan mı attırsın Luffye tabiki farklı teknikler verecek ki ermelide hem sıkmaması için hemde ilgi uyandırmak için. Ha yumruk yumruğa dövüş daha güzel oluyor bu net Hem Katakuri Hme Lucci yumruklarıyla dövüşen karakterlerdi ve tadları damağımızda kaldı. Kaidoda öyle muhtemel o yüzden zevkli olurda o seviye farkı nasıl kapanır bilmem. :(
Sadece doruki+haki olarak gelişimi anlayamazdık.Oda bu yüzden gear muhabbetini çıkardı muhtemelen.Düşünsene Luffy sürekli hakili yumruk atıyor.Ha benim için daha güzel olurdu ama genel olarak sıkıcı bulunurdu.Bu yüzden afilli şeylerle seriyi renklendiriyor ve merak unsurunu da arttırıyor.Mesela g4 öncesi ''Luffy'nin yeni bi gearı var mı ? Varsa nasıl ? Nasıl bir işleve sahip ?'' vs. merak ediliyordu.İşte bu da okuyucuları meraklandıran unsurlardan biri.

Sadece doruki+haki olarak gelişimi anlayamazdık.Oda bu yüzden gear muhabbetini çıkardı muhtemelen.Düşünsene Luffy sürekli hakili yumruk atıyor.Ha benim için daha güzel olurdu ama genel olarak sıkıcı bulunurdu.Bu yüzden afilli şeylerle seriyi renklendiriyor ve merak unsurunu da arttırıyor.Mesela g4 öncesi ''Luffy'nin yeni bi gearı var mı ? Varsa nasıl ? Nasıl bir işleve sahip ?'' vs. merak ediliyordu.İşte bu da okuyucuları meraklandıran unsurlardan biri.
Aynen öyle, güzel açıklamışsın. @Taisho 'nun rasengan örneğini görünce içim bir kötü oldu. Şaka maka koca seri rasenganla bitti iyi mi? :( Bu yönden OP ve Luffy'yi çok seviyorum. Bu kadar geniş çaplı teknik listesi başka bir karakterde var mı bilmiyorum.

Aynen öyle, güzel açıklamışsın. @Taisho 'nun rasengan örneğini görünce içim bir kötü oldu. Şaka maka koca seri rasenganla bitti iyi mi? :( Bu yönden OP ve Luffy'yi çok seviyorum. Bu kadar geniş çaplı teknik listesi başka bir karakterde var mı bilmiyorum.
Varsa bile bizim serideki dövüşlerden aldığım tadı alamıyorum ben başka seriden. Luffy'nin dövüşme şekli ve teknikleri genel olarak çok ilgi çekici. Daha G5 açıp yonkou indirecek bizimki.( o gear çıkacak)

Varsa bile bizim serideki dövüşlerden aldığım tadı alamıyorum ben başka seriden. Luffy'nin dövüşme şekli ve teknikleri genel olarak çok ilgi çekici. Daha G5 açıp yonkou indirecek bizimki.( o gear çıkacak)
Tamamen duygusal bağ bizimkisi. :/ Dışarıdan bakan birisi OP'un dövüşlerine çok iyi demez mesela. Yalnız bizim gibi fanlar izledi mi akan sular duruyor işte.

Mangaka istese Narutoya da bin bir çeşit ninjutsu yaptırırdı.Sonuçta saldırı tekniği bakımından narutonun mangakanın ufku geniş.Rasengan zaten a seviye bir teknik.Element ekeyince s seviye oluyor.Bir de içinde bijuu var.Senjutsu var.Bir de bir sürü element tekniği yapsa Madarayı tek alırdı zaten.Keşke alsaydı da o saçma sonu görmeseydik o ayrı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık