Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mis mis.Hele içhimonji bildiğin adamı cennete götürüyor.

Ashura formda 9 tane oluyor :at:
Elleri yetmedi ağzına aldı bi tane de. Yakında yetmiyor diye koltuk altına da yerleştirecek iki tane.
Zoro adam akıllı iradesi olan kimi yenmiş Kuina'yı yenecek ? Kaku, Ms.1 Pica :hhh:
30 yıldır seri devam ediyor len bu nasıl bir şekilsizliktir :oleyo2:
Onu diyorum ben de. Ezik herif habire kılıç arttırıyor. Sorunun kılıç sayısında olmadığını anlaması ne kadar sürecek bilinmez.
Birinin buna anlatması lazım. “Sen eziksin işte la, anla. Bak Shanksa herif kıyafetine uygun topuzu seçip takıyor kılıcı gidip savaş durduruyor.” demeli. Mihawk bile anlatamamış. Kuina yaşasa kesmişti bunu çoktan.

Elleri yetmedi ağzına aldı bi tane de. Yakında yetmiyor diye koltuk altına da yerleştirecek iki tane.

Onu diyorum ben de. Ezik herif habire kılıç arttırıyor. Sorunun kılıç sayısında olmadığını anlaması ne kadar sürecek bilinmez.
Birinin buna anlatması lazım. “Sen eziksin işte la, anla. Bak Shanksa herif kıyafetine uygun topuzu seçip takıyor kılıcı gidip savaş durduruyor.” demeli. Mihawk bile anlatamamış. Kuina yaşasa kesmişti bunu çoktan.
Ağzını boş boş konuşmaya adayacağına kılıca adamış işte :artiz: şenks ağzına almıyor da ne oluyor.Anca boş atar,boş laf her yere.Az biraz vahşet seven mangakamız olsaydı denizciler korsan fantezisi yapıyordu :a:

Ağzını boş boş konuşmaya adayacağına kılıca adamış işte :artiz: şenks ağzına almıyor da ne oluyor.Anca boş atar,boş laf her yere.Az biraz vahşet seven mangakamız olsaydı denizciler korsan fantezisi yapıyordu :a:
Hep boş hayaller. Savaşı durdurdu mu, durdurdu. Biri çıkıp tek laf edebildi mi, edemedi. Gerisi lafügüzaf. :)
Hem Zoro yine boş boş konuşuyor. Bknz; Zou.

Şahsen ben luffy nin kaidoyla teke tek dövüşeceğini düşünmüyorum.

Nedeni ise :

Kaidonun etrafın bir sürü nova var.

Sivaslı drake, hawkins, apoo ve kid

Bunlar da büyük rol oynayacaktır begenin oynadığı gibi.

Zaten E.oda “luffy saf güçle kaidoyu indirirse kimse tatmin olmaz” gibi bir şey demişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık