Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma üye olduğumdan beri söyleniyor ama banlanana pek denk gelmedim.
Bende banlanmıştım Apoo'ya dedim diye :/
WB ölürken o hazine dünyayı alt üst edecek gibi bi laf ediyor. Aynı lafı Roger ve Ray'in ilk buluşmasında Roger diyordu; "Dünyayı alt üst etmeye var mısın. ? "
Lan Oda.
Wb o hazineyi bulduğunda diyordu sanırım. Yani şunu demeye getiriyor olabilir. ''Dünya her şeyi öğrendiğinde(Kayıp yüzyıl). Hiç bir şey şuan ki gibi olmayacak.

Ölmesin boş ver. Korsanların çağı değiştirdiğini, denizcileri ve hükumeti yıktıklarını gözleriyle görsün. :D
Torunum senin (Roger) yapamadığını yaptı, ne büyük gurur deyip kahrından olsun köpek :ehe: Kurabiyeler boğazında kalsın :artiz:

Yine de Garp vs. Saka iyi olurdu. Giderken ateşini de yanında götürsün moruk :)

Garp vs. Saka- Sabo vs. Saka

Ikisinden biri olsun.

Ace fanları neden hala ağlıyor ki.Ohara ne alaka garp ne alaka.Bari araya sengoku ve kong'u da sıkıştırsaydınız.Devletin başındakiler yok edin diyor garp kim orada ? Ne yapacaktı.Durun yapmayın ohara bize lazım diyip devlet-denizci leri karşısına mı alacaktı.Ya da neyse devam edin.

Torunum senin (Roger) yapamadığını yaptı, ne büyük gurur deyip kahrından olsun köpek :ehe: Kurabiyeler boğazında kalsın :artiz:

Yine de Garp vs. Saka iyi olurdu. Giderken ateşini de yanında götürsün moruk :)

Garp vs. Saka- Sabo vs. Saka

Ikisinden biri olsun.
Garp Saka'yı alamaz artık. Geçti o devir. Sabo olabilir ileride ama o da kin tutmuyor. :oops:
Neyse, başka tartışma başlatmadan kaçayım ben. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık