Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'nun devri geçmez.Adamın gözlerini bile görmedik.Yeni dünyayı özetleyen canavarları tutan adamın impel downda dahi devri geçmez.Ona bakarsan Lucci'nin de Croconun da devri geçti senin bu mantığa göre.Ancak Lucci daha çok rol oynayacak belli oldu.Croco da eli kulağındadır.Doflamingo da farklı değil.
İyi senin hatrına figuran olarak kalabilir.

Dof Luffy'ye yalvarırsa belki Luffy acıyıp çıkarır dışarı. ;)
Çok komikmiş. :( Luffye ihtiyacı olmaz croco gibi.Kendi kaçar dünya çalkalandığı zaman.Shiki gibi çıkabilir oradan uçabiliyor.Fırsat bulursa rahat kaçar yani.

İyi senin hatrına figuran olarak kalabilir.
Figüran mı ? Emin ol son savaşta büyük rol oynayacak.Kutsallarla hesabı daha kapanmadı.Lucci ve Croco gibi yakın zamanda görürüz demiyorum ama elbet tekrar sahne alacak.

Çok komikmiş. :( Luffye ihtiyacı olmaz croco gibi.Kendi kaçar dünya çalkalandığı zaman.Shiki gibi çıkabilir oradan uçabiliyor.Fırsat bulursa rahat kaçar yani.

Figüran mı ? Emin ol son savaşta büyük rol oynayacak.Kutsallarla hesabı daha kapanmadı.Lucci ve Croco gibi yakın zamanda görürüz demiyorum ama elbet tekrar sahne alacak.
O yüzden "gazete verin la bana orada" diyor zaten. :( Beceremez o işleri Dof.

O yüzden "gazete verin la bana orada" diyor zaten. :( Beceremez o işleri Dof.
Adamı bir mumyalamadıkları kaldı kaçmasın diye.Ekstra ekstra güvenlik önlemi alınıyor.Çünkü ipleri görünmüyor kimsenin ruhu duymadan herşeyi yapabilir en ufak açıkta.Klonunu koyar kendi yerine mesela.Öyle Shiki gibi tek bacaktan bağlayacaklarını sanmıyorum bu adamı.Kaçabileceğini düşündüklerinden gemide bile bağlanmadık yeri kalmamıştı.Hapiste de farklı olmaz bence.Kaçması o yüzden zor olabilir.

Adamı bir mumyalamadıkları kaldı kaçmasın diye.Ekstra ekstra güvenlik önlemi alınıyor.Çünkü ipleri görünmüyor kimsenin ruhu duymadan herşeyi yapabilir en ufak açıkta.Klonunu koyar kendi yerine mesela.Öyle Shiki gibi tek bacaktan bağlayacaklarını sanmıyorum bu adamı.Kaçabileceğini düşündüklerinden gemide bile bağlanmadık yeri kalmamıştı.Hapiste de farklı olmaz bence.Kaçması o yüzden zor olabilir.
Luffy'ye kaldı işi, kabul et. :)

Git duvara anlat Sakat(a) Gintoki'ye niye anlatıyorsun :artiz:

Not: a'yı unutmuşum umarım kusura bakmazsın :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık