Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede şu sayıdaki gibi bir fark var yapma etme.Amiraller hangi sağ kola bu şekilde muamelede bulunabilir ayak altında dolaşma diye.Sen kim oluyorsun diyebilir.Bak daha Jozu gelince adamların suratı değişiyor sen de biliyorsun ne kadar tehdit olarak gördüklerini.Kuzan yeniyor ama ciddi tehdit olarak görüyor.Bu adam sağ kol da değil.

Kizaru Marco yada Beckmanna bu şekilde davrandı da ben kaçırdım galiba.Dalga geçmesi ayrı ama bu şekilde muhattap olamaz dengi değilmiş gibi.Öyle olmadığını da gördük zaten.Çizen çizdi savaşta kimin kime denk olduğunu.Benim gördüğüm amiral sol kolu hafif zorlanarak yendi sağ kollar da onlara denk çizildi.Aynı ligin adamları olarak.

Böyle olmasa Marco'ya yonko karşısında şans verilmesi akla mantığa da aykırı.Amiral ile arasında dediğin kadar fark olan adama imparator karşısında nasıl şans veriliyor önce bunu açıkla ?
BigMom Katakuri'e kendi oğlu olduğu için böyle davranıyor haddini bil diye. Bak benzer şekilde Akainu da tümenleri tehdit edebiliyor, siz mi beni engelleyeceksiniz diye.

Ayrıca size sahneyi gösteriyoruz inadına farklı yere çekiyorsunuz:

Açık ve net şekilde çizmiş E.oda.

Üstelik burda Akainu bunlara ölmek mı istiyorsunuz ironi yapmayı kesin , Luffy'i öldürmeme engel olamazsınız diyor.

Hani BigMom örneğine karşılık. Akainu hepsine sizi yutarım diyor zaten.

Jozu tek saldırıda yenildi. Aradaki fark burdan da anlaşılır.

Son düzenleme:
BigMom Katakuri'e kendi oğlu olduğu için böyle davranıyor haddini bil diye. Bak benzer şekilde Akainu da tümenleri tehdit edebiliyor, siz mi beni engelleyeceksiniz diye.

Ayrıca size sahneyi gösteriyoruz inadına farklı yere çekiyorsunuz:

Açık ve net şekilde çizmiş E.oda.

Üstelik burda Akainu bunlara ölmek mı istiyorsunuz ironi yapmayı kesin , Luffy'i öldürmeme engel olamazsınız diyor.

Hani BigMom örneğine karşılık. Akainu hepsine sizi yutarım diyor zaten.

Jozu tek saldırıda yenildi. Aradaki fark burdan da anlaşılır.

Hiç farklı yere çekmeye çalışma şimdi oğul falan.Mom ezik demiş çevirisi hadi farklı olsun yine güçten dem vuruyor ben kimim sen kimsin kendini bana yakın mı görüyorsun da korumaya çalışıyorsun gibisinden konuşmuş.Bundan başka bir anlam yok kusura bakma.

Yine klasik sayfa gelmiş defalarca yazdık.Yani bir düşün akıl mantık işi mi onların hepsinin toplamı bir Akainu etmiyor mu ? Sağ kol var orada sağ kol + kaç tümen.

O sayfanın devamında Akainu'nun arkasında bir sürü denizci var.Yani o tümenler onları yok sayıp sadece akainu ile dövüşmüyorlar sadece karşısına geçiyorlar.Dövüşemezler sadece Akainu ile arkasında o kadar adam varken hep birlikte ona dalamazlar.Çünkü savaştalar mahalle kavgası değil.Bunu yapmaya kalkarken başkaları gelebilir bir amiral daha vs ve Akainu ile beraber karşılarında sağlam bir kuvvete karşı açık verirken bulurlar kendilerini.Kimse mi yardıma gelmeyecek araya girmeyecek.Hesaplaşma değil savaş meydanı orası.Orada Akainu tek başına tüm tümenlerle dövüşmüyor sadece o sayfa çizilmiş karşısına almaktan çekinmediğini gösterme açısından.Sonrasında topluluktan tek tek adam çıkıyor karşısına.Var mı bilek güreşine gelen der gibi orada.Sadece Curiel ile niye dövüşsün yoksa ona denk gelmiş oradan geçerken onu indirmiş.Hepsi birden saldırmayı göze alamıyor herkes bireysel takılıyor.Akainu üzerlerine giderken araya başka denizciler oyalarak girerse Akainu zaten oradan geçer gider.Bu da durduramamak değil.

Marco ile Vista saldırıyor az hasarla kurtarıyor.Sonrasında da durduruyorlar zaten adam Ace üstüne tekrar hamle yapamıyor.

Tüm bunları geçtim Akainu filo amirali olarak farkını ortaya da koymuştur.O yüzden örnekleri daha çok Kizaru üzerinden veriyordum.

Son düzenleme:
Hiç farklı yere çekmeye çalışma şimdi oğul falan.Mom ezik demiş çevirisi hadi farklı olsun yine güçten dem vuruyor ben kimim sen kimsin kendini bana yakın mı görüyorsun da korumaya çalışıyorsun gibisinden konuşmuş.Bundan başka bir anlam yok kusura bakma.

Yine klasik sayfa gelmiş defalarca yazdık.Yani bir düşün akıl mantık işi mi onların hepsinin toplamı bir Akainu etmiyor mu ? Sağ kol var orada sağ kol + kaç tümen.

O sayfanın devamında Akainu'nun arkasında bir sürü denizci var.Yani o tümenler onları yok sayıp sadece akainu ile dövüşmüyorlar sadece karşısına geçiyorlar.Dövüşemezler sadece Akainu ile arkasında o kadar adam varken hep birlikte ona dalamazlar.Çünkü savaştalar mahalle kavgası değil.Bunu yapmaya kalkarken başkaları gelebilir bir amiral daha vs ve Akainu ile beraber karşılarında sağlam bir kuvvete karşı açık verirken bulurlar kendilerini.Kimse mi yardıma gelmeyecek araya girmeyecek.Hesaplaşma değil savaş meydanı orası.Orada Akainu tek başına tüm tümenlerle dövüşmüyor sadece o sayfa çizilmiş karşısına almaktan çekinmediğini gösterme açısından.Sonrasında topluluktan tek tek adam çıkıyor karşısına.Var mı bilek güreşine gelen der gibi orada.Hepsi birden saldırmayı göze alamıyor herkes bireysel takılıyor.Akainu üzerlerine giderken araya başka denizciler oyalarak girerse Akainu zaten oradan geçer gider.Bu da durduramamak değil.

Marco ile Vista saldırıyor az hasarla kurtarıyor.Sonrasında da durduruyorlar zaten adam Ace üstüne tekrar hamle yapamıyor.

Tüm bunları geçtim Akainu filo amirali olarak farkını ortaya da koymuştur.O yüzden örnekleri daha çok Kizaru üzerinden veriyordum.
Fazla zorluyorsun Emre. Bu Akainu aynı zamanda WB ile savaştan çıkmış Akainu. O halde bile onun Luffy'e ve Jinbei'ye aynı anda ölümcül yara açmaktan alıkoyamadılar. Akainu'nun azmanlığını daha nasıl belli etsin?

O sayfanın devamında Akainu'nun arkasında bir sürü denizci var.Yani o tümenler onları yok sayıp sadece akainu ile dövüşmüyorlar sadece karşısına geçiyorlar.Dövüşemezler sadece Akainu ile arkasında o kadar adam varken hep birlikte ona dalamazlar.Çünkü savaştalar mahalle kavgası değil.Bunu yapmaya kalkarken başkaları gelebilir bir amiral daha vs ve Akainu ile beraber karşılarında sağlam bir kuvvete karşı açık verirken bulurlar kendilerini.Kimse mi yardıma gelmeyecek araya girmeyecek.Hesaplaşma değil savaş meydanı oras.Orada Akainu tek başına tüm tümenlerle dövüşmüyor sadece o sayfa çizilmiş.Sonrasında topluluktan tek tek adam çıkıyor karşısına.Var mı bilek güreşine gelen der gibi orada.Hepsi birden saldırmayı göze alamıyor herkes bireysel takılıyor.Akainu üzerlerine giderken araya başka denizciler oyalarak girerse Akainu zaten oradan geçer gider.Bu da durduramamak değil.

Etmiyor ki yeniliyordu o resimdekiler.
Kazanıyor olmalarına rağmen susuzlukları artıyor( denizciler) dediğinde zaten Akainu Curiel'i haşlamış hiçbiriniz kaçamazsınız diyebiliyor.

Hangi denizci yardım etmiş. Şu Luffynin çömez kral hakisine bayılanlar mı

Ayrıca Kizaru bu esnada Buggy'i kovalıyor , Aokiji denizdeki kaçmaya çalışan gemileri donduruyor.

Hiçbir amiral yardım etmiyor Akainu'a.

Hala ısrarla sahne farklı diyorsunuz . Hepsi birden dalıp kayıp vermiş, Curiel WB tümeni değil zaten yenilmesi Marco ve diğerlerinin umrunda değil öyle mı.

Kazanıyor olmalarına rağmen susuzlukları artıyor( denizciler) dediğinde zaten Akainu Curiel'i haşlamış hiçbiriniz kaçamazsınız diyebiliyor.

Ayrıca Kizaru bu esnada Buggy'i kovalıyor , Aokiji denizdeki kaçmaya çalışan gemileri donduruyor.

Hala ısrarla sahne farklı diyorsunuz . Hepsi birden dalıp kayıp vermiş, Curiel WB tümeni değil zaten yenilmesi Marco ve diğerlerinin umrunda değil öyle mı.
Curiel 10. Tümen Komutanı.

Şimdi bak.Mangada kare kare bazı şeyler gösteriliyor ancak sahnelerin olayların ara kısımları her zaman gösterilmiyor.Başlangıç ve sonuç olarak atlıyor genelde.Orada o sayfa çizilip karşısına almış hepsini tamam.Peki ondan sonra niye sadece Curiel etkilenmiş olarak çiziyor mangaka diğerleri ne alemde.Eğer saldırsalar yada magmayı karşılasalar hepsinde bir iz yara olurdu değil mi ? Marco'yu geç o belli etmez diğerlerinde olurdu kesinlikle.Ama mangaka sadece Curiel'i gösteriyor sonra Marco magmaya kafa atıyor.Diğerleri nerede o kadar adam sonrasında dağılmış.Çünkü savaştalar dikkatlerini başka yöne yöneltmek zorunda kalıyorlar orada tonla denizci var.Sallamayıp Wb gibi 200 mermi yarası mı alsınlar ?

O kısımda aynı anda çevredeki tehditlere uyanık olup akainuyu tek başına karşılayacak adam çıkmamış hepsi diğer denizcilerle savaşa dağılmış belli ki.Tek Marco beklemiştir kendine güvenerek ve Curiel'e de saldıran olmadığı için oradan ayrılmamış muhtemelen.

Şimdi bunun dışında orada toplu saldırıda bulunamazlardı da ayrıca.Kısa süreliğine öyle karşısına geçerlerdi anca.Çünkü belli noktaya toplanıp Akainunun üzerine tek nokta halinde gidersen bu sefer de top tüfeğin açık hedefi haline gelirsin.Akainu kolay inmeyeceğine göre yerin belli olur iyice uğraşırken.

Kısacası Akainu hepsini paylaydı bir kenara attı gibi bir durum yok.Var mı ? Çizmemiş mangaka.O yüzden anca sayfayı gösterip yapardı ederdi diye inanabilirsin en fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık