Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölmezdi.Adam ayakta ölmüş ki bence bu kan kaybından öldüğünün göstergesi sen diyorsun ki kafatası biraz açıldı diye hemen ölecek.Canavar lakaplı adam.

Birde magmada karıştırılan nokta şurası.Tamam hayati organlara denk gelince öldürüyor ama şu da var.Diyelim kolun kesildi baltayla.Ne olur yara kapanmazsa kan kaybından ölürsün değil mi ?

Magma işte böyle değil.O kolu aldığı an uzvu alıyor ama aynı zamanda da dağlayarak o yarayı kapatıyor ve kanama olmuyor.Yüzün yarısı olayı da buna benzerdi.Beyin kısmı öyle kesilse dışarı akacak belki ama magmayla götürülünce kesik gibi olmayabilir.O yüzden de ilerledikçe durumu ağırlaşmayabilir.Umarım anlatabilmişimdir.
Abi kafasının yarısı üçte biri gitti diyoruz ya. Kaç kişi var böyle yaşayan? Onların şansı oluyor. Kritik noktaya denk gelmiyor. Önemli yerleri sıyırıyor felan. Ama adamın beynin belli bir lobu gitmiş oluyor yahu.:S

Abi kafasının yarısı üçte biri gitti diyoruz ya. Kaç kişi var böyle yaşayan? Onların şansı oluyor. Kritik noktaya denk gelmiyor. Önemli yerleri sıyırıyor felan. Ama adamın beynin belli bir lobu gitmiş oluyor yahu.:S
Eh o zaman niye Ace gibi biraz konuştuktan sonra ölmedi bana bunu açıkla o halde.Adam onun üzerine tayfasına nutuk çekiyor marinefordu yıkayım diyor sonra Teach gelince yarım saat muhabbetle vs atıyor sonra da ölüm gerçekleşiyor.Kritik nokta diyorsan bunlar nasıl mümkün oluyor.Ölmese de zihni gidik olmalıydı.

Eh o zaman niye Ace gibi biraz konuştuktan sonra ölmedi bana bunu açıkla o halde.Adam onun üzerine tayfasına nutuk çekiyor marinefordu yıkayım diyor sonra Teach gelince yarım saat muhabbetle vs atıyor sonra da ölüm gerçekleşiyor.Kritik nokta diyorsan bunlar nasıl mümkün oluyor.Ölmese de zihni gidik olmalıydı.
Onu da açıkladım önceki yorumlarımda zaten.

Onu da açıkladım önceki yorumlarımda zaten.
Sen büyük iş başardığını düşünüp öleceğine inanmak istiyorsun hepsi o kadar.Bu kadar kolay ölse o adam Wb olmazdı zirvede olamazdı.Adamı öldürmek için o kadar yaranın üzerine şarjör boşalttılar ölmedi diye dehşete düştüler.Ölünce rahat nefes aldılar.Öldürmesi o kadar zor bir bünye düşün artık.Savaştan sonra kafasını Killer tarzı bir şekilde kapatırlardı muhtemelen de ölmezdi.

Yani öyle bir düşünce tarzın var ki anlamak mümkün değil.O zaman sana göre kafasına dümen giren Shiki de ölmeliydi.Yıllardır yaşamış bu adam resmen mucize.

Sen büyük iş başardığını düşünüp öleceğine inanmak istiyorsun hepsi o kadar.Bu kadar kolay ölse o adam Wb olmazdı zirvede olamazdı.Adamı öldürmek için o kadar yaranın üzerine şarjör boşalttılar ölmedi diye dehşete düştüler.Ölünce rahat nefes aldılar.Öldürmesi o kadar zor bir bünye düşün artık.Savaştan sonra kafasını Killer tarzı bir şekilde kapatırlardı muhtemelen de ölmezdi.

Yani öyle bir düşünce tarzın var ki anlamak mümkün değil.O zaman sana göre kafasına dümen giren Shiki de ölmeliydi.Yıllardır yaşamış bu adam resmen mucize.
Bu kadar kolay? Yani bir şarjör mermi onu öldürmeye yettiye inanıyorsun. Bu işi en zor safhaya taşıyor senin açından yani. Daha da inandırıcı oldu.

Bu kadar kolay? Yani bir şarjör mermi onu öldürmeye yettiye inanıyorsun. Bu işi en zor safhaya taşıyor senin açından yani. Daha da inandırıcı oldu.
Zaten son noktayı koyan o silahlarla vurulmasi idi.Kalbi delindiğinde bile hayla hareket edebiliyor ve belki bizim luffyden bile iyi durumda bir adamdı.Bu durumda ameliyata alınsa tedavi edilse yüksek ihtimal iyileşirdi.Ancak bu Teach saldırısı spnrası birikmiş zarar adamın sınırını aştı ve adam öldü.

Zaten yeterince kan kaybetmişti.Teach tayfası bunu en üst noktaya taşıdı artık.Orada Shiryuu dahil diğerleri kesiyor da.Adam zaten boydan boya kılıç yemişti.Açık yarasına hedef alsalar hayati organlara ulaşırlar eninde sonunda.Onu tetiklemeleri zorlamaları bile yeterliydi bana göre kan kaybından ölmediyse bile.

Ben de senin gibi düşünüyorum.
Bir de Marco ve Vista'nın Akainu'yu durdurması tek bir kareden ibaret değil, daha önce fark etmemiştim :) Ace ölünce, Akainu Luffy'e saldırıyor ve Marco tekrardan durduyor.. Ace ölene kadar epey bi mücadele ediyorlar orada. Bunu fark edince Vista ve özellikle Marco'ya olan güvenim daha bi arttı.
Animenin katkısı çok bunda. MF mangada çok kısa bir arc. Animede uzatmak için baya olmayan sahne koymuşlar. Marco mangada baya iyi durduruyor Akainu'yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık