Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umursamamakla ilgisi yok bence. Ace kendine bir yol seçti, o yol onu böyle bir ölüme götürdü. Bu tamamen kendi tercihlerinden ötürü geldiği bir pozisyon. Şayet Ace onun karşısına bizim tayfa gibi çıksaydı, aynı muameleyi ona da gösterirdi. İki olguda farklı durumlar yaşanıyor. Bizim tayfa onun karşısına çıktı, Rayleigh onlara gitmedi yani. Bardaki sohbetten sonra da, Luffy'den hoşlanmış olacak ki onun ölmesini istemediğinden araya girmek durumunda kaldı. Ace, arkadaşının oğlu olabilir. Senin gözardı ettiğin şey, Rayleigh'in aslında Ace'i tanımıyor olması. Luffy hakkında ise en azından bir fikri vardı.
Anlıyorum ama ben Sırf Roger'in hatırına bile ilgilenirdi diye düşünüyorum bilmiyordu ve bir şeyler yapmak içinde geç kalmıştı bence. Aksini düşünürsem Ray-san karakterini artık sevemem sanırım biraz bundan diretiyorum :D yorum için teşekkürler.

Yok güç olarak önde zaten olamaz. Geçirdikleri süreçler ortada. Sabo öndedir. Ace ateş meyvesiyle mesafe kapatmıştır ama hayvani bi haki daha önemli bi güç.
Kesinlikle Sabo öndeydi.Zaten Oda onaylı çekilen bölümlerde durum daha net görülüyor. Ace denize daha yeni çıkarken Sabo haki şov yapıyor.
Dediğin mantıklı geliyor. Ama bir yandan da çocukluk dönemlerindeki tablo geliyor aklıma. Mantıken Sabo, shounen olmasından dolayı ACE baskın geliyor. Neyse mantığıma güvenip 24-26lık skor Sabo lehine 26-24 olmuştur diyeyim o zaman.

Dediğin mantıklı geliyor. Ama bir yandan da çocukluk dönemlerindeki tablo geliyor aklıma. Mantıken Sabo, shounen olmasından dolayı ACE baskın geliyor. Neyse mantığıma güvenip 24-26lık skor Sabo lehine 26-24 olmuştur diyeyim o zaman.
Ona bakarsan Luffy yumruk dahi atamıyordu ve 50-0 idi durumlar. O kadar basit değil bu seri. Gelişim süreçleri, yaşananlar, zorlanmalar, tecrübeler vs önemli.

@Sakata Gintoki
Mangadan aldığım hava eşitler diyor bana. :/

@GeraltOfRivia
Bu sefer farklı olacak. Mesela Oda'nın bu meyvelerle ilgili bir açıklaması vardı. Magma'nın ateşten üstün olduğunu fakat bu durumun magmalı kişinin kesinlikle kazanacağı anlamına gelmediğini söylüyordu. Ya da buna benzer bir şey işte. Arayıp bakmak lazım aslına.

Mera mera ile ölen Ace ve mera mera ile kazanan Sabo. Bence güzel bir ironi olurdu.

@Sakata Gintoki
Mangadan aldığım hava eşitler diyor bana. :/

@GeraltOfRivia
Bu sefer farklı olacak. Mesela Oda'nın bu meyvelerle ilgili bir açıklaması vardı. Magma'nın ateşten üstün olduğunu fakat bu durumun magmalı kişinin kesinlikle kazanacağı anlamına gelmediğini söylüyordu. Ya da buna benzer bir şey işte. Arayıp bakmak lazım aslına.

Mera mera ile ölen Ace ve mera mera ile kazanan Sabo. Bence güzel bir ironi olurdu.
Dediğin gibi güzel bir ironi olabilir. Ancak Sabo'nun da Akainu'ya ölmesini isterim(ordan çok kötü biri gibi gözüküyor olabilirim).

Sabo'nun ölümünden sonra Luffy vs Akainu'ya efsane olur. Akainu - Wbden yediği dayağın 5 katını yer. Büyük ihtimalle de Luffy'nin öldürdüğü ilk karakter olur.

Edit: Telefondan yazıyorum yazım hataları kaçınılmaz. Mazur görün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık