Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir, mantıken söylediklerinde haklısın da işte kalem Oda'nın elinde. Amacı belliydi bence. Meyve yiyince Sabo'nun eğitimle attığı farkı kapatmıştır diye düşünüyorum. Gerçi benim amacım da Sabo'yu övmekti zaten. :/

Neyse hacı Ace tartışmayalım en iyisi. 2 gündür Ace kusuyoruz. :S Ace için artık olmayan senaryolar üretilip mangada varmış gibi tartışılıp üstüne de laf çakıyor Ace fanları. Ben de kendimi Ace fanı bilirdim ama değilmişim. :)

Sen bana Saka reyizden bahset en iyisi. :D Bak mesela ben Akainu ile kozlarını paylaşacak kişinin Luffy değil de Sabo olacağını düşünüyorum. Sen ne diyorsun bu işe?

Hacı insanlar duygusal acıdan böyle düşünüyor, işte Mera Mera Sabo'ya geçti, kardeşimin katilini alıcam, Mera Mera dövecek magmayı falan da. Brezilya dizisi mi la bu :D saçma geliyor. Şu seride hırs ve azim olarak zirvede olan Luffy, ondan sonra Sakazuki gelir bana göre. Bu yüzden son boss Akainu olacaktır ve hırsı, pes etmemesiyle Luffy indiricektir diye düşünüyorum. Adamda son boss olabilecek bütün özellikler mevcut.

Hacı insanlar duygusal acıdan böyle düşünüyor, işte Mera Mera Sabo'ya geçti, kardeşimin katilini alıcam, Mera Mera dövecek magmayı falan da. Brezilya dizisi mi la bu :D saçma geliyor. Şu seride hırs ve azim olarak zirvede olan Luffy, ondan sonra Sakazuki gelir bana göre. Bu yüzden son boss Akainu olacaktır ve hırsı, pes etmemesiyle Luffy indiricektir diye düşünüyorum. Adamda son boss olabilecek bütün özellikler mevcut.
Güç yok hacı. Kaido görmüş Teach görmüş adam Sakazukiyle kapışsa ne kapışmasa ne. Bu güçleri gören adamın Sakayla dövüşmesi hiç ilgi çekmezdi.

Son boşa gücü yok:(. Bu serinin son bossunun gücü bana göre yonkou üstü olmalıdır onuda Teach karşılıyor. Aslında Kaido da Zoroyu veya Luffy'nin sevdiği birini öldürseydi de son bossunun olsaydı, tam son bossunun olacak adam veya yaratık her neyse işte.

Şimdi Sabo Dragon eğitim verdi de farkı açtı diyorsanız birde o eğitimi Ace'in aldığını düşünün sizce hali nasıl olurdu ? Bence fena olurdu.Potansiyel burada devreye giriyor işte.En kötü çocukluğu gibi önde olurdu yine.

@Sakata Gintoki
Mangadan aldığım hava eşitler diyor bana. :/

@GeraltOfRivia
Bu sefer farklı olacak. Mesela Oda'nın bu meyvelerle ilgili bir açıklaması vardı. Magma'nın ateşten üstün olduğunu fakat bu durumun magmalı kişinin kesinlikle kazanacağı anlamına gelmediğini söylüyordu. Ya da buna benzer bir şey işte. Arayıp bakmak lazım aslına.

Mera mera ile ölen Ace ve mera mera ile kazanan Sabo. Bence güzel bir ironi olurdu.

İleride Sabo kazanacağı için o örneği vermiş bence mangaka.Yoksa bir düşünün başka verecek örnek mi yok. :)

Zaten gülen ve ağlayan surattan da ipucu var gibi.Adam merayla öldü o meyvenin elinden ama sonra da mera ile gülümseyecek gibi gözüküyor kazanan kişi.

@Millennium Wizard Akainu'yu öldürenin Sabo olması güzel olurdu. Kin tutmayan arkadaş Ace için çıkmazdı karşısına da Akainu alırdı façasını bi önceden, dövüşe el mahkum olunca bu vesileyle kankamın intikamını da aldım diyerek sıyrılırdı işin içinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık