Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Kuina'nın ölümünü ucunda Wado Ichimonji de olabilir. Ama Koshiro olsaydı daha tadından yenmez bir hal alırdı tabi olaylar.

Shogun Spandam gibi mal olsaydı Wano samurarları 50 kere düdüklerdi zaten bunu.

"Ne kadar erzağımız var" diye soran Dragon'a "Köydeki dojo biraz verdi" diyor elemanları.
Kızının ölümüne karşı soğuk duruşundan aklında kötü bir intiba bırakmış olabilir herif, bana da hep öyle gelmiştir.
Teşekkürler. Yani ama sadece ondan da değil. Kızın ölüm sebebi hep bana çok şüpheli gelmiştir. Zoro yaşında birinin bunu sorgulaması da beklenemez. Bir çocuğu kolaylıkla kandırabilirsin böyle bir şeyle.

Öyle bir savunma mı var yahu? Ben sana gitmek istemeyeceğini açıkladım. Germayi bıraksa bile Reiujubyu bırakmaz dedim. Hadi onu bırakmak istese bile burdan öylece kaçıp gidebileceği bile belli değil. Big Mom in elinden kacabilecegi yani?
Diğer taraftan hala daha Sanji' nin Baratie güvende olduğunu düşünmüyor. Ben sana bunlardan bahsettim. Ki haklılık payım bu bölümle birlikte ortaya çıktı. Sen hala daha Reiju diyorsun. Adamın kendisi diyor kaçamam diye.
Adamın yavuklusuna hazırladığı yemekte Luffy'nin payı var o yüzden gerçekleri öğrendi diyen sen şimdi kalkıp Sanji bunları söyledi çünkü kaçamazdı diyorsun ? Acaba ailemi kurtarmak istiyorum demesinde Luffy'nin orda olmasının hiç payı yok mu ?

Benim için bu konu uzun zaman önce bitti bak açıkca tekrar söylüyorum.
Reiju baratienin kurtulacağını ve Sanji'nin kalması için hiçbir sebebin kalmadığını açıkca söyledi, Sanji ise kalma sebebi olarak Luffy'e geldi. Yani benim için olay bitmiştir, oyun bitti o bölümden sonra gerisi sana ve hayal gücüne kalmış.

Adamın yavuklusuna hazırladığı yemekte Luffy'nin payı var o yüzden gerçekleri öğrendi diyen sen şimdi kalkıp Sanji bunları söyledi çünkü kaçamazdı diyorsun ? Acaba ailemi kurtarmak istiyorum demesinde Luffy'nin orda olmasının hiç payı yok mu ?

Benim için bu konu uzun zaman önce bitti bak açıkca tekrar söylüyorum.
Reiju baratienin kurtulacağını ve Sanji'nin kalması için hiçbir sebebin kalmadığını açıkca söyledi, Sanji ise kalma sebebi olarak Luffy'e geldi. Yani benim için olay bitmiştir, oyun bitti o bölümden sonra gerisi sana ve hayal gücüne kalmış.
Luffy'nin onda nasıl bir payi olabilir. Açıklarsanız olup olamayacağını sana açıklarım. Ben yemek hazırlamasini desteksiz söylemiyorum. Sana Manga bölümü destekli şekilde izah ediyorum.

Sanjinin kendisi kalma sebeplerini açıklıyor sen ise hayır Sanji yanlış düşünüyor diyorsun anlamıyorum seni.Bunun senin kabul edip etmemenle bir alakasi yok. Ortada olan bir şey zaten bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık